Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ath - Za 2 może 3 tysiące bitew przekonam się czy ten czołg jest mi "pisany".

Obecnie moim toytankiem jest Hetzer ale wczoraj MM mnie trolował na 25 bitew raz 4t  dwadzieścia razy 5t i kilka razy 6t. Szukam czegoś co będzie sprawiało przyjemność bo obecnie to mordęga expienia.

Coś obecnie warte kupienia / zbadania w związku z aktualizacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do WT auf E 100 to mam dosyć dobrą depresję działa, z BiA i czekoladką przeładowuje w ok 53 sek. cały pakiet 6 pocisków (12,8cm). Dosyć zwrotny jak na swoje gabaryty, szybko rozpędza się do 40 km/h i całkiem dobrze wspina się pod górki. Nie wiem jak z pancerzem, bo podobno każdy wali ze złota na testowym ale coś tam odbijał, w sumie nie ma to już takiego znaczenia jak kiedyś, teraz jest era "gold ammo". Ogólnie obrotowa wieża w połączeniu z magazynkiem i celnym działem robi rzeźnika z tego pojazdu, teraz pora przetestować niższe tiery. Dołączona grafika

 

20mm pancerza na wierzy - 200mm wpisane w karcie to tylko kadlub od E100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawna bitwa więcej szczęścia niż rozumu, tego ostatniego zabrakło w najważniejszym momencie.

http://wotreplays.com/site/382157#self

Jaki drugi perk u niemców ? U Multiego słyszałem że pierwsze perki  lepiej brać działające od 100% bo szybciej się wbije a kolejne dopiero brać od 0. Obecnie mam naprawę x2 żarówkę hamowanie sprzęgłem co najbardziej opłaca się dorzucić.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie mam su101. Płacz i zgrzytanie zębów, ten czołg potrzebuje buffa i dziwne ze nigdzie ludzie o tym nie piszą. Nie wiem czy mieliście nieorzyjemnosc grania tym czołgiem. O ile poprzednik był całkiem fajny to niestety ten jest tragiczny. Penetracja 219 a gramy TD gdzie rzuca nas na 10 tiery w dodatku opuszczanie działa -2 stopnie wiec nie istnieje. O celnosci nie mowie bo jest zwyczajnie za słaba w porównaniu do poprzednika i przede wszystkim na td mającego tyle penetracji. Pancerz jakiś jest tzn. odbija od 7 tierow. Nie mogę się zmusić do grania tym czołgiem, a tak zapalony byłem na ta linię. Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie zauważyliście że powoli stopniowo amunicja standardowa zaczyna coraz mnie przebijać i coraz więcej w "10" itp. ;)

Wszystko oczywiście ukłon w stronę ammo premium no bo w końcu trzeba na czymś zarobić.

Więcej strzałów z premium mniej kredytów jest potrzeba kupienia premium konta a później i to nie starcza więc trzeba posiadać jakiś czołg do zarabiania itp. itp. ;)

Zabawa na przysłowiowy krzywy ryjek kończy się na 6,7 tier później to WG wyciąga coraz więcej od gracza.

Oczywiście na tym polega gra z mikro płatnościami każdy chce zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie zauważyliście że powoli stopniowo amunicja standardowa zaczyna coraz mnie przebijać i coraz więcej w "10" itp. Dołączona grafika

Wszystko oczywiście ukłon w stronę ammo premium no bo w końcu trzeba na czymś zarobić.

Więcej strzałów z premium mniej kredytów jest potrzeba kupienia premium konta a później i to nie starcza więc trzeba posiadać jakiś czołg do zarabiania itp. itp. Dołączona grafika

Zabawa na przysłowiowy krzywy ryjek kończy się na 6,7 tier później to WG wyciąga coraz więcej od gracza.

Oczywiście na tym polega gra z mikro płatnościami każdy chce zarobić.

 

Podobno WG ma specjalne algorytmy zbierania danych z for internetowych i jak namierza malkontenta rozsiewajacego teorie spiskowe to aplikuja mu specjalnego matchmakera i 20% do penetracji.

