Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie przez ostatni okres grałem tylko i wyłącznie ISU także mam porównanie z 0.8.6 i 0.8.7 (czyli buff celności, z którego się wycofali i coś przy okazji zje...). Po nerfie nie widziałem ani jednego losowania powyżej 900dmg a wcześniej się zdarzały.


Na szczęście już skończyłem farmę na tym TD, bo ostatnio nie było już takiego funu z gry jak wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po pierwszej bitwie od razu wrzuciłem go do żyda. Śmiesznie to wygląda jak 3/4 graczy na mapie go używało przez pierwszą godzinę-półtorej, a potem sytuacja wróciła do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz, ale był cichy nerf celności i ruskie działa strzelają jak dwa patche temu, albo i gorzej także to, że celujesz w działo nie ma większego znaczenia, bo niekoniecznie tam własnie poleci pocisk. Gadasz tak jakbyś dopiero zaczynał grać w "world of scripts".

Jeżeli koleś nie czeka, aż wystawię mu kadłub, tylko wali w wieżę, to tylko i wyłącznie jego wina. Gadasz tak, jakbyś grał tylko ruskim ścierwem i teraz narzekał. Przeskocz na prawdziwe czołgi, to zobaczysz, że można się śmiać i wychodzić 20k na plus nawet X tierem.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz, ale był cichy nerf celności i ruskie działa strzelają jak dwa patche temu, albo i gorzej także to, że celujesz w działo nie ma większego znaczenia, bo niekoniecznie tam własnie poleci pocisk. Gadasz tak jakbyś dopiero zaczynał grać w "world of scripts".

 

Możesz podać jakieś źródło? Dosyć pobieżnie śledzę ftr, ale nic takiego nie rzuciło mi się w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subuje kilka kanałów na YT i tam gadali, że był ten nef. Zresztą sam go odczułem, wcześniej z ISU wchodziło dosłownie wszystko co wystrzeliłem, teraz większość nie wchodzi a głównie ten wcześniejszy buff miał właśnie odbicie w ruskich działach. Po prostu za bardzo podkręcili ten parametr i po cichutku cofnęli do poprzedniego stanu. Wiadomo, że nigdzie oficjalnego potwierdzenia nie będzie więc wszystko opiera się o odczucia graczy.

Jeżeli koleś nie czeka, aż wystawię mu kadłub, tylko wali w wieżę, to tylko i wyłącznie jego wina. Gadasz tak, jakbyś grał tylko ruskim ścierwem i teraz narzekał. Przeskocz na prawdziwe czołgi, to zobaczysz, że można się śmiać i wychodzić 20k na plus nawet X tierem.

 

Jak na ruskie ścierwo to całkiem przyjemnie się tym gra, także pokaż coś ownującego np. z niemieckiej nacji, bo to już są prawdziwe maszyny chyba. ;>

 

Dołączona grafika

 

No fakt, M brakuje, jestem noob. ;>

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subuje kilka kanałów na YT i tam gadali, że był ten nef.(...)

 

 

Jak na ruskie ścierwo to całkiem przyjemnie się tym gra, także pokaż coś ownującego np. z niemieckiej nacji, bo to już są prawdziwe maszyny chyba. ;>

Jeżeli się przyjemnie gra, to po cholerę jęczysz jak stara baba o pseudo nerfie, którego można wstawić na półkę razem z ufo w strefie 51, chemtrails i ludźmi jaszczurami?

 

 

Dołączona grafika

Przerośnięty med.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na 50% lepszy wynik od ruskiego ścierwa, w którym co drugi pocisk dolatuje a już nie mówiąc, który zadaje dmg. ;>

Przyjemnie się gra to fakt, nie pseudo nerf tylko faktyczny, skoro dziennie rozgrywałem 20-30 bitew na ISU to chyba mam jakieś porównanie więc nie wiem o co bijesz pianę. Inni gracze także to potwierdzają, wiadomo, że na niemieckich działach to aż tak nie było widoczne z wiadomych względów.

W sumie mam już od dawna odkrytego jagdtigera i teraz objecta 704, o ile wcześniej było dla mnie oczywiste, że wybiorę ruska to teraz mam wątpliwości, czy nie iść w te mega op niemce, które trafiają  bez celowania i oszczędzić sobie frustracji. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bicie piany != szydzenie. Robię to drugie, bo szczerze mnie bawi wymyślanie kolejnych spisków, jak tylko pojawi się nowy numerek patcha.

50% lepszy wynik od ruskiego ścierwa to ponad 100%. Aż tak zbugowany WoT nie jest. Idź w niemieckie TD, pośmiejemy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie robiłem jako pierwsze, są mega. ;>

 

Mój ulubiony:

 

Dołączona grafika

 

Jagdtigera nie kupiłem, bo w czasach prem ammo za kredki jego pancerz nie robi takiego szału jak kiedyś, to samo ferdi. Jak będzie kiedyś w promo to łyknę, ale nie śpieszno mi.

BTW miszyn kamplit, można iść spać. ;>

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol bitwa... Zostało nas 4 na 7... Z 54e1 spotowaliśmy i trollowaliśmy, jagoda ściągała na szota.

Dołączona grafika

Rzadko widzę tyle dmg u kogokolwiek.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ślędzę ten wątek od dawna i mam podobne odczucia co większość was. Mianowicie: po pierwsze primo, wciąga to dziadostwo jak cholera. Po drugie primo ;) Zarazem irytuje tak, że czasem człowiek ma ochotę uderzyć co nieco ;p

A teraz pytanie. Ma/miał ktoś z was doczynienia z ARL 44? Bo nie wiem którą giwerę wybrać. 105 czy 90. Wiem, że to wszystko zależy od stylu gry, ale czasem zdarzają się dziwne rzeczy jak dingi w bok czołgu Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ślędzę ten wątek od dawna i mam podobne odczucia co większość was. Mianowicie: po pierwsze primo, wciąga to dziadostwo jak cholera. Po drugie primo Dołączona grafika Zarazem irytuje tak, że czasem człowiek ma ochotę uderzyć co nieco ;p

A teraz pytanie. Ma/miał ktoś z was doczynienia z ARL 44? Bo nie wiem którą giwerę wybrać. 105 czy 90. Wiem, że to wszystko zależy od stylu gry, ale czasem zdarzają się dziwne rzeczy jak dingi w bok czołgu Dołączona grafika

 

Cizeko powiedziec ktore lepsze. 

ARL'a czesto mi rzuca na 8 tiery i ze 105 trzeba korzystac z pocisków premium a przy 90 juz niebardzo. Ze 105 łatwiej o killa bo ma więcej dmg a przy promocji 30 kili = 300 tyś to sie przydaje.

Ogólnie oba działa są fajne ale w następnym czołgu już bardziej sie przyda 90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Su-122-44 -> ding od zadu T-44 z 200m. Przecież to tam pancerza nie ma praktycznie.

Su-122-44 -> ding od "czapki" KV4. W ogóle cholerstwa nawet goldem przebić nie mogłem Dołączona grafika

 

Bo ten mały kiosk to tylko po bokach da się przebić, jak walisz w środek to ding. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...