Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

http://worldoftanks.eu/pl/news/44/version-88-sneak-peek/

 

Rzut oka na wersję 8.8.

W skrócie - dwie nowe chińskie premki, nowe ruskie medy, nowa mapa (przyda się, bo gram w kółko na camperovce i tych dwóch najświeższych dziadostwach).

Co mnie jednak najbardziej dotknęło to nerf VK36.01(H) i przeniesienie go na czołg ciężki...

Poza tym przenoszą VK30.01(H) na V tier, więc pewnie jest szansa na kolejne darmowe miejsce w garażu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looool... 30.01h ciężki.

Gwoli przypomnienia: VK = prototyp, 30 = 30 ton, 01 = wersja 1, H (twórca prototypu, tutaj Henschel).

Podobnie 36.01h... 36 ton, 1 wersja, Henschel.

 

Zrebalansowane... znaczy co? Dadzą im 88L71?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrebalansowane... znaczy co? Dadzą im 88L71?

 

Pewnie zabiorą ostatni silnik i zredukują zwrotność a dodadzą 2mm pancerza i 7mm penetracji ;) albo na odwrót.

 

Wyczytałem też że ten T-34-3 będzie miał mieć działo 122mm z przeładowaniem 14s i celowaniem 0.43... na pewno przyda się w bitwie jako MED... Kolejny camperski czołg premium, bo przecież mało ich, prawda?

 

Chodzą też słuchy że ma wpaść boost Tigera H, co byłoby całkiem fajne... Mój pierwszy HT, odkupiłem go jakiś czas temu w ramach jakiejś promocji, ale ostatecznie poszedł na żylety bo paliłem się niezależnie od tego, czy dostałem w przód, bok czy w wieżę.

 

Podsumowując - nowa mapa może być okej, ale patrząc na dwie najnowsze, będzie to kolejny camper fest. Chcemy miasta do jasnej ciasnej!!

Rebalansy czołgów - Dżizas... Po co psuć coś co fajnie działa...

Nowe czołgi - "Nie!" dla kolejnej salwy prototypów i czołgów, które nie wyszły nigdy poza szufladę projektantów. I tak jest zdecydowanie zbyt dużo czołgów do wyexpienia, wyczenia weak spotów, nie mówiąc już o umoczeniu inwestycji czasowej w farmę jak miało miejsce w przypadku np. T-50-2... Ponoć ten cały M-25 jest delikatnie mówiąc żałosny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tym rewolucyjnym paczom przestanę w wot grać, dwie ostatnie nowe mapy się nie nadają do gry, są cienkie, dodawanie jakiś głupawych czołgów, zamiast konkretnej poprawy już istniejących.

Edytowane przez baka
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcemy miasta do jasnej ciasnej!!

I powrotu Dragon Ridge + Swamp. Możecie sobie mówić co chcecie, ale te dwie mapy najbardziej mi się podobały.

W sumie, trochę mi nawet brakuje Komarynia... miała swój urok - walka o ubicie skautów, oko za oko... przy obecnej celności i artylerii mogłoby tam być mega ciekawie.

 

Co do miejskiej mapy, to ja bym sugerował odtworzenie jakiegoś włoskiego miasteczka na zboczu góry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do miejskiej mapy, to ja bym sugerował odtworzenie jakiegoś włoskiego miasteczka na zboczu góry...

 

Wszystko jedno, byle by można było się pobawić HT-kami, bo jak na razie gra wygląda tak, że wdrapujesz się na jakąś górkę E-75 i starasz się nie dać się trafić scampionym TDkom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza gra to istna "zupa pomidorowo-amebowa". 13 bitew i 1 wygrana. Bitwy na tier8-9-10 tocza sie w takim samym tempie jak na tier 1. Po 2 minutach nie ma juz polowy czolgow a jak zwykle najlepiej "daja rade" ISy 7 z WR < 42%.

 

A to nie dziwne, bo przecież ruszył event i cała masa zaprawionych w bojach gimbusów ustawiła się w kolejce po swoje 3 dni premki.

 

Co by nie było dużego offtopu to zapodam fajną stronkę do konfiguracji XVMa:

 

http://www.modxvm.com/en/xvm-xvm-xvmconf-configuration-editor/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh dopiero co kupiłem M5A1 Stuarta.. przynajmniej zwróci się z z tą zwyżką zarobkową nie mówiąc już o premce. Zaczynam się bawić zasuwając po polu bitwy i harrasując wroga, tylko narazie przeżywalność nikła Dołączona grafika

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy niaczej oba serwery WoTa umarly. Zaraz pewnie pojawi sie info ze to taki planned maintenance Dołączona grafika

 

A w Katowicach bedzie Air-Show :) i nawet czolg bedzie :P http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/963552,katowice-air-show-2013-17-sierpnia-na-muchowcu-program-i-atrakcje,2,id,t,sa.html

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam dziala wszystko normalnie Dołączona grafika

 

 

A jest 7 chetnych do grania tego , ktorym zapal nie uleci przed rozpoczeciem turnieju ?

 

Jak wezmiecie mnie do klanu to moge grac :)

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mnie podkusiło i kupiłem sobie centuriona, nie wiedzialem ze tak fajnie opuszcza lufkę... po 2 bitwach miejskich trafilem na pagorki i zagralem jak indianinem, calkiem przyzwoity wynik jak na stockowa maszynkę heheh (tak wiem, 15 pestek bylo zlotych)

post-136524-0-92999700-1376218144_thumb.png

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do Centuriona 7/1, a konkretnie jego przekoksowanego, jak na swój tier, L7A1. Tak, powtarzam się. Mam je na Leo PT (Centurion w drodze) i prawdę mówiąc... cieszy mnie niezmiernie, jak wpadam w losowaniu na X tiery, bo niektórzy nie biorą mnie na poważnie i ignorują (tudzież nie widzą), co kosztuje ich 400hp co 10 sekund Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś doświadczenia z pomocą techniczna ? Ile wynosi czas odpowiedzi ?

Tylko ticket ze zgłoszeniem błędu na mapie. Odpowiedź (polska) przyszła za dzień, czy tam dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski support ssie. Jak im napisałem kiedyś, że WoT nie działał i straciłem dzień premki to mi automat tego samego dnia odpowiedział, że nic takiego nie zanotowali i nie mogą mi dać dnia gratis. Innym razem jak nie mogłem na lapku odpalić WoT'a to mi nawet automat nie odpisał.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...