Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja grałem w WT i WoWP i wiadomo, to pierwsze ma lepszą grafę, animację ale nie podoba mi się z kolei rozwój samolotów/załogi (jednak wolę model z WoT) a poza tym w "wings of prey" już grałem także wolę poczekać na czołgi w ich wykonaniu, w końcu pokażą coś nowego i zrobionego od podstaw. W WoWP rozegrałem już sporo bitew i nawet się przekonałem, oczywiście do okazjonalnego pogrania, bo jak chcę sobie polatać na serio to odpalam ił2 sturomovik i latam czym chcę bez zbędnego grindu. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o perki do niemieckich załóg TD  Żarówka Hamowanie sprzęgłem i co dalej? Załoga jak coś obecnie jest na Hetzerze pogram nim jeszcze z 200 bitew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma uniwersalnego zestawu pod wszystkie niemieckie TD, bo się od siebie za bardzo różnią.

 

Jest i specjal.

http://worldoftanks.eu/pl/news/44/battle-flers-courcelette/

 

Niby się nie wyróżnia, ale ostatnia misja jest interesująca. Zniszczyć po 20 czołgów na Stugu, Churchillu I i Type T-34. Nagorad 1mln kredek, 7 dni premki i po 10 dużych apteczek, zestawów naprawczych i autmatycznych gaśnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuu no to widzę że w ten weekend sporo czasu spędzę przy WoT'cie

3 dni premium za 250 golda i doświadczenie załogi x3 dla 9 tierów to smakowity kąsek

 

ostatnio gram tylko CW więc by się przydało trochę popchnąć IX tiery trochę do przodu

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WaszkaPL 

 

Zajrzyj do tego poradnika , w poście nr. 6 masz rozpiskę perków i które się nadają dla TD a które sobie odpuścić . 

 

W skrócie :

 

z krytycznych perków dla TD - naprawa , camo ( tylko niskie tiery tzn. 1-5 ) , do tego perki które już masz .

 

Z ważnych - Mentor ( jak załoga liczy 4+ osób ) , BiA oraz Deadeye .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś opcja lub mod, który zablokowałby możliwość pisania do nas osób z poza grona znajomych? Od dwóch dni mam zagorzałego fana, który ze świeżych kont przesyła mi życzeniaDołączona grafika
 
post-188622-0-62810200-1379157574_thumb.jpg
 
 
 
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę przecież, że ze świeżych kont do mnie śle te swoje wypociny. Nigdy nie wysyła kolejnych z tego samego profilu. Musiałbym prewencyjnie całej bazie graczy dać ignora Dołączona grafika

 

Zbierz kilka i wyslij ticket do supportu moze gosc bana na ip zbierze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zwycięstwo!
Murowanka 2013-09-15 01:48:20
 Comet
Doświadczenie:  1 208   serviceChannelMessages/battleResults/credits  28 870  
 Osiągnięcia w walce Stalowa ściana, Wsparcie

 

Dołączona grafika

 

Najlepsze jest to, że koksy takie jak tygrys P, T29 chowały się za mną :)

 

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem z 88L71 dlaczego? Bardziej celne, szybsze i ma większą penetrację. Pamiętaj, że VK 4502 gra się bardziej jak medem. Mimo, że na początku szło mi nim nie najlepiej bardzo miło go wspominam. Najlepsza akcja tym czołgiem to wygrane solo z M103 Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ticket wysłany, zrzuty załączone. Zobaczymy czy support coś z tym zrobi, bo patrząc jak załatwiają sprawy zgłaszanych botów, to wątpię w sensowne załatwienie tego przypadku Dołączona grafika

 

Tak btw, nie widziałem, żeby ktoś wrzucał. Dla lubiących statystyki, całkiem fajna sprawa http://www.vbaddict.net/wot.php . Dobre jest to, że wrzucając replay, mamy poźniej mapkę z rozrysowanymi trasami drużyn, cały zrzut chat'a i nasze szczegółowe statystyki. Jak ktoś lubi fapać po udanych bitwach, narzędzie w sam raz do tego Dołączona grafika

Przykład dla ciekawych jak to wygląda(wystarczy kliknąć i będzie tego więcejDołączona grafika) :

Dołączona grafika

 

P.S. Zamiana SuperPersa na SU122-44, to dla mnie strzał w dziesiątkę. Dawno mi się tak przyjemnie nie grało td-kiem, że nie wspomnę o sprawności tej maszynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znowu poproszę o poradę. Expię KV4 do ST1 ( działo mam z IS8, free exp na wieże też się zapewne znajdzie ), zamierzam pobawić się pojazdami z magazynkiem. Pytanie proste france czy tez hamburgery. Która linia trudniejsza w expie, jaki pojazd finalny lepszy ( wiem że to operator gra nie czołg Dołączona grafika ). Zakupiłem premke więc grind KV4 idzie szybko, z ST-1 brakujace gaski to tez raptem 20K expa. Pamiętam z dawnych potyczek Batman był dobrym pojazdem ( ocena z drugiej strony celownika wiem nie jest to bardzo miarodajne. Lub może T57 i jego wcześniejsze drzewko da mi więcej zabawy.

