Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu

 

Zastanawiam się czy kupić  przed czy po patchu...cz w ogóle.

 

pzd

Jeśli już to raczej przed... bo chyba na 10-tierze nie będzie kosztował tyle co teraz?

 

Ja cisnę Obj. 212 z nadzieją, że zdobędę brakujące 70k exp przed patchem Dołączona grafika

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ostatnie problemy z mausem bo juz dwa razy mnie rozjechal jak jechałem JpE100

Ja go przebijam średnio raz na 5 strzałów a on mnie za każdym razem:angry:

Z premium pestek strzelasz, czy zwykłych?

Jeżeli z premium, to nie ogarniam. Jeżeli ze zwykłych, to sprawdź, czy to są HE. Jeżeli AP, przełącz na HE/premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie ze niemieckie działa to największe gó*** w całej grze. Przed chwilą przez mój JTiger nie mógł się przebić JPZ100 i Lowe. Przy czym strzały z T34 i M103 wchodziły jak w masło, jakbym nie skatował nic nie dało.

 

Jeszcze 2 słowa odnośnie T23, T32, T34. Ludzie narzekają ze mają papierowy pancerz.

Większych głupot nie słyszałem,

Suche porównanie T29 - Tiger

Pierwszy 102mm pancerza pod katem. Tiger 100mm pancerza 'prostego'.

nie muszę chyba mówić ze pancerz pod katem ma dodatkową szansę na odbicie pocisku, czy efektywna grubość jest znacznie większą.

A użytkownicy T29 narzekają ze ma papierowy pancerz: LOL!!!!

L2P albo pograjcie sobie Tigerem, dodatkowo każdy dostanie bonus na uszkodzenie Ammo Rack i podpalenie. T32 czy T34 nieraz odbijały mi pociski Lowe, jak ich kierowcy przypomnieli sobie o czymś takim jak kątowanie,

 

BTW kupiłem sobie T29 niedawno, mam ledwo przeniesiony ekwipunek z M6 i czołg już daje radę. Gdyby 90 miała lespzą penetracje to można by śmiało powalczyć na równi z 8 tierem. Niestety losuje jeszcze 9 tierem Dołączona grafika

 

BTW2: Nowy rekord na IS - 52 trafień zanim mnie zdjęli:P

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie ze niemieckie działa to największe gó*** w całej grze. Przed chwilą przez mój JTiger nie mógł się przebić JPZ100 i Lowe. Przy czym strzały z T34 i M103 wchodziły jak w masło, jakbym nie skatował nic nie dało.

Parę dni temu spotkałem w E-75 T110E4. Po trzech dingach odpuścił sobie strzelanie do mnie i poszukał innych celów. Strzały za zero wysokotierowych TD są już owiane takimi legendami, że trubadurzy mogliby śpiewać pieśni o nich.

Lwiarz był albo niezłym lamerem, albo miał pecha. T34 miał z kolei szczęście (pewnie chwilę wcześniej, albo chwilę później wypuścił ze trzy pociski pod rząd w kosmos/glebę). A M103 to M103 - nie strzela konfetti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4500k dmg hummelem, 4 fragi, przegraliśmy bo zabrakło mi pestki a jedyny czołg jaki został był AFK...

 

t29 jest nie tyle papierowy co bardzo duży - łatwo walnąć w obrys jak się nie wystawi tylko wieży... t32 jest sporo mniejszy

 

dziś albo jutro (zależy jak się wyrobie) kupie sobie pierwszą dziesiątkę: padło na ciężarówkę amerykańską... mam nadzieję, że się nie zawiodę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten tydzień mam chyba nerfa do penetracji i trafienia. znowu nie mogę nic trafić. Celność na poziomie 50%

 

Gracze to też od k2-3 dni ostatni śmierdziele. chyba czas przerwę sobie zrobić, bo przelogowanie nic nie pomaga.

 

Lol, ale dno teraz tydzień przej.......

