Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zacząłem używać tego celownika z filmiku kilka dni temu i gra mi się lepiej niż na jimbo. Jak będę przy swoim kompie to obadam czy jest już pod wersję 8.6 i w razie czego podrzucę linka.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz tego Melty w wersji pod 8.6 to daj znac. Ja tam lubie J1mB0's bo jest dosc czytelny i nie zamazuje calego obrazu ale chetnie sprawdze cos nowego Dołączona grafika

 

JA gram na Melty od 0.8.5 i jak dla mnie lepszy od Jimbo. Ale co tam niby jest cheatowego to nie mam pojęcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by kogoś interesowało to celownik z filmiku z posta ath to deegie's-Sights.

 

Tak patrzę na ten celownik melty to nie wiem co w nim takiego złego. Chociaż z tego co czytałem to wychodzi na to, że to tylko scisk [gluteus maximus] ectara, bo na pozostałych serwerach jest podobno dozwolony. Chyba sobie wypróbuję ten celownik melty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleee

 

Tylko 1300 expa wystarczy na Ace Tankera na E50:

 

Victory!
Battle: Erlenberg 19 czerwca 2013 22:29:18
Vehicle: E-50
Experience received: 3 930 (x2)
Credits received: 76 129
Battle Achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

 

4.100dmg + 2457 wyspotowanego. Było by więcej ale jeden noob zajął bazę :/

 

Niemieckie czołgi znacznie celniejsze. Można śmiało z dużej odegłości w weekspoty celować, czy lekko tylko wystające czesci.

 

Za to w kilku bitwach widziałem ze niemieckie TD palą się jakby ktos je benzyną polał. Mój JTiger też zapalił się o d 1 strzała. JPz E100 to po 2 razy się u przeciwnika zapalał.
 

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie znow ludzie zaczynaja denerwowac (czy ja jestem jakis aspoleczny?). Co bitwa to na czacie jest dyskusja na 1274 linijki na temat tego ze kolesia zdjelo w is8 na szlaga, ze teraz arty sa tier10, ze w kazdej bitwie arta i ze oni maja w [gluteus maximus] taki nerf arty. A ja sie pytam KTO i GDZIE napisal ze 8.6 to nerf arty? Pytam sie ich czy ktokolwiek czytal release notes. Nikt. Pytam sie czy ktos gral na tescie arta. Nikt. To pytam skad on wie ze mial byc nerf. Bo SLYSZAL ze sie staty zmienily i ze teraz sa ciulate. To tlumacze baranom ze sie zmienila mechanika gry ale nie dociera. Bo mial byc nerf a nie ma.

 

A ja sie dziwilem czemu w dzien patchowania ludzie zawalaja oficjalne forum tekstami typu (zachowana orginalna pisownia) "czemu mi niedziala?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie znow ludzie zaczynaja denerwowac (czy ja jestem jakis aspoleczny?). Co bitwa to na czacie jest dyskusja na 1274 linijki na temat tego ze kolesia zdjelo w is8 na szlaga, ze teraz arty sa tier10, ze w kazdej bitwie arta i ze oni maja w [gluteus maximus] taki nerf arty. A ja sie pytam KTO i GDZIE napisal ze 8.6 to nerf arty? Pytam sie ich czy ktokolwiek czytal release notes. Nikt. Pytam sie czy ktos gral na tescie arta. Nikt. To pytam skad on wie ze mial byc nerf. Bo SLYSZAL ze sie staty zmienily i ze teraz sa ciulate. To tlumacze baranom ze sie zmienila mechanika gry ale nie dociera. Bo mial byc nerf a nie ma.

 

A ja sie dziwilem czemu w dzien patchowania ludzie zawalaja oficjalne forum tekstami typu (zachowana orginalna pisownia) "czemu mi niedziala?"

 

jakoś nikt nie płącze że ruskie np IS dostały buffa na celność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj też tak miałem, wylewali żale w czasie gry. Mówili że arty sucks i w ogóle Dołączona grafika Tyle tylko że teraz idzie trafić w czołg lub splashem przy 70% zbiegu celownika. Za to czasy ładowania i namierzania, oraz lotu pocisku, uległy strasznemu wydłużeniu. Jednak mechanika gry jak wspomniał Trawienny, powoduje że można trafić w cel. Poza tym więcej expa...i tu pytanie/ciekawostka.

 

Dostałem przeszło 600expa przy 460dmg, jeden celny strzał na całą bitwę (himmelsdorf oczywiście ;] kurnia 5 bitew z rzędu po aktualizacji na tej jednej mapie ;/ ). Innym zaś razem nastukałem przeszło 3000dmg (muszę wam powtórkę pokazać, kaczuchy stały i czekały na plomby Dołączona grafika ) i wpadło niespełna chyba 900exp. Jak to w zasadzie jest w końcu naliczane? Wciąż jest opcja więcej exp za uderzanie wyższych od siebie tierów? Co przy arcie na podniesionej VIII jest ciężkie.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie napisać jak zmieniło się celowanie i trafianie do celu z niemieckich dział? Nie mam za bardzo czasu na grę ale chętnie poczytam o waszych odczuciach związanych z tym tematem.

