Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Cizeko powiedziec ktore lepsze. 

ARL'a czesto mi rzuca na 8 tiery i ze 105 trzeba korzystac z pocisków premium a przy 90 juz niebardzo. Ze 105 łatwiej o killa bo ma więcej dmg a przy promocji 30 kili = 300 tyś to sie przydaje.

Ogólnie oba działa są fajne ale w następnym czołgu już bardziej sie przyda 90.

Cholera, to nie sam już nie wiem. Chyba lepsza będzie większa penetracja w takim razie. Coś czytałem, że potrafi różnie rzucić MM w zależności czy wybierze się 90 czy 105. Więc sam już nie wiem Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to nie forma swoistej zemsty na zachodnich developerach, za "zakłamania historyczne" które pojawiają się w company of heros 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie cos musi byc na rzeczy bo takie posuniecie w Europie to jest zdecydowany strzal w stope (jesli nie w glowe). Pewnie zaraz pojawia sie mody ktore to pousuwaja ale czesc graczy (a po "siemka pl" mam wrazenie ze Polacy to zdecydowana wiekszosc) po prostu sobie odpusci granie (nie mowiac juz o tym ze wedlug wielu trzeba miec troche nie-tego zeby placic PLN za taki emblemat).

 

Jesli jednak jest to odwet za CoH2.. to chyba odkurze IS4, IS7 i zaczne cisnac ISU bo spodziewam sie super-buffa ktory wprowadzi ta.. historyczna zawartosc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie na jakich zasadach zdobywamy asystę w zniszczeniu? Chodzi o reagowanie na "potrzebne wsparcie" czy jak? Wynik bitwy mam cały zielony. 
Btw. jedna z bardziej relaksujących bitew na SU od dawna. Same nooby po przeciwnej stronie. Mojej zresztą też. Kiedy licznik wskazywał 5 fragów reszta drużyny miała po 0 :(

 

post-120684-0-39537300-1375857000_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotowałeś czołg i ktoś w niego trafił. Tak mi się przynajmniej wydaje.

 

dalem na forum taki znak i mnie zablokowali

 

[http://img14.imageshack.us/img14/362/x76u.jpg]

Nie chcę tam dolewać oliwy do ognia, bo ogólnie mam na to [ciach!]ne. Nie jestem rasistą, nazistą, nacjonalistą (no, może trochę), faszystą, socjalistą, prawakiem, lewakiem, fanem Korwina. Poniższe powstało tylko i wyłącznie z chwilowego nadmiaru czasu... i może się odrobinę nie trzymać kupy:

 

 

W związku ze stanowiskiem Wargaming, dotyczącym zachowania zgodności historycznej, domagam się umieszczenia na mapie Himmelsdorf nazistowskich dekoracji budynków, przede wszystkim czerwonych proporców ze swastyką, jak również betonowych orłów na fasadach budynków.

Żądanie swe argumentuję tym, iż nazwa mapy sugeruje typowo niemiecką lokację, toteż znamiennym jest, że w niezdobytym jeszcze mieście (wszak walki na ulicach ciągle trwają) znajdują się owe dekoracje.

Zdjęcia dokumentujące takie ozdoby:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

W przypadku odpowiedzi "miasto jest odbijane przez Niemców i ozdoby zostały już zniszczone", chciałbym zauważyć, że na jednym z powyższych zdjęć jest zniszczony nazistowski orzeł, który z racji swojego rozmiaru, nie został rozbity całkowicie. Chciałbym zatem, żeby w takiej, bądź podobnej postaci, znalazł się na mapie.

 

Oprócz tego, w imię zgodności historycznej, żądam usunięcia z gry wszelkich prototypów, jako maszyn istniejących jedynie na papierze, bądź w jednostkowych egzemplarzach. Dotyczy to m.in.:

- większości maszyn niemieckich z oznaczeniami VK,

- Tygrysa Porsche

- Prototypu czołgu Leopard

- Niszczyciela czołgów Jagdpanther II

- Niszczyciela czołgów Jagdpanzer E-100

- Niemieckich maszyn z oznaczeniem E-

- Czołgu Maus

- Niszczyciela czołgów ISU-152-2, czyli ISU-152 z działem BL-10

- Niszczyciela czołgów Obiekt 704

- Niszczyciela czołgów Obiekt 268

- Niszczyciela czołgów Obiekt 263

- Niszczyciela czołgów T95,

- Niszczycieli czołgów T110E4 i T110E3

- Wielu, wielu innych.

 

Ponadto domagam się usunięcia balansu tierów (wojna nie jest sprawiedliwa), ustawienia rzeczywistych wartości przebicia pancerza i celności dla konkretnych typów pocisków, usunięcia współczynnika kamuflażu, usunięcia podświetlenia konturów czołgów.

