Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ten ninja nerf to:

[*]Nowe działa. Jak latam panterą 2 i widzę ISa, to staram się jakoś celować. Jak latam Indienem, walę po obrysie. 2 cm peny, a różnica ogromna.

[*]Nowe czołgi. UK i FR mają niezłą penę i celność... jeżeli Kometą potrafię wygarnąć w ISa 5 strzałów pod rząd i każdy robi dmg, to podobnie może być z krytykami.

[*]Złote pestki (patrz pkt 1.)

[*]Heheh... teoria spiskowa. Jak nerfa dostali Niemce, czas na Sowietów. Dziwi mnie tylko, że spośród najstarszych nacji nie dostało nerfa wcześniej USA.

[*]Widocznie los tak chciał. Trafiłeś po prostu na okres, który chyba wszyscy kierowcy niemieckich czołgów znają. Nazywa się to "prawo Murphy'ego" i stanowi 90% czasu gry niemiecką maszyną - jak coś będzie miało pójść źle, to pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie drazni mnie zmienianie parametrow czolgow... 

Czlowiek sie przyzwyczai jak ma grac, a pozniej...

 

Powiedzcie mi ze T-54 naprawde dostaje kopa z najlepszym dzialem i silnikiem... Bo teraz to istna meka przy takich losowaniach jak mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cały czas zastanawiam po co są te wszystkie testy , w których to niby są balansowane czołgi skoro po wrzuceniu ich do gry w najbliższym patchu są  nerfione albo Buffowane ?? Oni sami chyba nie wiedzą co jak i gdzie ?? Wnioskuję, że nadal jako programiści robią u nich studenci ,a całą kasę z gry przepijają ( mowa oczywiście o twórcach gry )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie drazni mnie zmienianie parametrow czolgow... 

Czlowiek sie przyzwyczai jak ma grac, a pozniej...

 

Powiedzcie mi ze T-54 naprawde dostaje kopa z najlepszym dzialem i silnikiem... Bo teraz to istna meka przy takich losowaniach jak mam

t-54 to jak narazie najlepszy 9 tier jakim grałem i obok bat chata mój ulubiony czołg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kicha: Po pierwsze na teście mało kto nie strzela goldem, po drugie ludzie jeżdzą sobie X tierami i prem tankami, po trzecie jest różnica w ilości ludzi i poziomie gry tych graczy, bo największe ważywa raczej nie ogarniają co to test serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ninja nerf to:

[*]Nowe działa. Jak latam panterą 2 i widzę ISa, to staram się jakoś celować. Jak latam Indienem, walę po obrysie. 2 cm peny, a różnica ogromna.

[*]Nowe czołgi. UK i FR mają niezłą penę i celność... jeżeli Kometą potrafię wygarnąć w ISa 5 strzałów pod rząd i każdy robi dmg, to podobnie może być z krytykami.

[*]Złote pestki (patrz pkt 1.)

[*]Heheh... teoria spiskowa. Jak nerfa dostali Niemce, czas na Sowietów. Dziwi mnie tylko, że spośród najstarszych nacji nie dostało nerfa wcześniej USA.

[*]Widocznie los tak chciał. Trafiłeś po prostu na okres, który chyba wszyscy kierowcy niemieckich czołgów znają. Nazywa się to "prawo Murphy'ego" i stanowi 90% czasu gry niemiecką maszyną - jak coś będzie miało pójść źle, to pójdzie.

 

Powod 6 ten prawdziwy - jedyna rzecz ktora miala ninja nerfa to skill gracza , ktory zrobil sobie 6 miechow odpoczynku od Wota i nie ma ogrania na nowych mapach i przeciwn nowym pojazdom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cały czas zastanawiam po co są te wszystkie testy , w których to niby są balansowane czołgi skoro po wrzuceniu ich do gry w najbliższym patchu są  nerfione albo Buffowane ?? Oni sami chyba nie wiedzą co jak i gdzie ?? Wnioskuję, że nadal jako programiści robią u nich studenci ,a całą kasę z gry przepijają ( mowa oczywiście o twórcach gry )

 

Proste - na teście każdy ma wiadra golda i kasy, więc wszyscy tłuką ze złotych pestek non-stop. Dopiero na normalnym serwerze jest okazja sprawdzić dane z realnych warunków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Hate? stary dobrze ze Ty nie widziales moich wiazanek. W WoT nauczylem sie tworzyc pelne zdania zlozone z samych bluzgow.

2. Nie moge oprzec sie wrazeniu ze uniknal bys dingow (z wyjatkiem tych na ostatniego E100) gdybys nie "wycofywal" kamery z widoku snajperskego tuz przed strzalem. Mam wrazenie ze lufa Ci ucieka w gorny prawy rog.

