Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

To powiem tak, jak widzę t69 to strzelam w obrys i zawsze wchodzi. Dołączona grafika Jak się będę brał za tą linię to chyba przeskoczę t21..

 

Wysłane z SGS@cm 10.1 / Tapatalk 2

 

T21 to prawdziwa moc - matchmaker jakbys byl 7 tierowym medium a na pokladzie dzialo jak Shermanie E8 tylko wolniej strzelajace i dluzej celujace :D

 

Jeszcze mi 20k do wyskipowania te gowna brakuje ehh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :) Dzięki za info. Jak to teraz działa? Ściąga się innego klienta czy tylko patch? Da się po staremu, skopiować obecny katalog (żeby nie ściągać znów instalatora) i do niego wgrać co trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje T29 vs moje Su-122-44. Linia zygfryda. Nie zauważyłem Panthery chyba i połakomiłem się na twoje 120hp.. Dołączona grafika

Grał już ktoś artą na testowym?

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się, że będzie sama artyleria w drużynie, tak jak było podczas testów gdy wprowadzili 8 tier spg, a tu tylko 2 na stronę. Zagrałem jedną bitwę gw panther, 2k dmg wpadło. Bardzo powolna teraz jest, reload długi, a kółko rozjeżdża się poza ekran. Mapka była dosyć mała, więc spadek celności nie był zbyt odczuwalny. Może później sprawdzę sobie te różnice dokładniej na treningówce, ale decyzja o sprzedaży już zapadła, załoga przyda się na leoparda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem kupiłem sobie t-54

spędziłem nockę przy wocie

36 bitew

prawie 3 tys średniego dmg

średnio 1.83 fraga

win ratio 14% ...

 

 

btw zajebisty czołg

a jak jestesmy top tankiem to dopiero jest miazga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje T29 vs moje Su-122-44. Linia zygfryda. Nie zauważyłem Panthery chyba i połakomiłem się na twoje 120hp.. Dołączona grafika

Grał już ktoś artą na testowym?

Polasil sie jeszcze jeden, niestety glupio zrobilem i wpakowalem sie miedzy ogien krzyzowy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się, że będzie sama artyleria w drużynie, tak jak było podczas testów gdy wprowadzili 8 tier spg, a tu tylko 2 na stronę. Zagrałem jedną bitwę gw panther, 2k dmg wpadło. Bardzo powolna teraz jest, reload długi, a kółko rozjeżdża się poza ekran. Mapka była dosyć mała, więc spadek celności nie był zbyt odczuwalny. Może później sprawdzę sobie te różnice dokładniej na treningówce, ale decyzja o sprzedaży już zapadła, załoga przyda się na leoparda Dołączona grafika

 

 

Przy okazji SPG. Jakieś info jakie będą ceny po zmianie tieru ?

Konkretnie po sprzedaży GW T brakowało mi 1mln do GW E (~3,5mln) i zastanawiam się czy po przerzuceniu na 10 tier będzie kosztowała 6mln jak inne 10 tierowe czołgi czy mniej czy tyle samo co teraz.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem kupiłem sobie t-54

spędziłem nockę przy wocie

36 bitew

prawie 3 tys średniego dmg

średnio 1.83 fraga

win ratio 14% ...

 

 

btw zajebisty czołg

a jak jestesmy top tankiem to dopiero jest miazga

 

Tia.. odkąd kupiłem T110E5 to mam winratio na poziomie 17%... każda bitwa to po 4-5 art na stronę i ameby w mojej drużynie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji SPG. Jakieś info jakie będą ceny po zmianie tieru ?

Konkretnie po sprzedaży GW T brakowało mi 1mln do GW E (~3,5mln) i zastanawiam się czy po przerzuceniu na 10 tier będzie kosztowała 6mln jak inne 10 tierowe czołgi czy mniej czy tyle samo co teraz.

pzd

 

Ceny się trochę zmieniły, wszystko jest tak jak z supertestów ;)

 

Dołączona grafika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia.. odkąd kupiłem T110E5 to mam winratio na poziomie 17%... każda bitwa to po 4-5 art na stronę i ameby w mojej drużynie..

ja na bat chacie mialem na poczatku cos kolo 30%

ale wtedy zwyczajnie slabo go ogarnialem

teraz dobilem do 52% i ciagle rosnie

 

za to na kv-13 t-43 i t-44 mam okolo 60%

bardzo fajne czolgi a szczegolnie dobrze mi sie gralo na t-43

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tia.. odkąd kupiłem T110E5 to mam winratio na poziomie 17%... każda bitwa to po 4-5 art na stronę i ameby w mojej drużynie..

 

ja na bat chacie mialem na poczatku cos kolo 30%

ale wtedy zwyczajnie slabo go ogarnialem

teraz dobilem do 52% i ciagle rosnie

 

za to na kv-13 t-43 i t-44 mam okolo 60%

bardzo fajne czolgi a szczegolnie dobrze mi sie gralo na t-43

 

T-43 ma kozak losowania, mam go od ostatniego promo i daje rade mimo słabego działka.

 

Wysłane z SGS@cm 10.1 / Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysyp debili..

icopico jakis ciach!y rusek, ktory zniszczyl moje T-44 bo kierowalem sie w strone miasta...

nastepna bitwa jakis debil z Polski ktory co chwila blokowal mnie i podjezdzal pod lufe az zarwal ;/

no ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnimi czasy zauważyłem u siebie dość znaczny wzrost skilla, przekłada się to na topowe miejsca na tablicy wyników (regularne wyniki +3k dmg), jednocześnie wzrasta frustracja

dzisiaj is3 grałem na kampinówce, oczywiście górkę musiałem zdobyć sam, jeżdżę jak debil po całej mapie, a jedyny poza artami tedek [gluteus maximus] nie ruszy, stoi skampiony za kościołem i wyzywa mnie od debili, bo on gra tedekiem i musi stać w krzakach... wynik: on 0 fragów 1200dmg, ja 5 fragów i 3700 dmg...

a gdyby ruszył dupę to byśmy wygrali

 

btw, jeszcze niecałe 100 punktów i będę zielony w xvm ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...