Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Straszne ameby były w przeciwnym teamie - koleś w is-8 wyjeżdża na niego i łyka bomby na klatę, a sam nie strzeli, bo działo nie pozwala. Każdy ogarnięty by takie akcje odpuścił i się wycofał... widać amebicja bierze górę - "cooo, ja nie dam rady?".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jeszcze jestem Amebą ale to co działo się wczoraj to już zakrawa na kpiny 20 walk w plecy, w dodatku przez głupie zachowanie reszty graczy Lemingowe pociągi jadące po mapie szukając chyba świętego grala ehh może dziś będzie lepszy dzień :) 

 

M4r ... znikające TD są fajne jak się nimi gra ;) 

 

Serwus !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka TD do tej pory, teraz właśnie idę w te znikające (linia 704). W JT mam 100% skilla camo u załogantów, mam miałem* siateX i testowałem jakiś czas temu szprejowany kamuflaż.

I co? I nic. I tak mnie widać, i tak mnie skasują, i tak się nie zdążę schować, zanim przestanę świecić.

Mam też lornety, mam skill zwiększający zasięg widzenia... i co? I nic - nie widzę strzelającego 704, 268, ISU, nawet T95, że o jadących nie wspomnę. Śmiech na sali - skoro wystrzału z tuby 152mm nie widać i nie słychać, a działo 128mm wali broadcast "tutaj jestem!" na całą mapę.

 

* - Wymieniłem siateX na super ciężką osłonę. Wczoraj direct hit od GWP w bok zabrał 200hp, ale (o dziwo) niczego i nikogo nie uszkodził. Wygląda na to, że te 50% dmg mniej jednak nie jest tylko na papierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jednak Pz 38 t pierwsze losowania to dno sam dół listy 5 tiery... stockowym nie da się za wiele zdziałać trzymałem się tyłu wyspotowałem Hetzera streszczenie pojedynku to 5 razy do niego strzeliłem po czym skierował działo na mnie i łup koniec. Oby wyelitowany miał lepszą przebijalność bo tak to innym tylko stalowe ściany nabijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Pociesz się tym, że Hetzera wrzuca na 6 tiery i to on tam często na szota schodzi (np. wpadnie na shermana z trollgunem, kw, albo kw-1s) Dołączona grafika

Nie pamiętam, jak mi się grało pz38, ale chyba niezbyt dobrze - ot, byle do kolejnego tieru i pozbyć się bez żalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hetzer robi czasem też ładne zamieszanie w takim losowaniu jak trafia na t6 :)

A tak szczerze wczoraj po tych walkach nie mam ochoty odpalać i koksac swojego BDR G1 :( ale czy jest do czego się spieszyć... ARL 44. :). Widzę że powoli w tej grze jest jedna słuszna linia ... USSR :) hehehe trzeba będzie odkurzyć su85 i koksać TD jedyne i słuszne :D 

Co do PZ 38 to fakt kupić następny i zapomnieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubas zrobił ładny meczyk, tylko na złocie walił. ;> 

 

http://www.youtube.com/watch?v=CwKAIIuGm0E

ja taką grą bym się nie chwalił

ciągle pokazywał bok a do tego walił z golda w czołgi o 2 tiery niższe 

 

Hetzer robi czasem też ładne zamieszanie w takim losowaniu jak trafia na t6 :)
A tak szczerze wczoraj po tych walkach nie mam ochoty odpalać i koksac swojego BDR G1 :( ale czy jest do czego się spieszyć... ARL 44. :). Widzę że powoli w tej grze jest jedna słuszna linia ... USSR :) hehehe trzeba będzie odkurzyć su85 i koksać TD jedyne i słuszne :D
Co do PZ 38 to fakt kupić następny i zapomnieć :)
BDR jest świetnym czołgiem
ARL i AMX M4 może nie są wybitne ale na pewno nie są to słabe maszyny ( z tego co pamiętam ARL na stock był wyjątkowo wciach!iający )
natomiast 50 100 i 50 120 są totalnymi masakratorami
Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jadźke 2, koleszka grał ferdinandem... ja wolę jadźkę, koleszka po tym jak grał u mnie też woli jadźkę, bardziej mobilny, lepszy obrót, pancerz niby słabszy, ale Ferdi ma weapspoty z przodu wiec nie zawsze to pomaga, Jagoda II czasami potrafi odbić jak się dobrze ustawisz(lekkie wzniesienie jest bardzo sprzyjajajce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź, kolejne pytanie ciut z innej beczki ale powiązane z WoT, szukam słuchawek z mikrofonem wiadomo w miarę tanio ale żeby uszy nie więdły i nie trzeba było się drzeć by mikrofon zadziałał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak chcialem miec T-54... w koncu kupilem i....

Wprowadzili nowe patche i podziekowalem za gre...

