Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

[ciach!]a, nie zdzierżę.

5 11 porażka z rzędu. Nawet "witajcie w streamie na żywo na YouTube" nie pomogło :/

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten MM jest poje****, 8 ciągle rzuca na 10, dosłownie kilka bitew miałem na top 8 a jak wiadomo jak trafią się gamonie na T10 to taką 8 nic nie zrobisz. Lubię grać na T8/9 ale od patcha to wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten MM jest poje****, 8 ciągle rzuca na 10, dosłownie kilka bitew miałem na top 8 a jak wiadomo jak trafią się gamonie na T10 to taką 8 nic nie zrobisz. Lubię grać na T8/9 ale od patcha to wyzwanie.

Mówisz o czymś takim?

Dołączona grafika

 

Wczoraj w ten właśnie sposób wtapiałem hurtowo. Dzisiaj widzę, że nie lepiej będzie.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem, tylko nie wiem w ktorym momencie

moze po restarcie serwera mi naliczyli

 

ja juz samemu nigdy nie gram bo tylko mozna sie zdenerwowac

w plutku z 2ma goscmi z WN6 2k+ jakos to idzie

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem, tylko nie wiem w ktorym momencie

moze po restarcie serwera mi naliczyli

 

ja juz samemu nigdy nie gram bo tylko mozna sie zdenerwowac

w plutku z 2ma goscmi z WN6 2k+ jakos to idzie

Czyli sam nie wiesz czy dostałeś skoro nie wiesz w którym momencie.

Ja nic nie dostałem żadnej informacji nic a nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była aktualizacja informacji o evencie. Jeśli grałeś pojazdami gdzie miałeś zaznaczone przyspieszenie szkolenia załogi to dostawales połowę expa który liczył się na event. Czyli np jeśli grałeś tylko t34 gdzie miałeś włączone przyspieszenie szkolenia załogi to musiałeś zrobić zamiast 50k expa - 100k.... Takie małe trolololo w wydaniu wg :)

 

Tapatapatap i9001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujecie niedzielnego gracza do klanu? Domyślam się, że takowych nie lubicie ale chętnie bym do was dołączył. Gra w pojedynkę szybko się nuży... Nick w WoT ZitroPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.noobmeter.com/player/eu/cappet/512534997/

 

A ja miałem tego geniusza w bitwie. Niby wszystko fajnie nowy gracz 34 bitwy, więc ma prawo nie wiedzieć ocb. Problem w tym, że popierniczał Togiem i mnie idiota zablokował. Więc sobie stałem T29, w tył nie mogłem bo Tog'a nie przepchniesz, w przód też nie mogłem bo by mnie podziurawili jak sito i tak sobie stałem, aż mnie arta rozje... Niby z jednej strony ok, nowy gracz, ale po uj kupuje prem tanka i nim jeździ na wyższych tierach, jak nie ma pojęcia o grze.

 

@Mar95P: Śmiało, u nas nie ma, żadnych teningów, klanówek itp. bo mało kto miałby czas. Jesteśmy zwykłymi prostymi randomkami, z lepszymi i gorszymi wynikami:)

 

Swoją drogą mi się trochę staty pogorszyły po ostatnim farmieniu AT-2, bo chciałem AT-8 kupić taniej i jak na razie to mnie ten czołg przeraża. Stock 110 peny, działo za 4k expa jeszcze mniej peny, dopiero kolejne 14k expa daje sensowne działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś na klan również chętny jakiś killer ze mnie nie jest ale mam przyzwyczajenia z Lineage 2 żeby grać w klanie Dołączona grafika

nick w grze rodzik1981 

Edytowane przez rodzik1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend w końcu wyfarmiłem 3,5mln na T95.. masakra na stocku.. nie dość że 13km/h to stockowe działo ma 198 peny i mogę zapomnieć o przebiciu od frontu czegokolwiek większego od Luchsa.. a żeby założyć lepsze działo 120mm to najpierw trzeba odkryć gąski za 23k expa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że T95 nie jest już takim mocarzem jak kiedyś .

 

Szczególnie jak w drużynie przeciwnej trafi się ruski Object 268 albo FV215B .

 

Bez ton Gold ammo było fajnie , teraz to kolejny amerykanin do bicia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano szkoda, ostatnio spotkałem się z WZ113 i przebijał mnie od frontu raz za razem.. ale za to FV125b 183 odbiłem :) Generalnie coś powinni zrobić z tym tdkiem, albo prędkość większa albo buff do pancerza bo teraz jest mało użyteczny, za to takim T28 to całkiem przyjemnie się jeździ (ponad 51% wygranych i rośnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak FV125b wali do ciebie z HE to jest duża szansa że się się z przodu nie przebije ( 275 mm peny vs. 305 mm pancerza z przodu ) , gorzej jak cię trafi z boku albo z przodu w WS .

 

To cię w teorii na strzała zdejmie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie ten event wk.... pierwszego dnia nabilem 50k expa premki ani widu bo jakis debil zapomnial napisac, ze trzeba nie elitarnym czolgiem nabijac. Drugiego zrobilem 50k nieelitarnymi ii tez d... bo podobno zrobili fix w ciagu dnia i skasowalo progres.

 

 

Jak coś na klan również chętny jakiś killer ze mnie nie jest ale mam przyzwyczajenia z Lineage 2 żeby grać w klanie Dołączona grafika

nick w grze rodzik1981 

 

Wyslijcie zgloszenie przez strone gry to poprzyjmuje wszystkich chetnych Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem -> http://whoisnext.pl/ltp-czyli-prezent-od-wg-na-15lecie/

Kolejne miejsce w garażu za free, czołg od razu na żyletki, bo piździkami nie chce mi się grać.

Ostatnio w ogóle nie chce mi się grać. Dołączona grafika

Może jak dzieciaki pójdą do szkoły to będzie mniej pomidorowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, co tydzień średnio rośnie mi wn6 i effi (już prawie 1100, za rok może przestanę być effi-noobem), kupiłem t69, kupiłem isa8, pozbyłem się pantery 2 po wyelitowaniu, pomału to idzie, ale ostatnio radochę sprawia mi granie z ludźmi na moim poziomie i spuszczanie łomotu elycie, na fioletowych wystarczy ostra campa i mamy wr rzędu 50%, albo gra na remis

 

plutonów nie gram, bo nie mam z kim (robota, w klanie nowi ludzi to pomidory, albo jacyś idioci), randoma może pojadę raz na kilka dni, klan po 2 miesiacach dochodzenia do finału/półfinału odpuścił cw, pozostają kompanie... dlaczego te maszyny? bo nie chca brac t32 (który na goldzie zjada isa3 uniwersalnością), a jak wystawiam indianina to mówią, że nie umieją go rozstawić...

 

na poparcie moich słów: http://www.noobmeter.com/player/eu/grzesiek_k/505823825

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslicie zejest mozliwśc odzyskania kasy która wydałem na golda?? Mam chyba 12k , ale nie chce mi się juz grac w ta gre.

Dzisaj miałem 0 dmg od Hellcata, z Lowe, z E75z koleji 0 dmg w T34 czy bok Is8 ,a to były tylko 2 walki.

Wolałbym to zainwestowac z inna gre, bo tutaj już lepiej nie bedzie.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...