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podstawowe pytanie to czy grasz z premką

główna różnica między tymi drzewkami to penetracja 8 i 9 tieru

 

AMX 50 100 ma 230

50 120 ma 260

na tych czołgach nie używa się praktycznie złotych pestek

 

t69 ma ~175

t54 ma 210

tutaj w walce z mocno opancerzonymi czołgami warto tego golda jednak załadować

 

jak dla mnie wszystkie czołgi z linii amerykańskiej są zajebiste i świetnie mi się nimi grało

z francuzów 

4 tier jest tragiczny

5 zajebisty

6 i 7 są zaledwie OK

8 i 9 zajebisty

 

amerykański 8 i 9 tier ma lepszy wychył działa od odpowiedników francuskich i jakiś tam pancerz na więży

dlatego moża próbować hull-down'a

do tego hull też potrafi odbić

AMX'y to papier

 

to tak mocno w skrócie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie kupiłem premkę na miesiąc właśnie na expienie KV4 i ewentualny grind jakiegoś innego drzewka. To mój 1 miesiąc  z PA od czasów rozpoczęcia zabawy w open becie:) Dzieki za radę popróbuje lini amerykańskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z USA jest tylko jeden problem - o ile amx 50 100 ma na tyle pojemny magazynek, żeby zjechać w 1v1 równorzędny czołg bez przeładowania, o tyle każdy magazynkowiec amerykański (i 50 120) musi przeładowywać (t54e1 to 1600 hp, potem ~35s pauzy). Pod tym względem 50 100 zostawia całą resztę w tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma uniwersalnego zestawu pod wszystkie niemieckie TD, bo się od siebie za bardzo różnią.

 

Jest i specjal.

http://worldoftanks.eu/pl/news/44/battle-flers-courcelette/

 

Niby się nie wyróżnia, ale ostatnia misja jest interesująca. Zniszczyć po 20 czołgów na Stugu, Churchillu I i Type T-34. Nagorad 1mln kredek, 7 dni premki i po 10 dużych apteczek, zestawów naprawczych i autmatycznych gaśnic.

Witam.

 

Fajna misja, właśnie ją ukończyłem.Dołączona grafika

W sumie przez dwa dni oprócz 1000000 kredek i 7 dni premium zarobiłem 2x 250k za 15 zwycięstw oraz ok 500k za wygrane bitwy,

dorobiłem expa do Chruchila GC oraz sporo doszkoliłem załogi i dokupiłem 2 optyki do moich VK.

Musiałem na poczet misji odkupić Stuga III ale opłacało się. Dołączona grafika

Z niecierpliwością czekam na równie ciekawe misje. 

 

Co ciekawe wczoraj grając Type 34 pomiędzy 19 a 23 MM dawał głównie 3 czy 4 mapy i dużo razy grałem z 7 tierami, co doprowadzało mnie do szału ,

dziś grając Chruchillem i Stugiem pomiędzy 15 a 19 za każdym wejściem na serwer miałem chyba wszystkie dostępne mapy po kolei tylko z jedną powtórką ,

a i tiery w 95% bitew były 5 ,jakby losował już inny MM. Mimo tłoku z powodu Niedzieli oraz misji grało się o wiele przyjemniej.

Ciekawe czy losowanie map poprawiło się tylko mnie? Jeżeli nie to mam nadzieję że tak już zostanie.Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

PS; Proszę nie śmiać się z załogi Stuga III , jest ona sklecona tak na prędko z tych co byli w koszarach oraz nowych , dla potrzeb tej misji. Dołączona grafika

Edytowane przez SirJack7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie odpuściłem, bo jak zwykle jak mam premium to odechciewa mi się grać. ;-) Zresztą za samoloty będę miał półtora miesiąca premy także zbieram siły na powrót. :-)

 

Optimus 2x / Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe wczoraj grając Type 34 pomiędzy 19 a 23 MM dawał głównie 3 czy 4 mapy i dużo razy grałem z 7 tierami, co doprowadzało mnie do szału ,

dziś grając Chruchillem i Stugiem pomiędzy 15 a 19 za każdym wejściem na serwer miałem chyba wszystkie dostępne mapy po kolei tylko z jedną powtórką ,

a i tiery w 95% bitew były 5 ,jakby losował już inny MM. Mimo tłoku z powodu Niedzieli oraz misji grało się o wiele przyjemniej.

Ciekawe czy losowanie map poprawiło się tylko mnie? Jeżeli nie to mam nadzieję że tak już zostanie.Dołączona grafika

Type t-34 grałem rano i szło genialnie. - 5 albo 6 bitek wystarczyło, żeby zrobić tych 20 zbić. Potem kupiłem stuga i churchilla - na stugu luzik - coś koło 10 krótkich bitek (może jedna bez killi, reszta 2-5), a na churchillu po prostu masakra. Grałem nim gdzieś koło drugiej po południu i 3/4 bitew miałem z siódemkami. Jeden kill na bitwę, albo chamskie sprzątanie killa sprzed nosa przez innych... W rezultacie nie wiem, czy nie zrobiłem na nim ze 40 bitew - mało mnie szlag nie trafił. Ale w końcu się udało.

Plus grindowania tych piździków był taki, że po wszystkim byłem (dzięki zbiegowi wszystkich eventów) 2 mln do przodu, z 8 dniami premium (jeszcze dzień za zrobienie 50k expa) i świadomością, że spokojnie będę mógł sobie przez ten tydzień latać X tierami. Na potwierdzenie, chwilę potem zaczęły wpadać kredyty na t54e1 w wysokości 70-130k (bonus za top dmg w bitwie, premium, do tego kilogramy expa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...