 

IMO obecnie mamy najprzyjemniejszy okres do gry medem, więc zastanowiłbym się na Twoim miejscu. Sam go niedawno kupiłem żeby odblokować nowego obj. w 0.8.8 i ciężko mi się oderwać od śmigania nim :D

 

Miałem kilka TD do tej pory, teraz właśnie idę w te znikające (linia 704). W JT mam 100% skilla camo u załogantów, mam miałem* siateX i testowałem jakiś czas temu szprejowany kamuflaż.

I co? I nic. I tak mnie widać, i tak mnie skasują, i tak się nie zdążę schować, zanim przestanę świecić.

Mam też lornety, mam skill zwiększający zasięg widzenia... i co? I nic - nie widzę strzelającego 704, 268, ISU, nawet T95, że o jadących nie wspomnę. Śmiech na sali - skoro wystrzału z tuby 152mm nie widać i nie słychać, a działo 128mm wali broadcast "tutaj jestem!" na całą mapę.

 

* - Wymieniłem siateX na super ciężką osłonę. Wczoraj direct hit od GWP w bok zabrał 200hp, ale (o dziwo) niczego i nikogo nie uszkodził. Wygląda na to, że te 50% dmg mniej jednak nie jest tylko na papierze.

 

W porównaniu z niemieckimi wszystko ma lepsze camo :D Choć nie liczyłbym jakoś szczególnie na to. Ale może to tylko ja - częściej jadę w pierwszej linii i atakuje papierowymi 704/268 niż stoje z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja taką grą bym się nie chwalił

ciągle pokazywał bok a do tego walił z golda w czołgi o 2 tiery niższe 

 

Więc wyjeżdżanie bokiem to oznaka bycia noobem.. ciekawe, aż przypominają mi się komentarze wielkich znawców pod filmikami emu :D np. tutaj:

Nie znajomość weakspotów, mapy, sidescrap czy kątowanie, a świadomość sytuacyjna jest najwiekszą bronią bdb graczy wota ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie musisz mnie uczyć co jest ważne w tej grze ( ani żadnego innego gracza z WN6 2500+ )

to była dobra bitwa która sie zdarza raz na jakiś czas i to wszystko

niczego wybitnego w niej nie zrobił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byś chciał, żeby wszystkich sam zabił ? Widocznie jesteś za pro na to forum, bo nic ci się nie podoba także przestań siebie i nas męczyć.

Akurat multi nie jest pierwszym lepszym graczem także albo coś cię piecze albo pokaż sam pokaż coś mega, żeby nie spocząć tylko na chlapaniu jęzorem. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hetzer robi czasem też ładne zamieszanie w takim losowaniu jak trafia na t6 Dołączona grafika

A tak szczerze wczoraj po tych walkach nie mam ochoty odpalać i koksac swojego BDR G1 Dołączona grafika ale czy jest do czego się spieszyć... ARL 44. Dołączona grafika. Widzę że powoli w tej grze jest jedna słuszna linia ... USSR Dołączona grafika hehehe trzeba będzie odkurzyć su85 i koksać TD jedyne i słuszne Dołączona grafika

Co do PZ 38 to fakt kupić następny i zapomnieć Dołączona grafika

Przyznam, że jak BDR G1 mi się podobał to ARL 44 jest specyficzny ale bardzo fajny Dołączona grafika

Na potwierdzenie "takie, takie" z udziałem paru pomidorów, odrobiny skilla i dużej dawki szczęścia ;PDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie musisz mnie uczyć co jest ważne w tej grze ( ani żadnego innego gracza z WN6 2500+ )

to była dobra bitwa która sie zdarza raz na jakiś czas i to wszystko

niczego wybitnego w niej nie zrobił

 

Może niczego specjalnego nie zrobił, ale w odróżnieniu od wielu wybitnych bitew pokazał umiejętności, a nie farta albo kampienie przez 14min.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że komuś multi ma imponować ? Bierzesz chyba za poważnie te gry. Dyskusja była o T-54, wrzuciłem filmik i zacząłeś głupio komentować, że na złocie itp. a sam się niedawno chwaliłeś jakie to twój kolega z plutonu robi wyniki na jakimś tam czołgu i na złocie. Po to jest żeby go używać, na pewno poprawia osiągi ale jak ktoś nie czuje gry to dużo mu to nie da.

Wrzuć jakieś wyniczki po >10k dmg skoro już dobijasz do wn6 3000, może ktoś tutaj popatrzy i się czegoś ciekawego nauczy, bo na razie tylko krytykujesz.

99% ludzi z tego tematu gra dla funu i bez napinki na jakieś kolorki i hardcorowe wyniki. Są ludzie, którzy się z tego utrzymują także poziom mają na pewno o wiele wyższy.

Wysokie ratingi to przede wszystki pluton złożony z bardzo dobrych ludzi, dziesiątki tysięcy przekonwertowanego free xp i masa czasu poświęcona na grę, treningi itp.

