Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle potencjalnego dmg i wtopa. Dziesięciokrotność hp kw 1. Gdybym nie był stockowy miał 85/122 ta partia skończyła by się inaczej. Za głupi do tej gry jestem. 

post-202670-0-09461900-1379789530_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!Battle: Swamp 2013-09-22 11:23:17Vehicle: G.W. PantherExperience received: 3 098 (x2 for the first victory each day)Credits received: 1 029 553Mission completed! Award:Premium days added: 7Equipment added: Large Repair Kit (x10), Automatic Fire Extinguisher (x10), Large First Aid Kit (x10)
Lubimy eventy Dołączona grafika

Wydałem na czołgi 1,2 mln, sprzedam za połowę tego, przy okazji zrobię at-2 na elite i odblokuję a-43 (może nawet kiedyś pójdę w ruskie badziewie Dołączona grafika ).

Finansowo jestem parę groszy do przodu za samo srebro (plus zarobek na tych piździkach), a z ostatnich paru miesięcy jakieś 1,5 mln w czekoladach, gaśnicach, etc. No i kolejne 7 dni premki bez wyrzucania grama złota.

 

Swoją drogą... jak grałem dawniej T-34, to było całkiem fajnie. Ale w porównaniu z chińskim T-34, nie ma nawet o czym gadać. Gdyby ktoś się zastanawiać między T-34, a Typem T-34, to tylko Typ. Przyjemniejszy po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie zrobi 30.02M i zobaczy to działo + ten czołg. Parametry bardzo podobne do pantery M10, tylko mniej hp. Na ósemki też wrzuca, więc można ogarnąć co i jak.

 

Ostatecznie zdecydował się na Panther/M10, losowania ma w miarę dobre a i sam czołg kosztował ~30zł także chyba dobry deal, coś tam nawet zarabia, spokojnie będzie mógł sobie pójść w większe tiery niż VIII. ;>

Mi to się nie chce w tych eventach brać udziału.. najgorsze, że już większość piątek dawno temu przerobiłem i takie tłuczenie na darmo by mnie chyba zdemotywaowało do dalszej gry (chociaż i tak już nie gram, czekając na 0.8.9 i niemieckie niszczarki, ogólnie zbieram siły po mega "mam dosyć"), premka jest teraz wartości barszczu a te 7 dni to w przeliczeniu 6zł, także jak już mam grać to wolę jakiś progres obecnymi czołgami zrobić albo coś nowego poodkrywać. Ale ogólnie pomysł bardzo fajny i dla tych co nie mają kasy (albo niewydambonie!!11 bedem za darmo grau) albo czołgu premium to można sporo natrzepać.

 

Btw dla oszczędnych, szukających dobrych okazji to premiera WoWP została przesunięta o niecałe 2 miesiące także można zdobywać kolejne miesiące premium do WoT za frajer, minimalnym nakładem sił - odpalam bitwę, niszczę 5-10 celów i out - akurat to mój wariant, bo więcej mi się nie chce siedzieć, skoro i tak będzie wipe. Jak ktoś "bizmesmem" to i mógł w ten sposób pół roku premki uciułać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kto Cię minusuje, ale MLE 46 to naprawdę kupa ciach!a.

Czystym fuksem mam na nim 63% wygranych (głównie zbijanie gwiazdek). To jest najbardziej nieobliczalna maszyna w tej grze - pudłuje oczywiste strzały, widać go z połowy mapy, do tego nikt nie sili się na strzelanie w weakspoty, bo cały ten TD to jeden wielki weakspot.

Tylko na nim można oddać 20 strzałów i mieć 250-300hp realnego dmg w całej bitwie.

 

Za to mle 48 po nim jest całkiem niczego sobie (nawet na stocku i z działem z mle 46). Gdyby tylko nie płyta gipsowo-kartonowa po bokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!Battle: Ensk 2013-09-24 18:05:56Vehicle: VK 45.02 (P) Ausf. BExperience received: 4 280 (x2 for the first victory each day)Credits received: 115 597Battle Achievements: Steel Wall, Sniper
http://wotreplays.com/site/355696#ensk-m4r-vk_4502_p_ausf_b

 

Oni uciekali... Część cofała, inni zawracali... strzelałem i się śmiałem jak potłuczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna bitwa, podoba mi się pancerz tego czołgu. Szkoda mi trochę że nie rzuca zbyt często (przynajmniej mnie) na mapy typowo miejskie Himll Ensk a rzuca w takie dziwności jak np Święta Dolina/Rzeka Perłowa.

Może nie umiem się na nich odnaleźć dlatego że nie ograłem się na nich setek bitew.

