Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

m4r E-75 BYŁ dobry zanim nie zrobili mu skrzyni biegów/przekładni z przodu od czego się często pali. Poza tym jest to czołg koks. VK4502B wybacza wiele błędów, nie pali się z przodu, ma lepszego armora za to jest mułowaty i trzeba ogarnąć jak nim grać. IMO najlepszym z posiadanych przeze mnie tier 9 jest właśnie VK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie katowanie Hetzera daje efekty. Pierwszy specjalista i pierwszy M. Ten w matildzie to nie mój wynik ale trzeba przyznać że zacny. Wstyd pokazywać przy tym swój dmg 120 ale taki festiwal medali często się nie zdarza.

 

Przed chwilą wbiłem drugiego specjalistę Miałem 1k dmg, a t14 z przeciwnej miał 1,6k dmg  i również jak ja 6 fragów miał o 100 exp więcej ode mnie mimo to dostałem ja specjalistę może ktoś mi to wytłumaczyć?

post-202670-0-10473600-1380364572_thumb.jpg

post-202670-0-45857600-1380364788_thumb.jpg

post-202670-0-33463600-1380364799_thumb.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m4r E-75 BYŁ dobry zanim nie zrobili mu skrzyni biegów/przekładni z przodu od czego się często pali. Poza tym jest to czołg koks. VK4502B wybacza wiele błędów, nie pali się z przodu, ma lepszego armora za to jest mułowaty i trzeba ogarnąć jak nim grać. IMO najlepszym z posiadanych przeze mnie tier 9 jest właśnie VK.

Powiem Ci szczerze ze nie pamietam kiedy mi sie e75 ostatnio palil. Jest to jeden z moich ulubionych czolgow. Moze to kwestia ogrania ale tak jak zawsze gralem ruskimi albo francuzami to teraz ciagle niemcami i fakt od czasu do czasu jakis niemiec mi sie zapali ale nie czesciej od innych czolgow.Juz czesciej od e75 pali mi sie tiger2, jak ktos dobrze gra e75 to po pierwsze wyjezdza wszedzie na side scrapie, po drugir nie pokazuje dolnej plyty a jesli juz to na tyle skatowana ze trudno ja przebic bo w porownaniu do innych czolgow dolna plyta e75 jest naprawde twarda. Jednak 130mm pancerza robi tam swoje.Tapatapatap i9001 Edytowane przez GeMtin1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie katowanie Hetzera daje efekty.

Jakiego działa używasz? 10.5 z HE czy 7.5? Bo wróciłem do tej głupiej gry i nie wiem jak się za ten czołg zabrać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego 105? 

Ogarnięci gracze próbują nas objechać mamy najczęściej 1 okazję do strzału z 7.5 nie ma opcji zdjęcia czegoś na strzał.

Dmg to jest główna zaleta chociaż tu musisz uważać działo potrafi być kapryśne większość idzie tanków na strzała T-28, ale już  M3 Lee zależy od "wiatru" max 2 strzały, B1 bez problemu  od boku/ w WS potrafi wejść za 400+, Dw2 jak z B1 tak wygląda sprawa z 4 T. Z 5 jest trochę gorzej trzeba uważać na TD z dość dużą peną ale np T49 na strzała w bok wieży co też cieszy. W T1 Heavy BDR KV Churchil wchodzi +100 więc po tych 40 sekundach już go nie ma. 6 T to delikatna przesada dla tego tanka wyjazd pod "siemkowicza" kończy się jednym strzałem i powrót do garażu ,ale grając trochę bardziej z tyłu jest szansa coś ugrać. Uważaj na celność to że jest połowa czołgu w celowniku nie znaczy że trafi (pocisk najczęściej spada trochę przed celem).

Pancerz jak pewnie zauważyłeś potrafi sporo odbić ( dingi z kv-1 specjalnie nie dziwią ale czasami to loteria). Przydatny tu jest xvm standardowo gracze z 0k batless nie mają pojęcia że warto strzelać w jego podłogę, więc ryzyko może okazać się przydatne.

