Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem gościnnie screen nie ze mną w roli głównej - dowód na to, że cuda się zdarzają Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Przegrywaliśmy dość mocno, akurat zginąłem broniąc bazy (objechały mi lwa medy, is-3 i coś tam chyba jeszcze). Napisałem gościowi, żeby przytrollował trochę HTki (T34, kw-3, może typa by rozwalił przy odrobinie szczęścia). Myślałem, że jak zwykle będę pisał do ściany, a tu koleś: Tajest! I długa w poprzek mapy.

Najpierw wygarnął magazynek we front Typa, który miał 60+% przejęcia naszej bazy. Założył, że któryś pocisk wejdzie... i wszedł. Potem reload, objechał T34, kolejny reload - dobił typa (który, jak się okazało, zrobił sobie AFK, bo chyba myślał, że już wygrał). Potem IS-3 (też afk w naszej bazie), KW-3 ("omfg, nie wierzę!!!"). Zostali sami z KT na T69 i artkę... T71 poleciał skasować artkę, KT ukatrupił T69. Wygrana.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wam FPS znacznie spadły po ostatnim patchu? Bo u mnie szczególnie przy wchodzeniu w widok snajperski to paranoja jest, już nie mówiąc, że zdarza się przyfreezować na sekunde,

 

Potraktuj to jaka grę z niższej półki. Pomimo milionów użytkowników gra ma fatalny engine, kiepska grafikę i pełno bugów.

Natomiast twórcy maja gdzieś zdanie innych i dodają jedynie nowe czołgi.

U mnie na laptopie(HD3000, Core i5, 8GB RAM) jest 50fps ,a miejscami zwalnia poniżej 17 i to wcale nie w trybie snajperskim, a po prostu na mapach.

 

EDIT: Poprawka, klatki spadają do 11fps.

 

 

Edit2:

Purchased:

'Panther/M10' successfully purchased. You have spent gold:  2,875.

Pierwsze wrażenie: nawet  fajny czołg. Bardzo mały damage, duża celność i duża szybkostrzelność. Bardzo tania amunicja.

Mógłby się trochę szybciej rozpędzać.  Po 5 bitwach udało się wreszcie coś wygrać(wynik na premce):

Victory!

Battle: Steppes 02 July 2013 01:54:08

Vehicle: Panther/M10

Experience received: 4,950 (x3)

Credits received: 76,444

Battle Achievements: Steel Wall, Sharpshooter, Mastery Badge: "1st Class"

 

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panther/M10 to zdecydowanie mój najlepszy tegoroczny zakup za golda.

Bardzo przyzwoita plujka, którą wszyscy ignorują... a potem się dziwią.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Boxster
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również kupiłem ta panthere m10 i bardzo sobie ja chwale, za te pieniądze żal było nie kupić. Praktycznie przestałem grać T34 bo mam na nim ponad 1100 bitw i mi się przejadl. Losowania ma super, większość na 7 a resztę na 8. Na 9 nie ląduje bo ma specjalny mm.

Po 35 bitwach mój eff na nim to ponad 1900, a średni dmg na bitwę to lekko ponad 1400, wiec czołg zdecydowanie pasuje do mojego stylu gry.

 

Tapatapatap i9001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 tygodniowej przerwie i korzystając z okazji zniżki na premkę postanowiłem zobaczyć co tam słychać.

W sumie nic się nie zmieniło, dalej jest to WoT aka "całe życie z debilami". ;>

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie który czołg da mi więcej funu M103 czy ST1. Zamierzam zatrzymać się na 9 tierze. Nie pytam o best tank tylko o frajdę z gry. Wymaksowałem T-32 brak mi 400k srebra do M103. Natomiast mam odkrytego tylko KV4. Która linia dla randomów bedzie bardziej zabawna? Raczej mało widzę ST1, jest zły jak na tier 9 czy tez po prostu gracze idą w kierunku IS7 ?

