Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Zassałem sobie testowy serwer, odpalam object 268 (idę tą linia, chciałem przetestować) i taki mały teścik, bo chyba jego działo ma największą penę na złocie - 450. Pierwszy cel - object 263, centralnie bokiem, pancerza ma w tym miejscu 80 i żadnych kątów to pocisk powinien przebić cały czołg, zawrócić i zrobić jeszcze raz to samo a tam komunikat "rykoszet". To już na bezczela, lepiej żeby w gąski poleciało za zero niż takie walenie w ciula. Wiadomo to ten element losowości, gdzie waląc z JagdPz E-100 w T-50-2 zdejmujemy mu gąski a pocisk powinien go wbić w glebę na dwa metry. Dołączona grafika

Ta zmiana mechaniki za "zero" przydała by się tak samo jak ostatnie rozwiązanie "problemu" z artą, może kiedyś na to wpadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja..... wczoraj była miałem walkę jak ferdi razem z e75 mieli przed sobą w potrzasku gw panther'e, wystąpił jakiś bug, bo ferdi przestrzelił się przez arte i zabił swojego Dołączona grafika ,

arta przeładowała, odwróciła się i ferdi padł ;D

 

welcome in wot

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio 90% walk gram sobie na ISU, genialna maszynka, ale takiej ilości strzałów za zero w gąski i rykoszetów to nie widziałem na żadnym innym czołgu. To chyba jakiś balans, żeby każda pestka nie wchodziła, bo inaczej by się wychodziło z każdej walki z >5k dmg.


Dla przypomnienia BL-10 ma prawie 290 peny na standardowym pocisku !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to po raz kolejny jestem zniesmaczony po odkryciu nowego czołgu.

Człowiek dyma ileś tam expa na starym czołgu, cieszy się, że już niebawem będzie w końcu nowa zabawka, z każda chwilą radość jest większa a i tak zawsze przy każdym następnym czołgu jest to samo - rozpacz, zniechęcenie do gry i męczarnia.

Mimo, że przeszedłem to już kilka razy to znowu przejechałem się na IS3, na stocku jest mierny i znowu zniechęciło mnie to do gry bo potrzeba 60k expa żeby dało się tym sensownie grać.

Marzy mi się taka zmiana w tej grze żeby moduły do czołgów odblokowywało się znacznie szybciej kosztem zwiększenia ilości expa potrzebnego do następnego czołgu bo nie widzę frajdy w grze wyższym tierem z modułami z poprzedniego albo i gorszymi. Dla mnie to jest po prostu mega frustrujące bo bedąc na przykład na szczycie listy czuję się w dużej mierze odpowiedzialny za wynik bitwy no ale wybaczcie, jak stanę na przeciw topowego tigera II czy IS3 to po prostu nie ma szans żeby to wygrać.

Cóż, może za jakiś czas znowu przyjdzie ochota na grę i jakoś to przeboleje, potem gra wymaksowanym pojazdem to czysta przyjemność niezaleznie od tego ile expa jest do następnego czołgu.

Dlatego bardzo mile wspominam M103, którego dostałem w zamian za T34 jako wymaksowany - zero frustracji wynikającej z dupiatego wyposażenia, wtedy wiedziałem, że każda porażka była tylko i wyłącznie moją winą a nie czołgu.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo farmisz z zacisniętymi zębami albo wymiękasz psychicznie i odblokowujesz za free xp, o to im chodzi. ;p Ale niektóre pojazdy są praktycznie wymaxowane po ich odkryciu np. object 704.

 

Optimus 2x / Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj wpadło 5k bitew i dalej jestem noobkiem:)

 

Półbiedy jak czołg po wymaxowaniu jest spoko, gorzej jak po wymaxowaniu czołg dalej jest kupą złomu tak jak M3 Lee czy T21.

 

EDIT: Zagrałem sobie AT-2, bitwa na malinówce. Zaczynamy na dole mapy, prawie wszyscy oprócz 3-4 czołgów kampią w bazie, więc się wkurzyłem i pocinam sobie przy rzece, wszyscy dingują. Niestety nagle obudziła się bratanica, więc zostawiłem czołg i sobie poszedłem, ale do bratanicy zaraz przyszła moja mamuśka, więc ja po 1 minucie wróciłem do AT-2 i tak jak stałem, tak dalej stojęDołączona grafika Podjechałem jeszcze trochę, żeby spotować, ale w końcu mnie rozwalili. Może wiele nie zdziałałem, ale zawsze coś. Warto rzucić okiem na potencjalny otrzymany dmg:)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze 8.7 ma byc u nas 24/07/2013 ale jakby ktos juz chcial najnowszego full clienta to prosze :)

 

http://dl.wargaming.net/wot/eu/files/WoT_0.8.7_eu_install.zip

 

PS. Dziekuje "zyczliwemu" za 20 minusow sprzedanych mi potajemnie glownie w tym temacie..