Nie mogę się przyzwyczaić do tego, że rzadko trzeba czekać, aż się celownik zejdzie i można strzelać w trakcie jazdy. Wczoraj tak zacząłem latać jagodą 2 i... kurde... jeszcze większy koks teraz z niej jest (jak i z paru innych czołgów). Owszem, przy snajpieniu dalej pociski czasem nie trafiają, ale akcje "wyjeżdżasz-strzelasz-znikasz" teraz są mega szybkie.

Np lewem sobie tak wyjeżdżałem naprzeciwko IS-3. Koleś czekał, aż wyjadę... brał poprawkę na moje koło... a jak strzelał, to już mu się chowałem, a on dingował o skątowany pancerz, uboższy o 300hp.

 

Bleee

 

Tylko 1300 expa wystarczy na Ace Tankera na E50:

Bo akurat dawno nim nie jeździłem ;P

Niemce się palą, jak do tej pory. Ja się fajczyłem lwem tylko raz, po bombie od artylerii w tył (za ~1000). Zgasiłem się na ~60hp i wolałem już więcej nie jechać na otwartą przestrzeń.

Za to jakiś amerykaniec zdjął mi na szota Indiena... w trakcie jazdy... między domkami i wagonami... Aua.

 

A mnie znow ludzie zaczynaja denerwowac (czy ja jestem jakis aspoleczny?). Co bitwa to na czacie jest dyskusja na 1274 linijki na temat tego ze kolesia zdjelo w is8 na szlaga, ze teraz arty sa tier10, ze w kazdej bitwie arta i ze oni maja w [gluteus maximus] taki nerf arty. A ja sie pytam KTO i GDZIE napisal ze 8.6 to nerf arty? Pytam sie ich czy ktokolwiek czytal release notes. Nikt. Pytam sie czy ktos gral na tescie arta. Nikt. To pytam skad on wie ze mial byc nerf. Bo SLYSZAL ze sie staty zmienily i ze teraz sa ciulate. To tlumacze baranom ze sie zmienila mechanika gry ale nie dociera. Bo mial byc nerf a nie ma.

Przed patchem kilku kolesiom po trafieniu przez SPG zdarzało się pisać "ciesz się, póki możesz, bo po patchu nie będziesz tak strzelał". Próbowałem ich naprostować na normalny tok myślenia.. może paru się otworzyły oczy. Swoją GW panterą jeszcze nie grałem w bitwie (tylko na treningu), ale będzie niezła koksownia, mimo super ślimaczego obrotu i przyspieszenia (jest imo wolniejsza od JT). Zabrali jej jedne złote pestki, teraz ma tylko HE i HEAT... ale i tak nie widzę sensu grania z goldem, skoro strzał z HE potrafi w końcu wejść za 1000 hp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie ze jakoś dziwnie zachowuje się cały czołg i celowanie gdy w czasie obrotu td wejdziemy w tryb snajperski i np chcemy nacelowac na wroga i w pewnym momencie się zatrzymujemy by oddać strzał a czołg i działo znajduje się w innej pozycji niż oczekiwalismy? Nie wiem jak to wytłumaczyć ale cos jest skopane. Najlepiej to ukazuje gdy wyjeżdżamy td zza rogu i w trakcie obrotu przechodzimy w tryb snajperski i staramy się nacelowac na przeciwnika...

 

Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fajne sa nowe dzwieki. O ile same dziala sa.. coz.. dziwne (musze sie przyzwyczaic) to odglosy rykoszetow i trafien sa wg mnie genialne.

ŻE CO? fajne dźwięki? są tragiczne... tak jakby ktoś zgniatał puszkę z aluminium... do tego tak naprawdę nie ma różnicy między przebiciem a rykoszetem, wcześniej jak Ci j*** to przynajmniej to odczułeś i usłyszałeś, a teraz? jakieś 'pyk-pyk-pyk' nawet nie zwrócisz uwagi a połowy hp-eków nie masz...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz tego Melty w wersji pod 8.6 to daj znac. Ja tam lubie J1mB0's bo jest dosc czytelny i nie zamazuje calego obrazu ale chetnie sprawdze cos nowego Dołączona grafika

 

EDIT: http://worldof-tanks.com/meltymap-s-mathmod/ to to?

 

No to to ;) Też używam

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i odinstalowałem to cholerstwo  :twisted: 
Multi to jednak nie dla mnie.
 
