Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba często zmieniać czołgi, 2-3 bitwy i następny, jak jakimś nie idzie to go odstawić na parę dni, na T-54 WR z 63% spadło na 56% takie zaczeły się zespoły trafiać i nawet 3k dmg/bitwę nic nie dało, czołg poszedł w odstawkę, tak jest jak się za dużo wygrywa i dużo dmg zadaje to potem losuje z zespołem w którym połowa jest czerwona albo pomarańczowa i nawet nie wie gdzie ma pojechać na mapie.

 

Teraz dużo śmigam IS-6 i walę ze złota, mam przy tym duży ubaw i dużo wygranych bitew, dmg na bitwę wychodzi 2000-3000, do tego 30k-40k na czysto. Jest fan jak z lipnej 122 przebija się spód przedniej płyty M103, E-75 już się tak nie da skaleczyć, jedynie wyłaz łapie.

 

Jak będą chetni na pluton wieczorem to dawać znać, fajnie byłoby pośmigać T-54 lub typami.

 

ps. red die fast

Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździć długo tym samym czołgiem. Chyba, że masz w żopu WR - wtedy można. Pamiętam, jak potrzebowałem raz kasy i przez parę dni tłukłem Lwa i T34... w pewnym momencie szły takie bitwy, że miałem 3-5k dmg, a kolejny w teamie 800... i mimo zwijania się, jak w ukropie, szła wtopa za wtopą.

Na szczęście kasa wpadała, więc mnie to szczerze grzało (na złotych czołgach ciągle mnie to grzeje) i nawet nie kląłem na pomidory (za bardzo) Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ftr.wot-news.com/2013/08/23/kv-1s-will-lose-122mm-d-2-5-in-8-9/

 

Żegnaj moja miłości. No ale zobaczymy co z tego wyjdzie, może z 100mm też będzie ok. Tak w ogóle S-34 jest na jakimś czołgu? Bo nie kojarzę takiego oznaczenia z żadnego czołgu.

Nie ma, pewnie parametrami będzie zbliżona do D-10T lub chińskiej 100 co najwyżej zmienią czas ładowania i celowania, jeszcze wyjdzie tak że 100 będzie lepsza od 122.

 

100mm D-10T (IS) [] Chińska 100mm 44-100JT (T34-1)

pen: 175/235/50  []  175/235/50 

dmg: 230/230/330  []  250/250/330

rate: 7,41  []  6,45

acu: 0,42  []  0,42

aim: 2,9  []  2,9

Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 12 przegranych z rzedu bitwach na ISU posluchalem Waszej rady. Wzialem nowiuskiego dopiero co kupionego BatMobila z drugim dzialem i... pierwsza bitwe rozpoczalem detonacji ammoracka po strzale od naszego JgPzE100 ktory stwierdzil "f*cking bat idiot crossing my line". Pogralem dobre 60sek. A reszta.. coz.. Moze obrazek to pokaze najlepiej:
Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was kilka pytań. Co dla was lepsze Kv1 Churchill czy t1 Heavy? Pytam się tak w zasadzie jakie drzewko oprócz niemieckiego wybadać z myślą o HT (coś takiego wybaczającego błędy coś na czym mógłbym się nauczyć gry HT). Co należy wybadać pierwsze  w  Hetzerku (nie wiem jak go odmienić ;) ) Grając Marderem niby świetnie działo świetne itp ale każdy chłam wchodzi od przodu. Tyle razy co zginąłem od Hetzera to już mam dla niego spory szacunek ( podoba mi się jego pancerz zdolność odbijania  mniejszych czołgów). Jak jest z tą załogą np. w Ms -1 mam żarówkę i gładką jazdę jak wbiję 100% i będę chciał zmienić czołg to co stracę przy przenoszeniu? Tak z ciekawości najlepszy czołg do trolowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 12 przegranych z rzedu bitwach na ISU posluchalem Waszej rady. Wzialem nowiuskiego dopiero co kupionego BatMobila z drugim dzialem i... pierwsza bitwe rozpoczalem detonacji ammoracka po strzale od naszego JgPzE100 ktory stwierdzil "f*cking bat idiot crossing my line". Pogralem dobre 60sek. A reszta.. coz.. Moze obrazek to pokaze najlepiej:

 Ta gra schodzi na psy, w ciagu jakiegoś czasu win ratio spadło mi z 56.13% na 55.56%. A efektywność wzrosła o jakieś 50.