Także quo daj na luz, bo nie potrzebnie spinasz poślady, ta gra nie jest celem życia tylko narzędziem do zrelaksowania się i tyle. Dołączona grafika

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ja głupio skomentowałem tylko Ty masz problemy z rozumieniem słowa pisanego

a krytykowałem używanie premium ammo do atakowania czołgów na które by wystarczyło zwykłe ammo

głupio tracił tylko kredyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO obecnie mamy najprzyjemniejszy okres do gry medem, więc zastanowiłbym się na Twoim miejscu. Sam go niedawno kupiłem żeby odblokować nowego obj. w 0.8.8 i ciężko mi się oderwać od śmigania nim Dołączona grafika

 

 

W porównaniu z niemieckimi wszystko ma lepsze camo Dołączona grafika Choć nie liczyłbym jakoś szczególnie na to. Ale może to tylko ja - częściej jadę w pierwszej linii i atakuje papierowymi 704/268 niż stoje z tyłu.

 

Czolg jest naprawde miodny... mimo ze nawet nie mam go zrobionego na maksa...

Ale ilosc debili na serwerach jest tak porazajaca ze glowa mala...

Stoja dwa szybkie medy, pisze ze mozemy ich oflankowac i zajac sie arta i kampujace td'ki zaskoczyc od tylca. 

Odpowiedz ok ok ok

Po czym laduje sam vs 3tdki bo chlopaki boja sie podjechac, objechac i ostrzelac... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też po bitwach z randomkami mam dosyć, jedyny ratunek dla tej gry to właśnie trzech ogarniętych typków w plutonie. Tej grze brakuje jakiejś funkcji commandera, która by dostawał gracz z największym effi w drużynie i ewentualnie mógłby nakreślić jakąś taktykę. Inaczej sytuacje typu lemming train i campa scoutów/medów będą codziennością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic nie da. Przed chwila mialem bitwe gdzie pol teamu prosila, blagala, grozila zeby sie reszta glabow pod lufe nie pchala. Nic to nie dalo. Po 3 minutach mielismy 0:8. Pomogloby jedynie gdyby taki commander mial mozliwosc zdetonowania takiego idioty (bez zaliczenia mu TK). Moze wtedy pod grozba "kary" by sie sluchali.

 

Nowy zestaw misji: http://worldoftanks.eu/en/news/44/special-gamescom-here/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic nie da. Przed chwila mialem bitwe gdzie pol teamu prosila, blagala, grozila zeby sie reszta glabow pod lufe nie pchala. Nic to nie dalo.

Przypomnij sobie lepiej wczorajszą akcję, jak zszedłeś od szota T110E4 (chyba), bo sami pojechaliśmy w spot, w którym normalnie siedzi się TD/HT i spotkaliśmy tego T110 + Mysz + coś jeszcze. Ty w ISU, ja w T69 Dołączona grafika

- "nie wierzę, my to jeszcze wygramy Dołączona grafika "

 

 

 

==-=-=-=--

Making a Difference

Around the World

Miło, dodatkowy zastrzyk kasy...

 

Trigger Happy

Leo PT, here I come Dołączona grafika

 

I See You!

Hmm... T71? Nie liczę na to jakoś specjalnie. Ostatnie patrol duty zrobiłem bodaj Leopardem 1... przypadkowo.

 

You Shall Not Pass!

E-75, here I come Dołączona grafika

 

Pest Control

Przy aktualnym strzelaniu do 30 killi/dzień, w miarę proste zadanie. O ile jeden koleś w JT nie będzie mi dobijał przeciwników Dołączona grafika

 

 

Seeing Red

Jagoda II, JT... here I come Dołączona grafika Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawnie wygląda (jak dla mnie) jak obie drużyny robią leming traina i jadą tym samym torem.

Albo mi się wydaje albo wszystko zależy od losowania jeśli trafię w marderze na V tiery to jestem tyko mięsem armatnim ( może tępy jestem ale churchila 4 razy od boku nie mogłem przebić. A jak wylosuje w okolicy top tanka na prochorowce to dopiero rzeźnia Dołączona grafika  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiger (H)

 

Tank traverse: 23 > 26
HP buff on HL210: 650 > 700
82mm armor nerfed to 80mm
Turret traverse nerfed: 23 > 18
View Range buff: 370 > 380
88mm L/71: ROF increased from 6,98 to 8,96
88mm L/71: aimtime reduced from 2,9 to 2,7
removed the HL234 and HL230P45 engines

 

Jak dla mne nienajgorzej to wygląda, Tiger nigdy mobilnością nie grzeszył, a buff RoF'a całkiem przyjemny.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co sie dzieje ostatnio na randomach to jest jakis koszmar. Szczegolnie wieczorami. Niedawno mialem w teamie 3osobowy pluton E100. Kazdy z nich mial eff ponizej 500. Cala trojka zginela w ciagu pierwszych trzech minut gry. Najgorsze jest to ze grajac ISU z BL10 robie czesto top dmg a to nie pomaga i mam serie po 12-15 przegranych z rzedu. Czy ktos z Was ma jakis zloty srodek na takie teamy poza plutonem? Nie bardzo mam z kim grac bo nikt z moich znajomych nie gra "regularnie". Dwoch ostatnich czasem cos pogra, wkurzy sie i wyjdzie. Na klanowym czacie tez pustki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...