Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. To jest czesc nowego drzewka TD dla germanskich oprawcow http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/201183-pzsflivc/ (jakas tam wersja DickerMaxa)

 

Ciekaw jestem czy waffentragery dostana autoloader Dołączona grafika

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. To jest czesc nowego drzewka TD dla germanskich oprawcow http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/201183-pzsflivc/ (jakas tam wersja DickerMaxa)

 

Ciekaw jestem czy waffentragery dostana autoloader Dołączona grafika

 

Według zapowiedzi tier 9 i 10 miały dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze WG wreszcie udostepnilo w API niektore czolgi premium ktorych wczesnie jnie bylo przez co np noobmeter pokazywal bzdury (jak moj M4A2E4).

 

@ Ponizej. U mnie juz jest ok.

 

PS. Jakby komus wpadlo do glowy grac dzis to ja mam 19 bitew i 0 winow :D sredni exp niecale 400 bez prem... eh..

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LT mnie nie wkurzają, wiele TD ma ten sam problem z nimi. Gorsze są bitwy takie jak teraz miałem, gdzie dingłem 2 razy od Churchilla VII, raz od KV-1S i do tego z 3 pociski poleciały w kosmos. A powinny z gości wióry lecieć.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem trochę opóźniony  ale dopiero teraz odkryłem magię złotych pestek. Na zwykłych jak w hetzerku stałem sam na sam z kv 1/s było bardzo ciężko teraz wystarczy 1 błąd i bomba za ~350hp.

A w pz III odbijałem się od tyłów i boków prawie wszystkiego teraz to co innego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem na Hetzerze trochę słabo losowało mi 30-60 hp na strzał. Chyba że są konkretne miejsca gdzie trzeba strzelać. Na Pz III nie.

 

Edit Czasami miałem takie kwiatki strzeliłem niby trafiłem a pocisk zniknął możliwe że np. kierowca złapał go zębami.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to KV1-S i potem IS-y .KV1-S sporo szybszy ( szczególnie jak ma topowy silnik ) . Chyba że kumpel chce kontynuować linię KV to niech bierze KV-2 , ma plusa w postaci trollguna .

Najlepiej to KV1-S i potem IS-y .KV1-S sporo szybszy ( szczególnie jak ma topowy silnik ) . Chyba że kumpel chce kontynuować linię KV to niech bierze KV-2 , ma plusa w postaci trollguna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KV-1S zdecydowanie. Szybkość, niezłe działo. KV-2 to uosobienie linii KV-2 - trollgun, ale porusza się trochę jak krowa ;).  Po 1S masz fajnego IS'a, który na swoim lvlu najlepszy nie jest, ale we wprawnych rękach możesz namieszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owoce ; ) nowej gałęzi niemieckich niszczycieli czołgów: 8.9 – new German TD line - moje pierwsze wrażenie... najbardziej z tych dziwadeł podoba mi się 128 mm na Sturer Emil i Waffenträger E-100, choć tutaj mam pewne obawy co do skuteczności tego działa... pomimo możliwości jego obrotu i magazynku, przy wartości penetracji takiej jak na E-100, to szału nie będzie / : A IX tier to chyba jakiś żart [ ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nashorna sobie sprawię. Jeżeli jagoda na 7 tierze wymiata z PaK 43, to nashorn z tym samym działem tier niżej... Dołączona grafika 240hp/strzał 203mm peny, celne jak jasna cholera. Wystarczy się trzymać odrobinę z tyłu i można w pół minuty zjechać każdy 6 tier, jaki się napatoczy. Ba, ósemkę można nieźle sponiewierać.

 

A IX tier... małe, z p#@&nięciem... będzie wesoło Dołączona grafika

Martwi mnie trochę brak osłon na gąsienicach E-100 z X tieru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bokus - jak masz outlooka to utwórz sobie alias dowolny, ja tak mam... w przypadku gmaila - wystarczy, że wzbogacisz adres o kropkę (np. masz bokus@gmail.com a użyjesz boku.s@gmail.com)

 

poniżej zamieszczam obrazek, który odpowiada na pytanie, dlaczego 90% moich gier ostatnio to kompanie Dołączona grafika

 

a to przykładowa bitwa (około połowa była do zera)

http://sendfile.pl/53881/20130907_0214_usa-M18_Hellcat_01_karelia.wotreplay

post-136524-0-48603600-1378534961_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...