Moje win ratio na AMX M4 mle. 45 to aż 42% a win ratio na AMX 50 100 to aż 37% , staram sie jak moge prawie zawsze top dmg ale to nic nie daje jak po 3 minutach bitwy jest 10-3 dla wrogiej druzyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was kilka pytań. Co dla was lepsze Kv1 Churchill czy t1 Heavy? Pytam się tak w zasadzie jakie drzewko oprócz niemieckiego wybadać z myślą o HT (coś takiego wybaczającego błędy coś na czym mógłbym się nauczyć gry HT). Co należy wybadać pierwsze  w  Hetzerku (nie wiem jak go odmienić Dołączona grafika ) Grając Marderem niby świetnie działo świetne itp ale każdy chłam wchodzi od przodu. Tyle razy co zginąłem od Hetzera to już mam dla niego spory szacunek ( podoba mi się jego pancerz zdolność odbijania  mniejszych czołgów). Jak jest z tą załogą np. w Ms -1 mam żarówkę i gładką jazdę jak wbiję 100% i będę chciał zmienić czołg to co stracę przy przenoszeniu? Tak z ciekawości najlepszy czołg do trolowania?

 

Na początek polecam KV-1 choć ja osobiście wole T1HT lubię też Churchilla jak i BRD z Fracji.

Jednak na początek KV-1 będzie najlepsze. Nie ma większych wad, BRD nie ma pancerza ale duży damage, Churchill ma słabą wieżę choć najlepsze działo, T1HT dla mnie najfajnieszy wszytsko OK nic super ale dla mnie najlepiej zbilansowany HT 5 tieru ale dość trudny do gry wymaja znajomości weak spotów.

 

KV-1 trzeba się nauczyć kątowac polecam:

 

http://www.youtube.com/playlist?list=PLVxyWm6_tP6bB6DUYAXGYnLfhtL5mJTSz

 

http://www.youtube.com/playlist?list=PLVxyWm6_tP6YNqTVhxFifV8Gu94VgLVax

 

http://www.youtube.com/playlist?list=PLVxyWm6_tP6a6bNCzJIJsjYFUmR8Dg5er

 

 

 

To bardzo fajny kanal dużo się mozna dowiedzieć.

Edytowane przez Sturmovik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dzik86. Być może wakacje są powodem grania takich graczy http://imgur.com/Zqiu6h8 . Nawet bot miałby większe hit ratio Dołączona grafika

Coś w tym jest bo nawet nie zdąże dobrze z bazy wyjechać, a 3-4 już leży z mojej drużyny i to bez znaczenia jakim czołgiem gram. Teraz męcze Mardera i 5 zwycięstw z rzędu bo nawet dostałem Nietykalnego, a później 10 porażek i sytuacja jak powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu doczłapałem się do AM 50 100 i powiem świetny czołg , troche denerwuje czas przeładowania ale reszta fajna. Pancerz który nawet coś dinguje ,mega dmg z magazynku , doskonała pena jak na ten tier,dośc dobra celność dobre przyśpieszenie oraz prędkość.

Widać że tym czołgiem grają dobre osoby, przy 1100 exp dalej odznaka tylko 2 klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 100 bardzo popularny na turniejach także dużo osób tym gra więc tanio skóry nie sprzeda. ;>

Tym czasem na randomkach, wyjechałem sobie syfem vk30.02d (kolejne podejście), chwilę strzelam patrzę a tam 2:7, ;<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 100 bardzo popularny na turniejach także dużo osób tym gra więc tanio skóry nie sprzeda. ;>

Tym czasem na randomkach, wyjechałem sobie syfem vk30.02d (kolejne podejście), chwilę strzelam patrzę a tam 2:7, ;<.