 

Skoro na mapie Malinovka znajduje się katolicki cmentarz, przez który można przejechać, niszcząc nagrobki, domagam się umieszczenia żydowskiego cmentarza na losowo wybranej mapie, żeby można było w taki sam sposób przejechać po stellach).

Chcę, żeby w oknach pojawili się żołnierze z wyrzutniami przeciwpancernymi, jak również trupy ludności cywilnej na ulicach.

 

Zróbmy, [ciach!]a, z tej gry symulator rzeczywistości wojennej, skoro już można sławić nazwisko zbrodniarza, który oprócz zastosowania rozkazu 227, prześladował i wymordował miliony swoich rodaków, nawet po wojnie.

 

A jeżeli to nie wypali, to proszę chociaż o umieszczenie napisu "Heil Hitler" na liście dostępnych dla niemieckich maszyn, a dla chińskich coś z Mao.

 

 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższym. Chociaż nie, balansu tierów nie muszą usuwać bo go praktycznie nei ma Dołączona grafika

No ale przyznasz, że bitwa 10 skitranych za umocnieniami artek X tieru + 5 batów vs 15 KW-5, szturmujących te umocnienia wąskim przesmykiem, byłaby dość ciekawa Dołączona grafika

 

Ciekaw jestem jak szybko dostalbys bana za taki wpis..

Kwestia sekund pewnie Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Havoc - gładka jazda na TD-ku bez wieży? - moim zdaniem zbędny bajer, już lepiej jazdę terenową... - gładka jazda tylko na TD-ach z wieżą, np. linia ->T100E4

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ernik, to żeś mi wskazał :D Załoga jeszcze z Su-85 i 100. Zupełnie nie zwróciłem uwagi że te nieprzydatne. Wybierałem takie które działają od razu a nie po 100%. Przerobione już. Pozbawiłem się 6 zmysłu, ale chcę zobaczyć co dają Towarzysze Broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ernik, to żeś mi wskazał Dołączona grafika Załoga jeszcze z Su-85 i 100. Zupełnie nie zwróciłem uwagi że te nieprzydatne. Wybierałem takie które działają od razu a nie po 100%. Przerobione już. Pozbawiłem się 6 zmysłu, ale chcę zobaczyć co dają Towarzysze Broni.

Absolutnie 6 zmysł na TD (i wogole na każdym czołgu) - krytyczny perk...

Gladka jazda dziala odrazu, ale na td-kach bez wiezy NIC nie daje, - strzał z biodra, minimalnie, ale jednak sie przydaje nawet na td-kach bez wiezy - gdzieś to było kiedys opisywane.

Ja daję BIA na TD-kach które ładują powyżej 20s i na artach, lub gdy załoga ma minimum 4-5 perków...

 

Edit. Gładka jazda, źle napisałem że nic nie daje, przy jeździe przód-tył tak (maks. 4%), ale przy specyfice gry TD-kiem, zazwyczaj kampimy i obracamy się w miejscu - gładka jazda nie działa w przypadku obracania się w miejscu...

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłusta bitwa z okazji 30 fraga. ;>

Mnie wczoraj mało co szlag nie trafił... 5 bitek z rzędu - zero. Albo jakieś ochłapy, typu 1 kill, bo gra się uwzięła na mnie (chociaż nie zabierałem głosu w temacie o Stalinie). Działo 390 dmg, koleś 340hp, bum - 336hp zadane i ktoś inny dobijał. Albo strzelam się 1v1 magazynkowcem z jakimś papierem, którego mam na trzy strzały : paf, przeładowanie, paf, przeła... Jeeeeeb! 152 akurat podjechał i zbił ostatnie 100hp.

Potem już się do tego stopnia wkurzyłem, że czekałem, aż się ludzie wstrzelą i chamsko dobijałem kolesi ze 100-200hp. I pomyśleć, że to przez to, że pokój mam od zachodu, słońce nap#$&la, grafika ładuje 70 stopni, a procesor ponad 50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Ładna premia za mastera ;) Choć generalnie ciężko mi się gra scout'ami, większość to śmierć tragiczna w 1-2min gry :( tutaj dałem sobie na wstrzymanie i się opłaciło :)

ST-1 przyjął kilka pestek w zad ^^  złotych oczywiście z czego część i tak odbił (z 50m pociski latały jak bańki mydlane )

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze rozumiem, że z tą premką chodzi o to, żeby wygrać jedną bitwę tak? Czyli rozsądnie myśląc, każdy z nas dostanie? :D A wiadomo kiedy będą przydzielać? Po zakończeniu promo czy w czasie trwania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...