3. Czy T54E1 zawsze tak odbija strzaly od przeciwnikow?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram ostatnio dużo z ludźmi z HAMI

oni non stop po kimś jadą i nie ma to znaczenia czy mają faktycznie jakieś podstawy do tego czy nie

z fioletowymi gra się fajnie bo WR konkretne wychodzi ale goście są zdecydowanie jacyś zciach!i Dołączona grafika

ale może to jest wpływ ich CL bo sam HAMI jest jeszcze bardziej pociach!y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASAP w zwiazku z 8.7:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-QpFbaXjwHM

Dla tych ktorzy nie maja czasu ni checi ogladac:

  • nowa sniezna mapa
  • nowa oprawa graficzna na Highway i Port
  • nowy niemiecki premium TD tier 7 - E-25
  • nowy chinski premium HT tier 8 - 112
  • nowa linia brytyjskich art (az do tier 10)
  • radziecki T-50-2 zastapiony MT-25 (light tier 6?)
Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!
Battle: Karelia 29 June 2013 19:02:16
Vehicle: Pz.Kpfw. I Ausf. C
Experience received: 4,926 (x3)
Credits received: 19,755
Battle Achievements: Top Gun, Sharpshooter, Master Gunner

 

 

Buahahahaha. 9 fragów 897 dmg. nie mogłem przebic D2, nawet z premium  bo było by 11.

 

Ale inne niemieckie wozy to nie ostanio tak wq**** E100 nie moge przebić się przez 8 tiery. Efekt to 0 dmg po bitwe nim przynamniej 7-8 strzałów. O przebiciu IS7 lub IS4 z przodu to moge tylko pomarzyć. Jśmieciarką trafiam na kompletnych debili. VK4502P to samo. same strzały za 0 dmg. Szkoda grac.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 8.7 

 

Ciekawe ilu ludzi będzie mylić E-25 z Hetzerem . 

 

A co do D2 - to mocny jest , sam jak nim grałem to miałem często dingi od przedniego pancerza . 

 

MT-25 - miniaturka KV robiąca za Ferrari ( ponoć Vmax. 100 km/h ) z silnikiem 600 KM . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mam tak jebutnego pecha, albo pojawily sie jakies wspomagacze...

Od dwoch dni po kilka razy dziennie przytrafia mi sie urwac od jadacego 300-500 m ode mnie przeciwnika... wszystko moze i ok, ale nie w momencie kiedy jest on w ruchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy algorytm celności? Ostatnio na koniec bitwy zaszarżowałem na ostatniego enemca z ktorym moj zajebisty team sobie nie mogl poradzic. Jechalem T29 zaloga na 200% za to bez jakichkolwiek modulow. Pelna predkosc, tryb snajperski off, odleglosc 200m do celu, strzal i trafienie za ~200dmg, koniec bitwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow... :D Wiedziałem że poleci trochę w lewo bo trajektoria przecinała elipsę na lewo od "wierzchołka" ale kurde...aż tak i akurat w takim momencie? Potwierdziłeś właśnie ostatecznie że arta dostała buffa a nie nerfa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdjalem IS3 jednym strzalem (1500 hp) jadac na 1/3 predkosci moim GWTigerem.. Dołączona grafika juz mnie nic nie zdziwi

Spoko, ja dzisiaj trafiłem z E100 E50M najpierw w przód, potem w bok. 0 dmg. Wyszedłem z bitwy. Okrążał mnie juz drugi E50M, batcha, i jechały jeszcze 2 AMX jakieś. Ale warto dadmienić ze udało mi się z przodu przebić IS7, chyba 1 raz.

 

Druga bitwa strzał w bok Tigera z 128 na VK4502P  - 0 dmg, potem strzał w SU101 i mimo ze wypełniał mi cały celownik pocisk przeleciał tuż nad nim

 

A to dopiero 2bitwy dzisaj.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja dzisiaj trafiłem z E100 E50M najpierw w przód, potem w bok. 0 dmg. Wyszedłem z bitwy. Okrążał mnie juz drugi E50M, batcha, i jechały jeszcze 2 AMX jakieś. Ale warto dadmienić ze udało mi się z przodu przebić IS7, chyba 1 raz.

 

Druga bitwa strzał w bok Tigera z 128 na VK4502P  - 0 dmg, potem strzał w SU101 i mimo ze wypełniał mi cały celownik pocisk przeleciał tuż nad nim

 

A to dopiero 2bitwy dzisaj.

Wczoraj, po kilkunastu bitwach miałem może dwa strzały za zero. Dingi owszem, ale odsetek 0hp szotów jest tak niski, że praktycznie przestałem zwracać na nie uwagę.

Co mnie bardziej śmieszy, to że devsi chyba poszli o krok za daleko - kilka razy miałem info o dingu, jak ściągnąłem kolesiowi gąsienice Dołączona grafika

 

 

Też wam FPS znacznie spadły po ostatnim patchu? Bo u mnie szczególnie przy wchodzeniu w widok snajperski to paranoja jest, już nie mówiąc, że zdarza się przyfreezować na sekunde,

U mnie to wina celownika melty - po paru godzinach od włączenia gry spada fps z 80 do 30-40. I to najlepszy moment na restart, bo jak się pojawi 35, to w następnej bitwie może być 17 Dołączona grafika

Warpy mam przez mod na dźwięki - dwie, trzy bitwy po odpaleniu gry. Ale daje się żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też w pierwszej bitwie tym czołgiem wbiłem asa i kilka odznak, to było zaraz po patchu z chinczykami, pewnie screen jest kilkadziesiąt stron wcześniej... nie mniej jednak ten czołg jest na tyle mierny, że nie trzeba się nastarać zbytnio na odznakę heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...