 

ps.Ath ładny wynik, dziś uklepałem 4k dmg na E75 ale pudłuję strzasznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma miększy łeb od poprzedników, mniejszą depresję działa, to już nie jest ten sam żuraw co T29/T32. ST-I potrafi na prawdę sporo odbić, nieporównywalnie twardsza wieża, w zasadzie jeden weakspot na przodzie, ale jak się kręci to trudno trafić. Mało tego jeździ, bo wszystkie pomidory wybierają IS-7, wiadomo dlaczego. ;>

Mi się M103 grało najfajniej porównując do tego, co już miałem czyli IS-8 i E-75.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JagdPz E-100 researched. Undistributed experience spent: 210000. Free Experience spent: 0.

 

Kolejne drzewko ukoczone.

 

 

Co od wypowiedzi to ST-1 wydaje się bardziej wymagającym przeciwnikiem ale IMHO obydwa czołgi są świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja M103 wspominam bardzo mile, świetny czołg, który mimo słabego pancerza na papierze potrafił dość sporo odbić.

Na szczęście ja miałem go w zamian za T34 - więc już ze wszystkimi usprawnieniami. Nie wyobrażam sobie gry nim ze stockowym działem, które jest z  bodaj T29?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wieżowiec, jak nim grasz jak powinieneś łyka sporo mniej!

Ah te twoje chinskie madrosci....

serio

 

Wyobraz sobie ze mam ten czolg juz jakis cza... i jakies 350 bitek na nim...

 

I mi osobiscie brakuje wlasnie mocnej wiezyczki. Bo niech tylko ktos Ci ja zobaczy bokiem...

Do przelkniecia jest ten niewielki DMG, nadrabia sporo pena... Jest szybki, zwrotny

 

ST-1 wolniejszy. Potezniejsze dzialo...  No i ten pancerz... oraz niezle nachylenie...

Sciach!iel naprawde czasami dinguje takie strzaly ze glowa mala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał ST-1. Nigdy jak jadę jakimkolwiek czołgiem nie boję się m103 za to st1 jak najbardziej bo wiem ze sporo dinguje. Prędzej czy później i tak kupisz oba. Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak się jeździ ST-1, ale wiem jedno - strzelanie do niego to mordęga. Stokroć bardziej wolę bić w IS-7/IS-4, niż we front tego ścierwa. Bo wiem, że jak na tamtych użyję ammo z 270+ peny, to coś im zrobię. A ten czołg jest magiczny i dinguje 90% strzałów od przodu.

I nieważne, czy celujesz w wizjer, dolną płytę, czy mikro wieżyczkę. Dingnie i koniec. Bok już tak różowy nie jest, bo wchodzi większość strzałów. Ale przód ma imo lepszy, niż T110E3/E4.

 

Btw, kumpel coś mi uświadomił, jako że ja akurat zacząłem papierową twórczość Leopardem PT, a on Centurionem 7/1:

 

Działo Leopardów:

10,5 cm L7A1

Characteristics

105 Caliber (mm)

4,29-5 Rate of fire (rounds/min)

268/350/53 Average penetration (mm)

390/390/480 Average damage

0,32-0,36 Accuracy at 100m (m)

2,3-2,9 Aiming time (sec)

1282 Weight (kg)

Działo Centuriona 7/1 i FV:

105 mm Royal Ordnance L7A1

Characteristics

105 Caliber (mm)

5-6,45 Rate of fire (rounds/min)

268/210/105 Average penetration (mm)

390/480/480 Average damage

0,32 Accuracy at 100m (m)

2,1-2,3 Aiming time (sec)

1282 Weight (kg)

Jak widać, bryryjscy żołnierze są bardziej przykoksowani, bo potrafią załadować pocisk do tego samego działa trochę szybciej, niż ich niemieccy koledzy. Ba, brytyjska wersja działa jest też celniejsza (przynajmniej na IX tierze). O, i hull down ma Centurion odrobinę lepszy, chyba.

Poza tym czołgi są papierowe dokładnie tak samo; Tak samo często padają im ammo racki (nie naprawiajcie ich, jak gracie przeciwko magazynkowcom, bo kolejnym strzałem znowu rack rozp@$&lą), tak samo często sypią się pozostałe moduły, giną załoganci, etc. I tak samo często te czołgi artyleria zdejmuje jednym strzałem.