Po strzale wykonujemy " taniec kreta" delikatnie kątując na tyle żeby w razie detracka można było oddać strzał (jak wygląda to w praktyce mogę pokazać na replayu).

Wychyły boczne i depresja słaba często to przeszkadza ale da się żyć.

Wczoraj zabawna sytuacja nie miałem zbyt wiele czasu rozegrałem ~15 bitew w Hetzerze efekt x3 specjalista. W jednej z bitew zostałem w z LTP  do bronienia dolinki na lakevilu (stacja lemingów była tym razem w wiosce). LTP zginął ale udało mi się w tym czasie wbić 8 fragów. Lemingi zostały wyrżnięte w pień zostałem sam na 3 tanki (Matilda su 26 pz IIIa). Zaczaiłem się matilda wjechała na capa (miała 16 hp ) strzeliłem sam nie wiem jak jej wieży nie rozsadziło może rykoszet może pudło. Zrushowałem detrack od su i.... dalszy ciąg historii jest znany trochę zimnej krwi zbrakło ale przez takie bitwy Hetzer stał się dla mnie najprzyjemniejszym tankiem i nie przestanę nim grać " zawodowo" dopóki moje effi nie stanie się żółte/zielone. (tak się rozpisałem a miało być tylko o dziale ;) )  IMO czołg zdecydowanie OP  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to dalej po nerfie trolli hetzery z haubicami jeździł także bierz 105mm.

Po tym tzw. "nerfie" wyroiło się trolli, bo od kiedy poprawiła się celność, można ładować po weakspotach i jest duża szansa (uwzględniając czas lotu pocisku) na zdemolowanie wnętrza czołgu. Poza tym, można tymi haubicami często wbić w cel za górką, bo pocisk leci po paraboli.

 

Zresztą, jest event na kolejnych 7 dni premki, w którym to mam zaszczyt uczestniczyć, a w którym to jeździ się m.in. Shermanem. Pomyślałem sobie, że nie będę się bawił z małym działkiem, tylko pocisnę ze 105... w rezultacie 5, a nawet i 6 tiery często schodzą od szota. Co strzał jest krytyk (detrack, silnik, wieża, kierowca, podpalenie - różnie po prostu), a ja kończę często mając 1000hp dmg więcej, niż kolejny w teamie. Więc w Hetzerze jak najbardziej troll - tym bardziej że spotykam hetzery: no i jak nie ma taki trolla, to on dla mnie jest na strzał. Jak już trolla ma, to często ja jestem dla niego na jeden-dwa strzały - nie ma przebacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. Które działo polecacie na ARL 44 ?

Na randomy to z 212 peny, zgadzam się, bo możemy coś robić tierom 8, na które trafiamy. Natomiast na kompanie seniorskie to poprzednie, bo DPM jest taki sam, a większy dmg/strzał i dłuższy reload pozwalają rzadziej się wychylać, czyli obrywać mniej dmg, a z tieru 6 i tak wszystko przebijemy przy umiejętnym strzelaniu. Niestety czas celowania równie tragiczny na obu, czyli ulepszone celowniki to konieczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fajnie, promo na ruskie TD, kupiłem sobie objecta 704 tylko grać się nie chce, niech sobie czeka na lepsze czasy. Od połowy miesiąca zniżka na ciężkie francuzy i w garażu zawita 50 120, nowy model gry, kolekcjonowanie bez grania. Dołączona grafika

 

BTW, wykrył spisek !

 

http://www.youtube.com/watch?v=SImdI_C2bQs#t=403

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, wykrył spisek !

 

Wykryć nie wykrył, bo każdy gracz, który gra trochę dłużej wie o co chodzi. brak MM, community z [gluteus maximus] wzięte, 0 szacunku do gracza, można długo wymieniać....

 

Generalnie gra schodzi na psy, ludzie na serwerze NA (w tym ja), czekają już od ponad 3 miesięcy na promocje na wyposażenie Dołączona grafika

Za każdym weekendem pisząc czego się domagają i wiecie co robi WGNA ? Dołączona grafika Dalej nie wprowadza promocji, a umożliwia w sklepie możliwość zakupienia dosyłacza, siatki , i lornet za 'jedyne' 13dolarów.

