Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

http://worldoftanks.eu/pl/news/44/special-operation-citadel/
 

Trzykrotnie więcej doświadczenia dla załogi

Czas wyciągnąć załogę z łóżek i zapędzić ją do pracy! W ten weekend będzie na przykład szybciej przyswajać wiedzę!

Polowanie na medale: Specjalista

Dołączona grafika

Sądzicie, że jesteście najlepszymi strzelcami w drużynie? Jeśli uda się Wam wyeliminować największą liczbę (co najmniej 6) przeciwników, otrzymacie odznaczenie Specjalista oraz dodatkowe 25 000 kredytów! Bonus ten zostanie automatycznie przesłany na Wasze konto po otrzymaniu odznaczenia.

 

30% kredytów więcej za grę następującymi czołgami:

          Dołączona grafika V Dołączona grafikaDołączona grafika  StuG III Dołączona grafika V Dołączona grafikaDołączona grafika Pz.Kpfw. IV Dołączona grafika VII Dołączona grafikaDołączona grafika  Pz.Kpfw. V Panther Dołączona grafika VII Dołączona grafikaDołączona grafika  Pz.Kpfw. VI Tiger Dołączona grafika V Dołączona grafikaDołączona grafika T-34 Dołączona grafika VI Dołączona grafikaDołączona grafika KV-1S Dołączona grafika VII Dołączona grafikaDołączona grafika SU-152

 

60% kredytów więcej za grę następującymi czołgami:

           Dołączona grafika III Dołączona grafikaDołączona grafika SU-76  Dołączona grafika  III Dołączona grafikaDołączona grafika T-70  Dołączona grafika  III Dołączona grafikaDołączona grafika  Pz.Kpfw. III

 

Misja: Zniszczyć ich wszystkich!

Dowódcy! W ten weekend mamy dla Was nową misję! Trzech graczy z drużyny, którym udało się zadać największej uszkodzeń w danej bitwie (niezależnie od tego, czy runda zakończyła się zwycięstwem czy przegraną), otrzyma 30% więcej kredytów.

50% zniżki na zakup miejsc w garażu

Chcecie kupić nowy czołg, ale nie macie wolnego miejsca w garażu? W ten weekend miejsca są o połowę tańsze!

50% zniżki na zerowanie umiejętności załogi

Czy chcielibyście zmienić taktykę i nauczyć załogę nowych sztuczek? Teraz koszt zerowania umiejętności jest mniejszy zarówno gdy płacicie złotem, jak i kredytami.

50% zniżki na przeszkolenie załogi

Kupiliście nowy czołg i potrzebujecie doświadczonej załogi? Teraz ponowne przeszkolenie załogi (zarówno za złoto, jak i za kredyty) kosztuje o połowę mniej niż zwykle!

Wszystkie wspomniane bonusy będą dostępne w grze od soboty 6 lipca, godziny 7:10, do wtorku 9 lipca, godziny 7:00.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się poprawienie zarobków na dziewiątkach, teraz spokojnie zarabiam na JT Dołączona grafika Właśnie wpadło mi 20k... z przegranej bitwy (nie mam konta premium):

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Btw, jak można nie lubić JT? Wszystkie jego wady przysłania przezaje*******e działo Dołączona grafika : )

6150 dmg mam na Indianie lekko ponad 8000 na E50 czym tu się chwalić ? :P

 

btw gdzie wczoraj byleś ? :P

 

co do bl10 ja nie mam strzałów za 0 nie wiem jak wy to robicie co najwyżej w gaski jak trafie to normalne jest :D

 

ogólnie nareszcie normalna misja ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy chiński Premium MT T-34-3 Statystyki:

 

pancerz przedni: 90mm (dolna płyta 70mm)
pancerz boczny: 50mm
pancerz przedni wieży: 190mm
pancerz boczny wieży: 150/120mm

maksymalny ciężar: 38 ton
HP: 1300
HP magazynu amunicji: 180HP (podobnie jak w T-44)
prędkość maksymalna: 50km/h
silnik: 580hp Norinco 12150

działo: D-25TA (wychył działa -3 stopnie)
pojemność magazynu amunicji: 40 pocisków
czas przeładowania: 14,4s
czas celowania: 3,4s
zasięg widzenia: 380m
prędkość obrotu wieży: 46st/s
prędkość obrotu kadłuba: 46st/s

 

źródło: dom1n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6150 dmg mam na Indianie lekko ponad 8000 na E50 czym tu się chwalić ? Dołączona grafika

 

Nie chodzi o dmg, ehhh, Ty nuubie! Dołączona grafika

 

 

btw gdzie wczoraj byleś ? Dołączona grafika

 

