Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wyslijcie zgloszenie przez strone gry to poprzyjmuje wszystkich chetnych Dołączona grafika

 Wysłałem, ale odpisał mi maxymili, że nie gra w czołgi i mam pisać do innych.

 

Tylko, że drugiego zgłoszenia nie mogę już wysłać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to był krytyk za 0 Dołączona grafika

 

Pocisk musiał wlecieć w działo, to chyba jedyny tak łatwy do trafienia moduł, który zabiera cały dmg na siebie :D Już chyba tego nie naprawią, bo pamiętam, że takie strzały dostawałem od samego release, ale kto wie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w ogóle pustki jakieś widzę w grze. Tzn wśród starych graczy, bo liczby na serwerach się jakoś bardzo nie zmieniają.

 

Czemu jest drugi ruski wynalazek w evencie na 15 lat, a nikt nie wpadł na pomysł dania czegoś niemieckiego, francuskiego, brytyjskiego, czy nawet jakiejś taczki z chińskim chłopem w trójkątnym kapeluszu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starych nie ma bo dobijaja ich ciagle zmiany w grze.

Zaczalem fajnie grac arta... teraz boje sie z niej strzelac.

Ciezkie czolgi wala w bok lekkich za 0.

Losowania jak byly do [gluteus maximus] tak sa dalej

Coraz wiecej maloletnich debili na serwerach

 

Wiec co ma zachecic do gry?

Kilka poprawek na mapie? Czy moze znowu zmiana balansu dla okreslonych czolgow.

Raz jestes killerem, zaraz nic Ci z niego nie wchodzi..

 

bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyp "ameb" jest teraz tak wysoki, że granie w WOT'a to czysty masochizm. Dobrze, że nie można w rzeczywistości strzelać do tych debili bo już bym "siedział" Dołączona grafika Szkoda, że brak alternatywy dla tej gry.

Dokladnie. Wg mnie problemem tej gry sa tylko i wylacznie debile. Bo jak zdingujesz albo nie trafisz albo co gorsza trafisz za 0 to zawsze mozesz zmienic pozycje, kat strzalu, inny cel czy weakspot i poprawisz. Ale zeby miec na to czas i mozliwosci musisz miec po drugiej stronie (jak to sie ladnie po angielsku nazywa) teammate a nie przychlasta ktory w swoim IS7 robi samotny rajd na arte (a potem zdziwiony ze mu nikt nie powiedzial ze arty nie ma w tej bitwie). I doskonale to widac w plutonach kiedy w trojke wspolpracujemy, wspieramy i oslaniamy. Przyznajcie szczerze czy ktokolwiek z waszej druzyny zareagowal kiedykolwiek na Wasze "F7"?

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w ogóle pustki jakieś widzę w grze. Tzn wśród starych graczy, bo liczby na serwerach się jakoś bardzo nie zmieniają.

 

Czemu jest drugi ruski wynalazek w evencie na 15 lat, a nikt nie wpadł na pomysł dania czegoś niemieckiego, francuskiego, brytyjskiego, czy nawet jakiejś taczki z chińskim chłopem w trójkątnym kapeluszu?

 

Gralem 3 lata w NavyField, 4 lata w mechy, 12 lat w figurki wh40k. Przemiana "pokolen" w grach MMO to absolutnie normalna sprawa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś chińskim medem lub lekkim na 8 tierze ? Szukam czegoś fajnego do pojeżdżenia na 8. WZ-132 wydaje się być fajnym naleśnikiem, tyle, że to czołg lekki. T-34-2 trochę kanciasty się wydaje i wolny.

Obecnie Type T-34 nawet nie najgorszy, za chwilę będzie 30k xp i muszę wybrać w co dalej pójść.