Edytowane przez Trawienny
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam instalkę odkąd pamiętam. Do tego katalog z grą kiedyś tam skopiowany z HDD na SSD i co najwyżej czyszczę katalog Update.

 

Wczytywanie jest błyskawiczne, a FPS stałe 60, więc to co opisujesz to jedynie placebo.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASRock P67 Extreme4 B3 UEFI L3.17 | Core i5 2500K (L041C124) @ 5GHz (1,344V vCore) Cooled by Mugen 2 rev. B | 2x4GB DDR3 1600 ADATA | Sapphire Radeon 5770 1GB DDR5 @ 960/5200

 

vs

 

Samsung PM45 Costam-Costam | C2D P8400 @ 2.2GHz | 1x4GB DDR3 1060 firmy Costam-Costam | Costam-Costam 9600M GT 0.5GB @ 300 / 300.

 

Takze chyba jednak nie, bo roznice miedzy 5 a 15 sek ladowania dostrzegam. Tak samo jak roznice miedzy 15 a 30 FPS (tak, tak, na ultra low gram bo inaczej sie nie da) ;) Niestetym im bardziej syfiasty sprzet tym wiecej widac problemow z WoTem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam się gdzie są polskie czołgi? Pamiętam że oglądałem wywiad z jakimś Ryśkiem z WG i zaraz po patchu z fizyką miały być polskie czołgi nawet powiedział że przed drzewkiem brytyjskim no więc się pytam czyżby kolejny judetrick z ich strony ? Zakłamane chu..ki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łojtam, kumpel ma większość V tierów i zarabia na eventach 50-80% i spokojnie jest w stanie nabić szybko kilka baniek w tym czasie. Także grać za free na prawdę można. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COS na co trafilismy z PPancernym: http://www.noobmeter.com/player/eu/razvanellul

 

Brak slow..

Szkoda, że dwóch bananowych chłopców w TD nie widziałeś chwilę wcześniej. Jedna miał > 30k bitek, a grał jak ostatnia łachudra.

 

 

Może gra dla dobrej zabawy i nie jest staciarz nie nie analizuje statystyk po każdej zakończonej bitwie. 

Nie każdy zostaje generałem Dołączona grafika

Zaraz się zacznie... Dołączona grafika

 

Nie da się grać dla dobrej zabawy, skoro ciągle się przegrywa. To jest hmm... wegetacja na mapie i psucie gry innym.

 

Jak się chce pobawić na mapie, to niech wbije w dowolny trening: Tylko tam można Mysz ubić Loltraktorem, wjechać w niedostępne obszary mapy, czy poskakać jak Adam Małysz. Swoją drogą, polecam takie coś - można się niezłych sztuczek nauczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO COS nie gralo. Zaczela sie bitwa i ruszyl. Jedzie, jedzie, jedzie i dojezdza do przeciwnika. Oddaje jeden strzal w kosmos (tyle wynikalo ze statow na koniec). Zginal jako pierwszy po okolo 40sek gry. Tyle co PPancerny zdazyl napisac ze ma fatalne staty.

 

EDIT. Jeszcze lepiej, musialem go pomylic z inksza gwiazda z wczorajszych superteamow :D

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Turkina: Jak ktoś nie ma premki, ani prem tanka to na czymś musi zarabiać. Ja jak potrzebuję kasy to jeżdzę stugiem i KV-1S na zmianę. Może KV-1S kokosów nie zarabia ale przynajmniej jeszcze fun jest. No i do tego się jeździ tym co jest na promocji akurat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zarabiania sreberka mam T49, Hellcata, VK36, KV1 przynajmniej jest różnorodność :) Co prawda bez bez bonusów na te pojazdy to kokosów nie ma. Rozpoczołem expienie nowej lini i myślę nad zakupem premki na 1 miesiąc lub może w końcu prem tank 8-go tieru. Wczoraj na VK36 zrobiłem 1,7K dmg + 345 podświetlenia, niestety była wtopa i zarobek na czysto 13,3K. Mało niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...