Manewry rozpocząłem dosłownie kilka minut przed 20, więc... ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest t44 po zamontowaniu 122 z lepszą wieża ale gorsza mobilnoscia. Tylko t44 przeladowuje chyba coś 18 sekund. Jak dla mnie nic ciekawego. Jest to coś w stylu zjechać od tyłu, plomba w dupke i ucieczka. Wszystko co ładuje ponad 8 sekund nie nadaje się dla mnie na meda. Mam jeszcze pytanie odnośnie bl10. Zauważyłem to na isu ale na objekcie jest to samo, mianowicie pocisk często leci w dół, tzn trzeba celowac wyżej niż celownik pokazuje. Zauważył to ktoś jeszcze? Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnośnie bl10. Zauważyłem to na isu ale na objekcie jest to samo, mianowicie pocisk często leci w dół, tzn trzeba celowac wyżej niż celownik pokazuje. Zauważył to ktoś jeszcze? Tapatapatap i9001

Dokładnie, a na Trolu lecą w górę wiec celujesz w dolna płytę żeby trafić we front :D ale dzieje się to tylko na większych dystansach ogólnie to znerfili trochę system celowania, nie jest już taki jak na początku 8.6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. System celowania nie zostal znerfiony. Zmieniona zostala mechanika strzalow. Gestosc prawdopodobienstwa trafienia w srodek celownika reprezentuje rozklad normalny (zwany rozkladem Gaussa). W ostatnim patchu 8.6 krzywa zostala zmodyfikowana poprzez zmniejszenie wartosci σ2. Przebieg jest teraz bardziej stromy co odpowiada wiekszej ilosci strzalow blizej srodka celownika.

2. Mechanika strzalow wprowadza korekte w polozeniu pionowym dziala podczas strzalu. Dzieki temu efekt opadania pocisku jest skompensowany wzgledem odleglosli ktora wskazuje sam srodek celownika. Bardzo dobrze widac to w widoku TPP gdy nasz celownik wskazuje ziemie przed nami i gdy nagle przed lufa przejezdza czolg (sytuacja czesto ma miejsce na poczatku bitwy). Wtedy lufa automatycznie podskakuje by skompensowac zmiany w odleglosci.

 

Wiecej:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozk%C5%82ad_normalny

http://wiki.worldoftanks.eu/Battle_Mechanics#Accuracy_and_Dispersion

http://wiki.worldoftanks.eu/Battle_Mechanics#Ballistic_Trajectory

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak myślicie czy WoT ma jakieś szanse na odpaleniu na :

Intel Celeron 2,8ghz

Ram 512

GPU Ati x300/550/1050

Gra może ktoś z was na podobny złomie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans .

 

Słaby procek z 1 rdzeniem , za mało ramu , słaba karta graficzna .

 

Jak byś miał lepszy CPU ( jakiś PentiumD / Pentium Dual Core / C2D ) i 2+ GB ramu to po paru zabiegach dało by się grać .

 

Choć z drugiej strony takie granie było by lekko masochistyczne ( skompresowane tekstury od Ahumexa np. do 3% , low DDS Hud i rozdziałka 640x480 ) , do tego zalecam do tego mod wyłączający czat , także jakiekolwiek zabawy poza samą grą ( badania czy kupowanie sprzętu i ammo itp. ) jest praktycznie nie możliwe - rozdzielczość to nie umożliwia . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie marzy mi się Proc G2020 + 4gb ram+ płyta b75.  Za jakiś czas może HD7770.

Zastanawiam się co lepsze Integra z G2020 czy moja obecna karta ATI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim kompie właściwie to złomie jak kolega wcześniej napisał (AMD Sempron, 1800 MHz (9 x 200) 3000+, GeForce 6600LE, 1GB RAM) gra działa co prawda na najniższych ustawieniach ale działa a fpsy przynajmniej u mnie zależą chyba od ilości ludzi grających a jest ich w najgorszym przypadku 10 a w najlepszym 25 (rekordDołączona grafika ). Niestety na twoim nie ma o tym mowy zbieraj na to co zaplanowałeś. Łącze się z tobą w bólu wiem co czujesz, ja naszczęście w tym miesiącu kupuje nowy i WoT będzie banglał ma Ultra!!!!Dołączona grafikaDołączona grafika
 

Edytowane przez BialyMudzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to czy WoT będzie banglał na ultra to bym się od razu tak nie zakładał .'

 

Ludzie z I7 i GTX680/HD7970 mają jazdy z tą grą - raz jest dużo fps-ów a po chwili spadek do 20 lub mnie fps .