Rano i teraz od 8 mam takie coś:

Victory!Battle: Pearl River 25 sierpnia 2013 22:15:55Vehicle: M103Experience received: 1 362Credits received: 67 483Battle Achievements: Steel WallVictory!Battle: Sand River 25 sierpnia 2013 22:05:43Vehicle: M103Experience received: 7 700 (x5)Credits received: 66 229Battle Achievements: Sniper
Rano mi wpadło premium, całkiem niechcący Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj mastery na Jagdtigerze zrobiłem Dołączona grafika

Zwycięstwo!Bitwa: Lakeville 25 sierpnia 2013 16:36:57Czołg: JagdtigerDoświadczenia: 13 020 (x5)Kredytów: 96 214Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Snajper, Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy, Odznaka mistrzowska:As pancerny

6k dmg i 5 killi :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was kilka pytań. Co dla was lepsze Kv1 Churchill czy t1 Heavy? Pytam się tak w zasadzie jakie drzewko oprócz niemieckiego wybadać z myślą o HT (coś takiego wybaczającego błędy coś na czym mógłbym się nauczyć gry HT). Co należy wybadać pierwsze  w  Hetzerku (nie wiem jak go odmienić Dołączona grafika ) Grając Marderem niby świetnie działo świetne itp ale każdy chłam wchodzi od przodu. Tyle razy co zginąłem od Hetzera to już mam dla niego spory szacunek ( podoba mi się jego pancerz zdolność odbijania  mniejszych czołgów). Jak jest z tą załogą np. w Ms -1 mam żarówkę i gładką jazdę jak wbiję 100% i będę chciał zmienić czołg to co stracę przy przenoszeniu? Tak z ciekawości najlepszy czołg do trolowania?

 

Co do Hetzerka to najpierw dzialo 10,5cm polecam, pozniej wszystko inne szybciutko pojdzie. Jest to wlasnie dobra maszynka do trolowania.

Ostatnio jezdze sobie IS-152 VII tieru i tez niezly trolek na pierwszym dziale (na hita kv-1s zdjalem :D )

 

Jak przenosisz zaloge na inny czolg to nie tracisz perkow. Tracisz tylko 10% wyszkolenia zaloganta (przy opcji za kredyty oczywiscie, 0% przy goldzie). Perki tracisz analogicznie o 10% jesli resetujesz umiejetnosc i chcesz wybrac inny perk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amerykańskie ciężary - miękka [gluteus maximus], twarda głowa, średnie lufki (no może poza t34), trzeba szukać osłon terenowych, najlepiej położonych wyżej od przeciwnika

radzieckie ciężary - dużo lepszy pancerz, od isa albo stoisz prosto albo wystawiasz tylko gaske zza rogu (nie kątować mając odsłonięty przód, bo wszystko wchodzi)

brytyjskie ciężary - ciężkie, wolne, z działami od medów (do spamowania), przyznam się, że sprzedałem czarnego księcia i odkupiłem centuriona... jak już spamować to dynamicznie

francuzy - nie grałem, ale z obserwacji powiem tyle, czołgi 3 linni i dobijacze w końcowej fazie meczu

chińczyki - patrz radzieckie

 

co do załogi, wbijasz perka i następnego na 25% (max kilkanaście bitew) i wtedy kasujesz perki, i masz 100% na czołgu i wbity perk... niskie procenty nowych perków szybko odrobisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radzieckie ciężary - dużo lepszy pancerz, od isa albo stoisz prosto albo wystawiasz tylko gaske zza rogu (nie kątować mając odsłonięty przód, bo wszystko wchodzi)

Tu byś opisał, że pierwsze to KW-x (lepiej skątować odrobinę), a drugie to is-x.

 

Całkowicie niepotrzebnie napiszę coś o niemieckich ciężarach:

- czegokolwiek byś nie robił, zawsze się znajdzie med z goldem. Ale maszyny od KT w górę to głównie sidescrapping zza budynku/kamienia (sidescrap jest skuteczny przy e-75 i 4502p - dingują albo łykają za zero nawet premium bomby od td X tieru). Czasem można się bawić w trollowanie samym przodem i ukształtowaniem terenu, bujając się np. w leju po bombie przód/tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma tą drugą linię i mówi, że jest o wiele lepsza bo KV-4 i ST-101 zachowały magię ruskiego dinginium - natomiast IS-7> IS-4.

 

W sumie IS-3 to prawie papier - nawet pociski z 175mm penetracji przechodzą regularnie przez przedni pancerz. IS-8 dużo lepszy nie jest.

