Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam zamiennika dla mojego Churchila 3, jakies propozycje? Nadal low tier, wiec nalpeiej cos premium ciezkiego.

http://www.youtube.com/watch?v=BGXfT6avkcM

 

W skrócie - szukaj, czytaj. Premium... TOG 2 Dołączona grafika

 

 

 

 

=-=-=-=-=-=---===-==-=-=----

Meanwhile in WoT...

 

Dołączona grafika

 

Premium patton, tier X.

 

Pierwszy raz go w grze widziałem, do tego koleś koks prawie jak Banzai Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może grubasa widziałeś ?

 


BTW kolejny test serwer wypuścili.. coś ostro pojebali, niedługo patch co tydzień będzie wychodził. Pierwsze losowanie i po 10 TD na drużynę, drugie po 7. Dwa strzały pod rząd z BL-10 w indiena za zero, WTF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się dzisiaj VK4502P 2 razy zapalił od 2 strzałów z Is6. LOOOOOOL.

 

Głupia ta gra, powoli przechodzę na WarThunder. Tam przynajmniej nie ma 15 przegranych pod rzad i strzałów za 0.

 

ciach!iany (P) w kolejnej walce zapalił mi sie tylko 1. E25 mi ściąngął ammo rack. WTF???? premium???

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się dzisiaj VK4502P 2 razy zapalił od 2 strzałów z Is6. LOOOOOOL.

Było mu boku nie pokazywać, to byś się nie palił. Silnik ma z przodu, do tego papier na bocznym kadłubie - nieszczęście gotowe. Jakbyś pokazał przód, albo skątowany bok, to mógłby Ci najwyżej ze dwa krytyki sprzedać i odpuścić w końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i nowy specjal http://worldoftanks.eu/pl/news/44/august-coming-special/

[gluteus maximus] nie urywa. Na dzień premki nie liczę, bo według mojego średniego ekspa, musiałbym rozegrać 152 bitwy w ciągu jednej doby:D

 

@radiergummi: Kiedy jest premiera samolotów? Bo nie wiem do kiedy muszę te 700 bitew wbić.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było mu boku nie pokazywać, to byś się nie palił. Silnik ma z przodu, do tego papier na bocznym kadłubie - nieszczęście gotowe. Jakbyś pokazał przód, albo skątowany bok, to mógłby Ci najwyżej ze dwa krytyki sprzedać i odpuścić w końcu.

 

W pierwszym przypadku właśnie tak było, skątowany przód. W drugim nie pamiętam.

 

BTW polecam do niemców mod ze zbliżeniem więcej niż 8x. Znacznie lepiej się gra przy zoomie np 24X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za latanie w samoloty wyrwałem między innymi 1000 golda do czołgów.

 

Nic specjalnego, bo ja wychaczyłem 5k golda, tylko co z tego jak ta gra jest coraz bardziej denna

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie moda z dźwiękami GnomeFather’s Engine Pack for World of Tanks 0.8.7po rozpakowaniu i skopiowaniu do folderu mam tylko dźwięk czołgu ale strzałów i innych odgłosów ni chu chu :P

Najpierw skopiuj cały katalog z dźwiękami do katalogu res mods a później nadpisz to plikami z moda. Wszystko jest opisane w readme.

 

Jak mozna w WoWP zgarnac 5k golda do WoT?
Podczas gamescom czy tam innych targów robili prasową prezentację wowp i żeby serwery nie świeciły pustkami to zachęcali graczy do wylatania 200 bitew w weekend czy jakoś tak i dawali za to 5k golda. Tylko na serwerze NA.Obecnie złoto w wowp i dla wota jednocześnie można zdobyć latają w bitwach z modami forum, trzeba się umawiać w specjalnych tematach itp.Optimus 2x / Tapatalk 2 Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebiescy w teamie też nie gwarantują zwycięstwa.. Wczorajsza walka w M44, jak spojrzałem na team to się ucieszyłem ale szybko mi zrzedła mina jak wszyscy prócz biednego FCM'a pojechali w prawo a lewą flankę zostawili otwartą.. nie muszę chyba mówić co się stało.

post-2345-0-40036300-1374919235_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze za 3k dmg + 3kille masz exp x2 Dołączona grafika

 

A no ślepy ja, myślałem, że to gwiazdki zbite. ;>

To może ISU wywlekę ze stodoły ? Dołączona grafika

Za każdym razem ten bonus wpada, czy tylko raz dziennie/na czołg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoT tweaker + jakiś mody na obniżenie poziomu efektów itp.

Fajny "dabl ikspe". Na ISU to można non stop trzepać. Dołączona grafika

 

Na 10 bitew 3 razy wpadło, jedyne czego nieraz zabraknie to fragi, bo dmg aż nadto jest. ;>

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pracy dostęp do bardzo słabych kompów ( X2 - zarówno pierwsza generacja na AM2/AM2+ jak i Athlon II X2 , do tego 1,5-2 GB ramu i karty integry z GF6150 ) .Wzrost fps-ów można uzyskać ustawiając niższą rozdzielczość niż domyślna 1024x768 ( można nawet ustawić 640x480 , ale ostrzegam gra się trochę ciężko - o ile same bitwy nie ma problemu to robić cokolwiek w garażu jest praktycznie nie możliwe , do tego polecam moda wyłączającego czat - inaczej ciężko grać jak nagle wyskakuje tekst z czata na pół ekranu ) .Zmianę rozdziałki robimy w pliku preferences.xml ( znajduje się w katalogu Appdata w Vista/W7/W8 w profilu usera , w XP w Document and Setting , potem nazwa profilu , potem Dane aplikacji - na koniec ścieżka - Wargaming.net / World of Tanks ) Albo po prostu wpisując z linii komend %appdata% . Dalej to wspomniany Wot Tweaker , skompresowane textury od Ahumexa ( nawet do 3-5% , do tego mamy mały plus - katalog gry zamiast zajmować ~10GB , zajmuje 4-5 GB ) .Na koniec coś co się zwie LowResAllInOne Mod Pack z tego tematu - http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/129209-086-lowresallinone-mod-pack-updated/ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...