Co tydzień dostaje warny za łajanie WG i pracowników, łącznie mam chyba 7 punków i zbanowali mnie na forum na tydzień Dołączona grafika

 

piszesz ath ze kolekcjonujesz czołgi bez grania?, ja już mam loraine, t54, su 152, indiena po 0 bitew, czekam na promocje wyp.,

zresztą i tak nie mam czasu grac i nawet dobrze, bo wiem ze można żyć bez tej gry Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat to są IX, które miałem kiedyś tam kupić, teraz jest przecena to wziąłem, ale nie wiem kiedy wrócę do gry... nie chce mi się po prostu znowu denerwować. :)


Żadna inna gra multi czy mmo nie wyzwala we mnie tylu negatywnych emocji co WoT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie gra schodzi na psy, ludzie na serwerze NA (w tym ja), czekają już od ponad 3 miesięcy na promocje na wyposażenie Dołączona grafika

Za każdym weekendem pisząc czego się domagają i wiecie co robi WGNA ? Dołączona grafika Dalej nie wprowadza promocji, a umożliwia w sklepie możliwość zakupienia dosyłacza, siatki , i lornet za 'jedyne' 13dolarów.

Ja wiem, czy schodzi na psy? Prawdę mówiąc, to tak fajnie, jak przez ostatnie dwa miesiące, nie grało mi się nigdy. Latam głównie 9 i 10 tierem, bonusami z misji zrobiłem prawie 20 milionów kredek, a teraz cisnę nierozwijane wcześniej nacje (w tym moich ulubionych Kacapów, żeby ogarnąć 704) i stoję przed dylematem: E-100, Mysz, JPZ E-100, czy może Foch... Spokojnie idzie zarobić na IX tierze (czasem na X) po zmianie przelicznika kasy, więc czołgami premium gram sporadycznie - najczęściej zbijając gwiazdki, a i to rzadko.

 

Btw, który to tak zrzędził na GW Tigera? Kupiłem go (z nudów i ciekawości, jaki to on jest), no i jeszcze nigdy mnie nic nie spotnęło na początku bitwy, jakoś się obraca, jakoś jeździ, a stockowe działo sadzi plomby po 700 w mausa i spokojnie ściąga medy jednym strzałem... co mi na ten moment wystarcza. Fakt, to nie jest batchat, żeby latać jak TD (co i tak mi się już parę razy zdarzyło), ale do normalnego grania artyleryjskiego nadaje się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem "1001 powodów" Voytecha... Pierwszy jego tekst, który ogarnąłem od deski do deski, bo poradnik przejrzałem, pobieżnie, w myślach mówiąc sobie najwyżej "znam, znam, yhy, nic nowego".

 

Przeczytałem tamten post, żeby wyrobić sobie jakieś zdanie i żałuję zmarnowania na niego czasu, bo znowu powtarzałem sobie w myślach to samo, co wcześniej.

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy mają parcie na słupki z cyferkami (a mam wrażenie po tym tekście, że Voytech taki właśnie jest). Nie jestem jakimś super hiper graczem; Nie mam XVM, kładę lagę na WR, a jedyne, co robię ze statystykami, to sprawdzam swój postęp na noobmetrze od czasu do czasu, z ciekawości - jak pasmo wtop, udany dzień, albo granie samymi II tierami wpływa na w.w. słupki.

Nigdy nie używałem skórek z hitami, celownika Melty's używam, bo podoba mi się jego futurystyczny wygląd (i ma czas przeładowania, którego dawniej nie doceniałem... bo nie miałem magazynkowców). I jak będę miał przestać grać, to na pewno nie będę wylewał żali na forach - na zło tego świata, na paskudny Wargaming, na pomidory, na matchmaker, na pogodę i kiszone ogórki, którymi mi się w tym dniu może będzie odbijać. Po prostu przestanę się logować.

Prawdę mówiąc, gardzę ludźmi, którzy trzymają wszystkie żale na później, żeby wylać je w skondensowanej postaci. To idiotyczne.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...