 

I nie mówie tu o goldzie tylko o zwykłych srebrnych pestkach z T71/T69 czy całej rodzinie 7 tierowych ruskich/chinskich 122mm

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla was chleb powszedni ale dla mnie potężny fun. Został Ltp na nas 4 napięłem się za nim żeby mieć 8 fragów ale mnie skasował nawet go nie wykryłem... Zostało 2 i jedna arta jeden pojechał na capa ltp go skasował potem d1 z wespe (pod samą bazą przeciwnika max 50m!) schowało się w krzakach ltp pojechał do nas na capa zamiast wjechać do wrogiej bazy przez całą mapę chcieli jechać decapować reszty się domyślcie...

post-202670-0-99254300-1377514269_thumb.jpg

post-202670-0-60523400-1377514908_thumb.jpg

post-202670-0-06874400-1377514917_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By odkryc T57 Heavy od poczatku trzeba dac 15 493 060 kredek oraz 732 145 expa. Tylko po to by w 30 sek spasc z urwiska. Tyle wygrac... Czasem zastanawiam sie po co ci gracze sie tyle mecza.

 

Musze sobie poprawic staty bo mnie serce boli jak patrze na wykresy na noobmeterze. Musze wiec zdecydowac (procz E5 i BatSzmaty) miedzy IS7 i IS4:

 

IS7:
+ "szybki" i zwinny

+ lepszy armor z przodu

+ mam wrazenie ze nooby panikuja na widok is7

- gorsza penetracja dziala (gram tylko silver ammo)

+ lepszy dmg

- wiekszosc kierownikow IS7 to zwykle ciule wiec ogarnieci gracze laduja w nich co popadnie

+ przypomina spuchnietego meda (chyba bardziej mu do meda niz T62A)

- choc sprawniej "meduje" T110E5

- mam wrazenie ze ani katowanie ani ustawianie sie "na wprost" nic nie daje. Wszystko wchodzi :/

 

IS4:

- wolny ze slabym trawersem

- i to pomimo slabszego armoru

+ wsrod starych graczy znajacych go z tier9 wystepuje jakas bariera psychologiczna (mimo ze wiedza jak go penetrowac)

+ szybsze i celniejsze dzialo

+ wieksza penetracja (a na goldzie az 340 - szkoda ze nie uzywam)

- gorszy dmg

+ dobry angling i mozna mimo wszystko sporo odbic

+ sidescrapping

- wiekszosc mimo wszystko woli strzelac do IS4 niz do IS7 Dołączona grafika

 

Wiem ze to odwieczny dylemat ale chcialbym poznac Waszych opinii ale nie jako ich wlascicieli a... przeciwnikow. Z ktorym z nich macie najwieksze problemy?

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS-7 jest dla mnie gorszym przeciwnikiem. Nawet gdy celuję w pionowe punkty i wskaźnik jest zielony często zdarza się, że magiczny pancerz odbije pocisk. W przypadku IS-4 jest inaczej on łapie wszystko ale też wszystko ugryzie na złocie więc jest ciężkim przeciwnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to odwieczny dylemat ale chcialbym poznac Waszych opinii ale nie jako ich wlascicieli a... przeciwnikow. Z ktorym z nich macie najwieksze problemy?

IS-7 mnie bardziej wkurza, bo raz wchodzi jak w masło, a potem przekręci się o ułamek kąta i jest nietykalny, i trzeba kombinować.

IS-4 mam i w porównaniu do tego, czym był na IX tierze, to marna imitacja.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydrozagadka: w jaki sposób zmarł foch 155 ?

 

 

a) przez najechanie na lufę, chociaż od tego się nie umiera to raz, dwa, że nie było kontaktu fizycznego, trzy, że nie dostałem obrażeń od ramowania

b) od wystrzału, chociaż widać, że w momencie kiedy zdechł pocisk został wystrzelony (widać po ikonce pocisku, że zaczyna się przeładowywać) ale nie miał fizycznie szansy dolecieć do celu gdyż na linii prostej nie było żadnego czołgu

c) spalił się za wstydu, czyli mechanika tej gry to jeden wielki fail a wiktor jest gejem - na lag serwerowy też to nie pasuje, bo sam się dziwiłem w jaki sposób od zginął skoro strzeliłem w niebo, dlatego później z ciekawości odpaliłem replaya i się nie myliłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...