Pytanie co dla was lepsze Pz I c / T-50 chodzi mi głównie o manewrowość i view range.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupilem M103 ale do tego drugiego dziala brakowalo mi 10k expa (reszta z wolnego). Myslalem ze 10 gier i bedzie.. niestety potrzeba bylo okolo 20 porazek na drugie dzialo.. Po tej serii tez zrobilem alt-F4 i nie wlaczylem gry przez tydzien :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, żale na m103? Dostałem go w zamian za T34, już na max wypasie. Nie wiem, o czym piszecie Dołączona grafika

 

A tak na serio - nie jeżdżę nim ostatnio, bo miałem tak samo, jak Wy - jeżdżę mnóstwem dziewiątek - zdarzą się dwie przegrane, czasem trzy. Jak kiedyś wziąłem M103, odpuściłem po piątej wtopie. Na ten moment nie dam rady nim grać tak, żeby wygrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kończę powoli T32 więc nie straszcie z tym M103 Dołączona grafika 

 

a IS8 to temat rzeka, po przejściu z ISa3 jest mały zonk - wchodzi w niego wszystko. to też u mnie leżał z 2mce w garażu zanim zacząłem nim grać. ale im dalej tym lepiej - trzeba naumieć się nim grać - druga linia, flanki. dobre działo z ISa4 daje dużo funnnnnu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kończę powoli T32 więc nie straszcie z tym M103 Dołączona grafika

 

a IS8 to temat rzeka, po przejściu z ISa3 jest mały zonk - wchodzi w niego wszystko. to też u mnie leżał z 2mce w garażu zanim zacząłem nim grać. ale im dalej tym lepiej - trzeba naumieć się nim grać - druga linia, flanki. dobre działo z ISa4 daje dużo funnnnnu Dołączona grafika.

Nie straszymy, tylko po prostu ostatnio tak jakoś dziwnie siadały losowania dla m103, że nie dawało się wygrać (nie przez to, że czołg słaby, tylko team, albo coś tam jeszcze).

 

A is-8... sprzedałem po wykręceniu IS-7 i jestem szczęśliwszy. Został mi tylko mułowaty IS-4, który jest tylko cieniem dawnego IS-4 z IX tieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsza topka HT

8 - is3

9 - m103

10 - t57 (obserwacja, sam mam tylko e5 który uważam, że jest ex equo z e100)

 

ostatnio bardzo mi się spodobała gra 8 tierem medium brytyjskim... bardzo fajne działko, dużo lepszy snajper niż indianin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsza topka HT

8 - is3

9 - m103

10 - t57 (obserwacja, sam mam tylko e5 który uważam, że jest ex equo z e100)

 

ostatnio bardzo mi się spodobała gra 8 tierem medium brytyjskim... bardzo fajne działko, dużo lepszy snajper niż indianin

 

Jak dla mnie to zupełnie inaczej

8. amx 50 100

9. ST-1

10. FV215b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoją top listę.

Moja jest na ten moment taka:

- T110E5

- Leo PT

- Dowolny 8 tier, który mam w garażu

 

...a już jutro może być taka:

- Leo 1

- T54E1

- Jagdpantera 2

 

...żeby pojutrze zmienić się na

- 215b 183

- 45.02b

- AC MLE 48

 

To bez sensu. Po prostu każdemu pasuje coś innego i każdy ma inne doświadczenia z konkretnymi przeciwnikami. W jednej bitwie mogę się srogo wkurzyć, po oberwaniu bomby za 2000hp od 215b 183, żeby w kolejnej rozpieprzyć dwóch takich - to po prostu loteria.

Z topu mojej długiej listy najlepszych zabawek nie zniknie w tym momencie tylko jeden czołg (no, dwa) - Leo PT (i T54E1).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jeden patch żeby jedne z moich ulubionych czołgów takich jak T69 czy T54E1 przestały mi się podobać. Z t10 to E5 i T57 chociaż od dłuższego czasu nie gram na t10, dziewiątki lubię wszystkie, ósemki z małymi wyjątkami zresztą też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoją top listę.

Moja jest na ten moment taka:

- T110E5

- Leo PT

- Dowolny 8 tier, który mam w garażu

 

...a już jutro może być taka:

- Leo 1

- T54E1

- Jagdpantera 2

 

...żeby pojutrze zmienić się na

- 215b 183

- 45.02b

- AC MLE 48

 

To bez sensu. Po prostu każdemu pasuje coś innego i każdy ma inne doświadczenia z konkretnymi przeciwnikami. W jednej bitwie mogę się srogo wkurzyć, po oberwaniu bomby za 2000hp od 215b 183, żeby w kolejnej rozpieprzyć dwóch takich - to po prostu loteria.

Z topu mojej długiej listy najlepszych zabawek nie zniknie w tym momencie tylko jeden czołg (no, dwa) - Leo PT (i T54E1).

 

Tyle ze chodziło o HT a nie o wszystkie maszyny.

Jak bym brał pod uwage wszystkie maszyny to by wyglądało to inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze chodziło o HT a nie o wszystkie maszyny.

Jak bym brał pod uwage wszystkie maszyny to by wyglądało to inaczej Dołączona grafika

- T110E5

- E-75

- KT

 

Albo nie...

- IS-4

- 45.02p

- Lew

 

Albo nie...

- T57h

- 50 120

- T34

 

Dalej tak samo bez sensu Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...