Oba czołgi nie mają najmniejszych szans w starciu 1v1 na "stare" medy IX. T-54 robi z nimi co chce, E-50 podobnie, magazynkowce też. Za to na dystans... Te medy potrafą sponiewierać dowolną dziesiątkę. Strzelałem przez pół mapy do E-100, Myszy, T110Ex, jpz E-100. Dopóki nie wypatrzą, wyzywają od złotych nabów Dołączona grafika

No i leo potrafi na stockowym silniku rozbujać się do prędkości 60+ km/h Dołączona grafika

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu bana na chat przestalem go uzywac i gram sam przeciw 29 debilom. A pozniej dostaje pierdyliardy bluzow w moja strone (od kazdego z 29 pomidorow) a wynik jest taki sam.. to 11 bitwa dzisiaj z podobnym rezultatem. Ta akurat byla najsmieszniejsza bo bitwa trwala rowno 14min i gwiazdory z mojego teamu potrafily wypluc 20 pestek i zadna nie trafiac :D

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z kim wy gracie, ja co prawda może nie zawsze mam genialne teamy ale nie pamiętam żeby kiedykolwiek ktoś kogoś wyzywał, czasami trafia się jeden "doradca", który zazwyczaj ginie jako jeden z pierwszych a potem najlepiej wie co każdy ma zrobić ze swoim czołgiem, gdzie jechać i w kogo strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej bitwie caly moj team (z wyjatkiem IS8) zbluzgal mnie ze nie zostalem campic tylko pojechalismy we dwoch na gore na Kampinovce. Wrog bluzgal mnie glownie za goldammo, bo to niemozliwe zeby E50 trafil w IS3 albo KV5 z 570m (nie mowiac juz o zniszczeniu ich). Wrogi IS6 zbluzgal mnie ze jak w niego wjechalem zdjalem mu ponad 300HP podczas gdy on mi ledwo kilkadziesiat. Ktorys wrogi IS8 zbluzgal mnie ze zdingowalem strzal przednia plyta bo on uzywal gold pestki wiec ja jestem cheater. A ogolnie caly wrogi team non stop bluzgal ze zjezdzajac z gorki 50+ tonowy czolg nie moze jechac tak szybko (mialem cos ok 50km/h)... ehh

PS. Polecam sprawdzic WR/EFF ludzi ze screenshota to sie wyjasni skad sie bierze ich frustracja. Zreszta sam screenshot powinien duzo wyjasnic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe niedawno swoim żółwikiem (T28) rowaliłem pluton trzech IS3 po czym napisałem że lubię to, to od razu poleciało od nich "gold noob"..to zawsze jakaś forma wyżycia się po failu meczowym.

Golda na każdym czołgu wożę po 5 pestek i używam od święta, na tych to nawet nie musiałem bo byli albo bokiem albo tyłem do mnie, poza tym w IS3 wszystko ładnie wchodzi z przodu.

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się udało wczoraj zsolować pełnego isa3 moja panterka 2... i to na otwartym terenie, wystarczyło się skatować i gościu 2 razy gąskę zdjął... odprawiłem go do garażu mając 600 hp (ostatnim strzałem menda przyfarcił i mnie podpalił i gaśnica za 20k poszła się j#&*@)

 

zapomniałem się pochwalić kolejnym asem na arcie, tym razem lorka 51

po patchu jest sporo celniejsza pomimo większego kółka, ale jednak gra się gorzej... zresztą po wyniku widać, że mniej ludzi gra artą, bo fun mniejszy

post-136524-0-01334200-1372861483_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, bryryjscy żołnierze są bardziej przykoksowani, bo potrafią załadować pocisk do tego samego działa trochę szybciej, niż ich niemieccy koledzy. Ba, brytyjska wersja działa jest też celniejsza (przynajmniej na IX tierze). O, i hull down ma Centurion odrobinę lepszy, chyba.

 

Mylisz się, działo leoparda jest dokładnie takie samo jak to w centurionie ;) Te słabe statystyki są dla pierwszej wieży, z lepszą ma już ROF równy 5, celność 0,32 i czas celowania 2,3 sec. Jedyna różnica to pociski premium, centurion ma HESH, a leopard HEAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...