 

Silnik gry to chyba pamięta czasy prehistoryczne . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi by nawet nie przeszkadzało mieć te 25FPS'ów i że gra tak ujowo chodzi, gdyby to było w miarę stabilne i nie łapało freezów przy wchodzeniu w widok snajperski. A najlepsze jest to, że pomimo tego i tak się w to gra:) Dzisiaj wybitne 2 wygrane na 9 czy 10 bitew i daliśmy sobie z kumplem spokój.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to czy WoT będzie banglał na ultra to bym się od razu tak nie zakładał .'

 

Ludzie z I7 i GTX680/HD7970 mają jazdy z tą grą - raz jest dużo fps-ów a po chwili spadek do 20 lub mnie fps .

 

Silnik gry to chyba pamięta czasy prehistoryczne . 

 

 

 

U brata na HD7970 i Core i5 3500K ponad 110 fps, ale potrafi spaść do 50.

Jak już napisałem gra na maksymalnych detalach wyglada gorzej niż Half Life 2.

 

 

BTW:

Misja: Zniszczyć ich wszystkich!

Dowódcy! W ten weekend mamy dla Was nową misję! Trzech graczy z drużyny, którym udało się zadać największej uszkodzeń w danej bitwie (niezależnie od tego, czy runda zakończyła się zwycięstwem czy przegraną), otrzyma 30% więcej kredytów.

 

Rewelacja z czołgiem premium!!!!!

Wreszcie jakiś sensowny event nagradzający dobrych graczy!!!!!!! Nawet jak się przegra!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę podejrzeć wyników z bitwy o ile rozpocząłem inną zanim tamta się skończyła. Tj, klikam w menu wyników po prawej, mam skrót info wraz z kolorwymi komunikatami, ale nie ma buttonu do otworzenia rozszerzonego okna. To wina modów czy zmienili coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak caly bozy dzien. I znow seria bluzgow tym razem tylko ze strony mojego teamu (najbardziej aktywni byli JanSz i jeden z BDR - nie pamietam ktory):

Dołączona grafika

 

I szalenstwa Moouu:

Dołączona grafika

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tak to można grać. Szkoda, że na łykiendzie mogłem tylko chwilę, bo bym sobie trochę kasy zabezpieczył.

 

Victory!Battle: Arctic Region 8 lipca 2013 23:20:14Vehicle: Leopard prototyp AExperience received: 1 190Credits received: 45 372Battle Achievements: SniperDefeatBattle: Westfield 8 lipca 2013 23:11:53Vehicle: T34Experience received: 805Credits received: 89 313Victory!Battle: Siegfried Line 8 lipca 2013 23:02:43Vehicle: T34Experience received: 925Credits received: 74 210Victory!Battle: Highway 8 lipca 2013 22:50:32Vehicle: T34Experience received: 2 328 (x2)Credits received: 90 990Victory!Battle: Arctic Region 8 lipca 2013 21:20:25Vehicle: Leopard prototyp AExperience received: 921Credits received: 45 071Victory!Battle: Arctic Region 8 lipca 2013 21:01:23Vehicle: Leopard prototyp AExperience received: 1 317Credits received: 56 481Battle Achievements: Mastery Badge: "1st Class"Victory!Battle: Pearl River 8 lipca 2013 20:44:35Vehicle: Leopard prototyp AExperience received: 817Credits received: 41 444DefeatBattle: Sand River 8 lipca 2013 20:34:43Vehicle: Leopard prototyp AExperience received: 433Credits received: 40 859Victory!Battle: Himmelsdorf 8 lipca 2013 20:21:05Vehicle: Leopard prototyp AExperience received: 797Credits received: 33 653Victory!Battle: Highway 8 lipca 2013 19:24:31Vehicle: LöweExperience received: 2 100 (x2)Credits received: 83 374
Btw, gdyby ktoś sądził, że sztuczka WG z brytolami się nie udała. Udała się - ludzie zaczęli nimi jeździć. Ja sam tylu FV i centurionów, ile jeździło przez weekend, nie widziałem chyba nigdy. Zresztą...

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu 1 gra 15 przeciwników i 14 debili:

 

Dołączona grafika

 

 

Chociaż trzeba przyznać ze dziwnie nie mogłem w nic trafić.

 

 

I mój nowy rekord na Lowe:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy modzik na minimapkę: http://mirtankov.net/mods/10635-mod-napravlenie-stvolov-protivnikov.html#comments

Niedługo przy ikonkach czołgów będą informacje, ile sekund zostało do przeładowania itp. Nie idzie to w zbyt dobrym kierunku. ;>


Jeszcze coś fajnego znalazłem -> http://mirtankov.net/mods/10601-mod-hp-tankov-v-yshah.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Arty może być ten pierwszy mod .

 

Wskaźnik kto przeładowuje a kto ma akurat załadowany pocisk też by się przydał czy wskaźnik kto celu w trybie snajpera - mniej by było trafień w swoich .

 

Drugi mod ciekawy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...