Gracze wcześniej to byli idio** ale teraz losuje mnie z ostatnimi krety****. Zajeżdżają mi linie strzału. Wjeżdżają we mnie. Jeżdżą jak lemmingi. Janie mogę nic przebić i często ginę na początku, Do tego nie mogę nic trafić a jak już trafie to 0 dmg.  Za to arty przeciwnika zawsze we mnie trafia trafia, ich czołgi zawsze za max damage. Ehh będzie ciężki tydzień, może dwa,

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie pakować w niemiecki IX tier VK4502P? Bo myślałem, że tak jak E-75 dolna płyta, ale waliłem tam IS-3 i jakoś nie wchodziło i nie wiem czy w złe miejsce strzelałem czy to magia wota była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Góra Wieży jest bardziej papierowa od E-75, oprócz tego osłona karabinu w korpusie i... dolna płyta. O ile jesteś do niej ustawiony prostopadle. W przeciwnym wypadku szkoda zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonałem się, jutro wklepuje kod i kupuję Su-122-44. Podpatrzyłem parę bitew na YT, ale jak trafiłem na filmy hallack05 to utwierdziłem się w przekonaniu że będzie mi się tym diabelstwem fajnie grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na elhaluf udało mi sie wbic calkiem przyzwoity wynik (pojechalem tam z is3 i is, oba padly i zrobily mi niezly murek na mordowni na a2), niestety reszta druzyny to totalne nieogary i przeciwnicy zajeli nasza baze, szkoda, bo pewnie asik by wpadl...

post-136524-0-05678400-1369693448_thumb.jpg

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonałem się, jutro wklepuje kod i kupuję Su-122-44. Podpatrzyłem parę bitew na YT, ale jak trafiłem na filmy hallack05 to utwierdziłem się w przekonaniu że będzie mi się tym diabelstwem fajnie grało.

Daj znać jak się gra, mobilne czołgi dają dużo frajdy a to dla mnie ważniejsze niż trochę więcej kredek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na elhaluf udało mi sie wbic calkiem przyzwoity wynik (pojechalem tam z is3 i is, oba padly i zrobily mi niezly murek na mordowni na a2), niestety reszta druzyny to totalne nieogary i przeciwnicy zajeli nasza baze, szkoda, bo pewnie asik by wpadl...

 

Przeciez to standart ze jak masz zajebista bitke to jej nie wygrasz ;]

Na E-75 juz 3 razy tak mi "M" przelecial kolo nosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na E-75 wbiłem M jakoś w kilkanaście bitew z działkiem od KT, którym grało mi się o niebo lepiej niż z aktualnym topowym. Mała pena, długo ładuje i niecelne.

Gwiazdy zbite bez szału jedynie amx 50 100 zapewnił fun, on nie zawodzi. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam standard

ja rano mialem bitwe 7 tys dmg i 8 fragow na bat mobile

co ciekawe mimo ze 100% wystrzalolw zadalo dmg to zarobilem zaledwie 10 tys ( czolg ledwo przetrwal )

 

zastanawiam sie ile trzeba miec sredniego dmg i WR oraz jaka przezywalnosc by wychodzic na nim na zero

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak się gra, mobilne czołgi dają dużo frajdy a to dla mnie ważniejsze niż trochę więcej kredek.

Genialnie. Muszę się nauczyć bo medami zawsze grało się średnio, a tym to chyba trochę tak właśnie trzeba. Słaba celność i zerowe praktycznie opuszczanie działa. Trzeba sobie to rekompensować czasami walką w zwarciu. Ale ubić ISa zza winkla nie problem jak się właśnie przekonałem, można na takiego poczekać, można też wyjechać. Prędkość obrotu zaskakuje przeciwnika. Zauważyłem że gdy im tak wyskakuje face to face, próbują szukać na mnie weekspotów i zanim wystrzelą są już martwi.

Zarobki piękne, premka, raz tylko byłem w plecy (gold ammo i przegrana bitwa). Ale z reguły na przegranych od 10k w górę. Wygrana to już 30-60k za średnią jak dla mnie bitwę. 2500-3000dmg. A tyle wpada bez wysiłku o ile nie zginiemy na samym początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-127 czy Tetrarch? Już nie pamiętam, który był lepszy. Istnieje możliwość odzyskania sprzedanego premiuma i nie wiem który by tu przywrócić.

 

Każdego, czy tylko te z preorderów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykleiłem się frontem do T-43, bitwa trwała pół minuty po czym poszedł w piach, on mi za 100dmg ja jemu za 480 ;]

Nie narobił mi wielkich szkód, nawet strzelająca stale w nas arta chybiała. To najlepsze Su jakim przyszło mi grać. Jak ktoś chce kupić coś za golda to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...