Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

arta ma totalnie zciach!ą mechanikę bo zazwyczaj jak się jest arty safe to nie można zbyt wiele pomóc własnemu teamowi

a jak wychylimy się zza przeszkody to możemy dostać plombę od arty

skill nam tutaj niewiele pomoże

i w ten sposób dochodzimy do tego że to ile zrobimy w bitwie jest mocno uzależnione od tego czy jakaś arta nas namierzała czy też nie ( oczywiście zależy to od mapy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dawno nie grałem a od razu wrzuciłem ten jakiś dziwny celownik, który nawet nie wiem co daje - widziałem tylko, że na screenach jakieś kąty są zaznaczone

zastanawia mnie co to jest to na dole, widzę, że wartość zmienia się wraz z obracaniem wieży. Zapewne ma to coś wspólnego z pancerzem? Pytanie tylko czy kadłuba czy wieży czy to może zupełnie coś innego?

 

//oczywiscie zdjęcia nie dałem

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kąty kadłuba i boków względem miejsca, w które celujesz/patrzysz. Pomagają wyćwiczyć się w ustawianiu czołgu pod najlepszym do dingowania kątem. I tutaj zwrócę uwagę: tylko wyćwiczyć. Radzę nie korzystać z tego w trakcie walki, bo patrząc na ten kątomierz można zapomnieć strzelić, źle wcelować, albo źle się ustawić, tracąc czas i szansę na strzał. A w tym samym momencie, jak się będziecie ustawiać, przeciwnik walnie Wam w weakspot.

 

Na screenie masz 110mm efektywnego pancerza dla przodu i 239mm dla boku przy ustawieniu względem wroga, którego będziesz miał w celowniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno - jak wskazuje celownikiem na kogoś z mojej teamu to wyświetlają się jakieś liczby, które nie wiem co oznaczają np 14, 3.5, 4 i cholera go wie natomiast przy celowaniu do wrogów pokazuje się np jakieś -55%, -21% i też nie mam pojęcia co to może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego szukaj opcji z dynamiczną kamerą. Sowieci zastąpili jedno drugim i domyślnie włączyli, żeby ludzie mieli mętlik w głowach. No sarcasms were harmed during the writing of both my posts.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest z testu...

 

Edit:

No to graj na RU, skoro tak Ci się podobają ich bonusy.

Kolejny event na ru 

 

"Tym razem wygląda następująco:

1. Gracz, który osiągnął 15 zwycięstw w jeden dzień otrzymuje jeden dzień premium.

2. Gracz, który zadał ponad 3000 dmg w bitwie zostanie nagrodzony podwójnym expem – ilość nieograniczona ^^"

 

a tu macie wszystko http://worldoftanks.ru/ru/news/11/special_road_for_winners/ wystarczy google translator żeby się wkur... nie trzeba znać ich języka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, u nas jest promocja - za 15 zwycięstw w jeden dzień MM losuje mu teamy złożone z ameb :D

 

Pierwszy raz dostałem medal Szczęściarza, jechałem w T28 po Malinówce (atakowaliśmy górkę) i trafiłem sam na polu na Luchsa, przykleił się do mojego boku żeby nie dostać od moich ale zarobił pigułę od swojego za to Dołączona grafika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tym razem wygląda następująco:

1. Gracz, który osiągnął 15 zwycięstw w jeden dzień otrzymuje jeden dzień premium.

2. Gracz, który zadał ponad 3000 dmg w bitwie zostanie nagrodzony podwójnym expem – ilość nieograniczona ^^"

To teraz skumaj czaczę: Tam muszą być niezłe amby, skoro 3k dmg to wyczyn. Ogarnij swoje akcje na su/isu... DD co bitwę? Boję się, że u nas nawet podniesienie progu do 5k by nie załatwiło sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jakich Tierach 5K dmg.... łykasz jakiegoś TD X i po 4 -5 kulkach masz 5K dmg :P ogólnie ameby nie ameby maja bonusy my nie :P

 

BTW: why wczoraj nie grales? nie miałem z kim tłuc randomow PP sie wyłamał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mialem dzisiaj boski team:
-koles ktoremu sie gra nie zaladowala (jego nick byl "wyszarzony") w T34

-bot ktory wpadl na sciane i strzelal non stop w JP

-pluton AMX12t + dwa Pz I c

-pluton IS-6 i T34 ktory sie niemal calkiem wystrzelal w coiagu pierwszych 2min

- jakas arta (M12 cyba) ktora wpadla do wody w pierwszych 5 sek

 

I moje 3k dmg... no i po co?

 

PS. Moje winratio dzis: Wins / Battles 2 / 27 7.4% hooray!

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gra przechodzi samą siebie. Ryksozet od Hellcata nawet zaliczyłem.

 

Oczywiście rykoszety od Batcha itp to norma na dzisiaj.

 

BTW

 

Jeszcze fajniesze dźwieki:

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/240426-audio086-wwiihwa-sound-mod-update/#top

 

 

LOL Obj 261 zdjął mi E75 jednym strzałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

WTF??!!!

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom...sprawdziłeś to chociaż? :/ Nie odpala mi wot na tym modzie. Cholera jego mać, nie zrobiłem backupu, od nowa muszę mody skompletować.

U mnie działa. Wywal cały res_mod i jeszcze raz.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie przekładamy kompanię na jutro dziś słabo z czasem. Proszę też o liczne wstawienie się jutro w grze bo jak nas będzie mało to nie będziemy dobierać

 

Zwycięstwo!
Bitwa: Dębina 28 czerwca 2013 09:07:48
Czołg: T34
Doświadczenia: 2 448
Kredytów: 151 197
Osiągnięcia w walce: Służba patrolowa, Wsparcie

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...