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Wg mnie problemem tej gry sa tylko i wylacznie debile. Bo jak zdingujesz albo nie trafisz albo co gorsza trafisz za 0 to zawsze mozesz zmienic pozycje, kat strzalu, inny cel czy weakspot i poprawisz. Ale zeby miec na to czas i mozliwosci musisz miec po drugiej stronie (jak to sie ladnie po angielsku nazywa) teammate a nie przychlasta ktory w swoim IS7 robi samotny rajd na arte (a potem zdziwiony ze mu nikt nie powiedzial ze arty nie ma w tej bitwie). I doskonale to widac w plutonach kiedy w trojke wspolpracujemy, wspieramy i oslaniamy. Przyznajcie szczerze czy ktokolwiek z waszej druzyny zareagowal kiedykolwiek na Wasze "F7"?

 

Taaaa, a jak wyboraź sobie jesteś uszkodzonym E100 i ładujesz w zjechanego juz trochę AMX 50B  w bok. Masz go na strzała i ładujesz za 0 dmg. Uwierz mi, drugi raz już nie wystrzelisz. Odpaliłem kilka dni temu ta gre i dalem sobie spokój.

 

Lipa panie.

Przesiadłem się na War Thunder. Pewnie jeszcze nieraz zaloguje się na WOTa, ale teraz to nawet zbicie kilku gwiazdek mam w *****. Wiem ze góra po 3 walkach bedę na niezłej wk*****.  I po co???

 

Znajomy ostatnio grał World Of Waprlanes i stwierdził ze War Thunder bije tą grę na głowę.

Wargamingowi podziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, a jak wyboraź sobie jesteś uszkodzonym E100 i ładujesz w zjechanego juz trochę AMX 50B  w bok. Masz go na strzała i ładujesz za 0 dmg. Uwierz mi, drugi raz już nie wystrzelisz. Odpaliłem kilka dni temu ta gre i dalem sobie spokój.

 

Lipa panie.

Przesiadłem się na War Thunder. Pewnie jeszcze nieraz zaloguje się na WOTa, ale teraz to nawet zbicie kilku gwiazdek mam w *****. Wiem ze góra po 3 walkach bedę na niezłej wk*****.  I po co???

 

Znajomy ostatnio grał World Of Waprlanes i stwierdził ze War Thunder bije tą grę na głowę.

Wargamingowi podziekuje.

 

Po tym nerfie celności co był niedawno gra się jakoś mega wujowo. ISU coraz więcej wali za 0, losowania gorsze niż były, ogólnie poza tym, że dodają nowe czołgi to gra się cofa w rozwoju. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, dzisiaj oberwałem tzw "za zero" od su-152 (w T34). Skasował mi działo. Tylko i wyłącznie jego wina, że walił w wieżę, jak mógł w kadłub. I teraz się chyba powtórzę: od paru ostatnich patchy wszystkie moje hity za tzw "zero" są ślicznie wyświetlane na liście jako krytyki. Dingi też widzę. W związku z tym... samiście sobie winni. A teraz czekam na minusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, dzisiaj oberwałem tzw "za zero" od su-152 (w T34). Skasował mi działo. Tylko i wyłącznie jego wina, że walił w wieżę, jak mógł w kadłub. I teraz się chyba powtórzę: od paru ostatnich patchy wszystkie moje hity za tzw "zero" są ślicznie wyświetlane na liście jako krytyki. Dingi też widzę. W związku z tym... samiście sobie winni. A teraz czekam na minusy.

 

Nie wiem czy wiesz, ale był cichy nerf celności i ruskie działa strzelają jak dwa patche temu, albo i gorzej także to, że celujesz w działo nie ma większego znaczenia, bo niekoniecznie tam własnie poleci pocisk. Gadasz tak jakbyś dopiero zaczynał grać w "world of scripts".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrody za jakąkolwiek weekendową  misje np: Misja nr 1: Nagroda pocieszenia można dostać tylko raz ? Czy za każdą misję z osobna ?

 

Ja na porażki mam swoją "strategię" ;) Gram do 3 porażek z rzędu i zmieniam serwer aż do skutku, np:

 

Wygrane/Bitwy:  6 / 9  (66.67%)

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...