 

Ten sam ktory uzywaja do udupiania super skillorow nie pozwalac im rozwinac skrzydel i osiagnac slusznie nalezne 2000 effi Dołączona grafika

Edytowane przez Michaelius
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno WG ma specjalne algorytmy zbierania danych z for internetowych i jak namierza malkontenta rozsiewajacego teorie spiskowe to aplikuja mu specjalnego matchmakera i 20% do penetracji.

 

Ten sam ktory uzywaja do udupiania super skillorow nie pozwalac im rozwinac skrzydel i osiagnac slusznie nalezne 2000 effi Dołączona grafika

To by się zgadzało. Ponarzekałem trochę, jak byłem u kumpla, na medy i wczoraj mnie od gold nabów wyzywali, jak tylko siadłem w E-50 Dołączona grafika

A wczoraj odrobinę gadaliśmy na plutonowym czacie o war thunder. To już w ogóle dzisiaj będzie 150% WR, żeby nas utrzymać Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się zapatrujecie na drzewko w WT ?

Mam ochotę wypróbować tą grę, tylko czy warto ???

A co do WoT powoli koksam sobie ARL 44 i najbardziej denerwujący są typki w którzy piszą że jestem n00bem bo nie jadę w pierwszej linii tylko trzymam się z tyłu jak TD :), nie wytłumaczy im że to bardziej papierowy niż np. Medy niemieckie! :P

 

A z ostatnich fajnych zagrywek w druzynie została Arta i Lajcik jeden który kampił i pilnował arty. Koleś w arcie pół bitwy pisał mu żeby spie%!%%$! a ten nic, no i na koniec dostał Backstab'a od Arty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się. Zresztą będę miał darmowe premium do stycznia/lutego z samolotów to szkoda marnować.

 

Zresztą czekam na Hearstone bo mam parcie na jakąś karciankę porządną przez neta a kart do MTG:O nie będę kupował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WT warto sprawdzić choćby z powodu dużo lepszej grafy , efekty i fizyka też są na lepszym poziomie niż tutaj , w temacie o WT ( i na YT ) masz filmiki z pierwszych gier czołgami w WT - obadaj je i czekaj na oficjalne testy czołgów w WT .A drzewko jak to drzewko - trochę inne niż w WoT - nie ma na razie SF , do tego kilka czołgów rozbitych jest na modele gdzie w WoT jest jedna , góra 2 wersje danego wozu np. Pz IV czy Pantera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Począwszy od wersji 0.9.0, która pojawi się gdzieś na przełomie roku, cały 2014 to będzie nieustanna poprawa grafiki w WoT.

Liczba polygonów na czołgach wzrośnie 3x a niektórych modeli nawet 5x w stosunku do tego co mamy obecnie.

 

http://ftr.wot-news.com/2013/10/13/meeting-with-serb/#more-4250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja no konfiguracji z podpisu muszę grać na ustawieniach low /medium żeby mieć stałe 60fps, a i tak są spadki do 40 kilku. Co mi po grafice jak optymalizacja leży, w dodatku obsługa jednego rdzenia to śmiech na sali. Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ściągać program, który jest kopią opcji w menadżerze zadań? Poza tym, wszystkie aplikacje w Win mają standardową koligację wszystkich rdzeni...

Ustawiając koligację miewałem crash gry i witaj pulpit. Program testowałem na Skyrim, Tomb Rider, Far Cry 3 i wszędzie po włączeniu 4 rdzemi ( posiadam Intel Q6600) mam poprawę w liczbie klatek. Ale ćóż ja mogę wiedzieć. Może najpierw sprawdź następnie krytykuj. Na moim komputerze Q6600 + HD5770+ 4 GM ram w Tomb Riderze w lokacju z kolejką i wagonami z 17fps zrobiło mi się 30 więc poprawa jest. Skyrim przy mocno zmodowanej grafice hula na maksa.

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...