Zaś sama gra obiektywnie jest niezła, no i uzależnia jak diabli (dla mnie to wada ale dla innych może być zaletą).
Gra bije rekordy popularności (ile to już milionów zarejestrowanych graczy ?), forsa im się leje jak wodospad Niagara, z pewnością ten projekt będzie jeszcze latami rozwijany. 
Ciekawe w jakim kierunku to się rozwinie ? Moim zdaniem powinni zrobić dwie oddzielne kategorie rozgrywki - arkadową zręcznościówkę i coś co bardziej stawia na realizm i symulację.
Oczywiście twórcom chodzi wyłącznie o kasę, ale jakie wnioski na przyszłość wsnują z analiz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zarejestrowanych graczy na serwerze europejskim jest 8 997 257 (stan na wczoraj) przy czym 4 267 931 nie rozegralo zadnej bitwy a 3 708 138 mniej niz 1000 bitew. Graczy aktywnych w ciagu zeszlego tygodnia bylo 2 472 699.

 

W jakim kierunku sie to bedzie rozwijac to juz od conajmniej 2 lat wszyscy wiemy. WG planuje stworzyc "globalna" platforme WoT + WoWP + WoWS gdzie osiagniecia jednego konta beda wspolne dla kazdego rodzaju gry (wspolne konto prem, wspolny gold, kredyty, free exp, etc..) i nie bedzie to ani troche bardziej symulacja niz jest teraz (czyli wcale). Ma to byc glownie arkadowa, wzglednie szybka i dynamiczna rozgrywka.

 

I dlaczego wszystkich dziwi ze WG chce zarabiac? Przeciez nikogo nie oszukuja, gra jest darmowa (jest, poza czasem wlozylem w nia rowno 2pln na zrzutke na klan a mam prawie 17tys bitew i kilka tier10 w garazu) i nikt nikomu nie kaze w nia grac. Poswiecaja swoj czas, wiedze i umiejetnosci by stworzyc cos za co beda mogli utrzymac rodzine (a moze nawet kupic sobie luksusowe auto - co mi do tego?). Czy beda sluchac graczy? Mysle ze pod pewnymi wzgledami musza by nie stracic tych ktorzy placa.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim kierunku sie to bedzie rozwijac to juz od conajmniej 2 lat wszyscy wiemy. WG planuje stworzyc "globalna" platforme WoT + WoWP + WoWS

To wiem, chodzi mi o to że za jakieś 2 lata pewnie wydadzą WoT2 i będzie to gra prawdopodobnie różniąca się nieco od aktualnego WoT-a (może nawet nie tylko grafiką).

 

Mam nadzieję że popularność tej gry spowoduje pojawienie się podobnych, ewentualnie gier z czołgami w roli głównej.

Osobiście wolałbym coś do singla bo wolę jak gra ma fabułę i dąży do jakiegoś finału.

Bardziej prawdopodobne jest jednak że powstaną poprostu klony WoT-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzenia ściętej głowy .WoT jest na rynku już długo - co najmniej 2,5 roku ( patrząc po dacie założenia tematu ) a konkurencji jak nie miał tak nie ma - osobiście słyszałem o jednej grze która jest podobna do WoT - Blitz 1942 , niestety WoT to przy tym czymś perełka .Pod konkurencję można by jeszcze podciągnąć War Thunder jak w końcu dorobi się wojsk naziemnych , na razie to konkurencja dla WoWP . Innych gier tego typu nie ma .Jak chcesz singla i fabułę to masz kilka gier - choćby stary T72 Bałkany w Ogniu , T34 vs. Tiger , Steel Fury czy Panzer Elite .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sie pochwale Dołączona grafika a co! Dołączona grafika

Gratulujemy wygranej w konkursie "Wy pytacie, Wy odpowiadacie"Dziękujemy bardzo za udział w konkursie i gratulujemy wygranej!Zachęcamy także do udziału w innych konkursach organizowanych na forum WoT.Pozdrawiamy, Zespół ds. Społeczności
Financial transaction.Date: 20 czerwca 2013 18:58:37You have received gold: 500 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/254852-%E2%80%9Ewy-pytacie-wy-odpowiadacie%E2%80%9D/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co dokładnie pozmieniali z dźwiękiem, ale niektóre odgłosy np. rykoszety itp. brzmią tragicznie.. ;/ Nigdy nie stosowałem żadnych modów zmieniających dźwięki, ale teraz chyba się skusze, bo tego się słuchać nie da. Polecicie jakaś fajną paczkę, najlepiej podmieniającą odgłosy wystrzału, rykoszetów, mogą być opcjonalnie silnika itp. ;>

Póki co znalazłem takie coś: https://www.youtube.com/watch?v=TvWUcJQKcGs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...