Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Z najnowszego Q&A:

 

"the reason for module saving throws is lower tier tanks having a fighting chance against hightier ones"

 

(w dowolnym tłumaczeniu: powód, dla którego moduły potrafią przyjąć „strzał za zero” jest to, aby niskie tiery miały szanse w walce z wyższymi tierami)

 

Jeśli myślisz, że w WoT masz 100% sytuację to się bardzo mylisz. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się zatraciłem w grindzie, że zorientowałem się, że to mój pierwszy as od 2 miesięcy... staty idą w górę, ale ciężko wbić na niektórych tankach 1st class, a co dopiero asa, trawienny u dont sayDołączona grafika

post-136524-0-48272200-1382973080_thumb.jpg

post-136524-0-84227200-1382973966_thumb.jpg

post-136524-0-39327300-1382973968_thumb.jpg

post-136524-0-84260100-1382973969_thumb.jpg

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje wsparcia aby ograć pz III/IV (podobno kwintesencja medów) i pz IV.

Zadowoliłbym się powtórką może być ich odpowiednika w wyższych tierach. Za pomoc odwdzięczę się +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak w kolo Macieju, caly weekend:

Przy zbijaniu 50k dmg to jest sytuacja win/win. Nieważne co robisz, jesteś do przodu i na expie, i na dmg. A WR? Kogo to obchodzi. Przecież w tej grze WR to najmniej ważny współczynnik.

Bitwa sprzed paru dni:

- {Lorraine 155}: 4 strzał nie siadł...

- {ja - leo PT}: spoko, właśnie zrobiłem ding od tyłu t69

- {lorraine znowu}: oo, trafiłem is-8 zaa 160hp

- ktoś inny: chyba mamy to przegrać

No i przegraliśmy. A team był dobry. Niestety, jak strzały nie siadają, to nie ma przebacz. Broniliśmy pod koniec (ja plus m48 patton plus ten lorraine) bazę - wyjechał super pershing - 100% hp. Dwa moje pociski siadły w spaced armour. Chwilę później dowlókł się E-100: też 100% hp. Zjechaliśmy go do 700hp, a persa do 100hp zanim w końcu reszta ich teamu dojechała. Co zabawniejsze, ja miałem 190hp, Patton jakieś 800...

I jak to jest możliwe, że dwa czołgi będące na max. trzy strzały, zjeżdżają pomidory (sprawdziłem po bitwie, to były pomidory) ze 100% prawie do zera? Nie odpowiadajcie - każdy wie.

 

Dlatego po prostu się tym nie przejmuję. Robię swoje; Ginę; wychodzę; Biorę coś innego.

 

tak się zatraciłem w grindzie, że zorientowałem się, że to mój pierwszy as od 2 miesięcy... staty idą w górę, ale ciężko wbić na niektórych tankach 1st class, a co dopiero asa, trawienny u dont say:wink2:

Asy jeszcze jako-tako. Za to nie pamiętam, kiedy ostatni raz miałem steel wall. Ot - nie wchodzi, to sypią złotem. Ewentualnie sytuacje, że zbieram na kadłub 6-8k dmg, tylko że z 5 strzałów (zbyt mało na SW, za to wpada cool headed, czy jak to się tam nazywa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asy jeszcze jako-tako. Za to nie pamiętam, kiedy ostatni raz miałem steel wall. Ot - nie wchodzi, to sypią złotem. Ewentualnie sytuacje, że zbieram na kadłub 6-8k dmg, tylko że z 5 strzałów (zbyt mało na SW, za to wpada cool headed, czy jak to się tam nazywa).

Ja akurat wczoraj mialem 3 steelwalle super parchem i szczerze nie widze zbytniej roznicy miedzy gra przed i po nerfie...

 

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem przyjemności.

Właśnie się wkurzam, bo ściąga się 450 mega, a durny updater WoT ma gdzieś priorytety pakietów, dzięki czemu mogę zapomnieć o YT (i każdym innym streamingu, nawet durnym radiu 128kbps), a ten temat otwierał mi się 5 minut.

I jeżeli widzicie godzinę napisania tego postu, to dodajcie ~5 minut od momentu kliknięcia, bo mniej-więcej tyle czasu mi się posty wysyłają (tyle było przy ostatnim update).

 

Dawać czołgi do WT! Czym prędzej, tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb 7vs7 to faktycznie kompromitacja na całego - dobiera na podstawie eff , ignorując przy tym tier pojazdów .Miałem 2 bitwy - 1xT7 gdzie trafiłem na IS,KV etc. ( u nas był ISU-152 i też ze 2 KV ) , druga bitwa - M18 a po przeciwnej stronie T34 , Tiger II i coś jeszcze . W normalnym trybie też mm wariuje - przed chwilą miałem bitwę - gdzie było 13 x T7 + czy inne wozy po każdej stronie ( w tym po sztuce M18 ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7vs7 nadaje sie niezle do farmienia kredytow

jak narazie tylko raz rzucilo moj team na zielono-zoltych graczy

pozostale przypadki to teamy czerwono-pomaranczowe

dlatego bierzemy szybkie premium tanki i idze rush za rushem

100% wygranych + szybkie bitwy dobrze wplywaja na stan konta Dołączona grafika

 

BTW ktos ma juz Nashorna albo Pz Sfl 5 i moze powiedziec jak sie sprawuja te maszynki ?

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno niczego nie wklejałem...
 

Victory!
Battle: Malinovka 2013-11-02 18:16:38
Vehicle: Pz.Kpfw. II
Experience received: 5 660 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 265 891
Battle Achievements: Top Gun, Steel Wall, Cool-Headed

 
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna bitwa na zakończenie nowego eventu: (24 fragi + 7 przetrwanych bitew + 1 bitwa wygrana = 250k srebra) .

Po ubiciu 2 KV-1 Siema zostałem zwyzywany przez ubitego od cheaterów, stałem od kolesia ok100/120m za krzaczkiem i mimo iż cały czas strzelałem on mnie nie widział. Dołączona grafika

Poprawił mi humor na cały wieczór Dołączona grafika

 

Churchill natomiast chyba nie wiedział kto go tak zjechał do zera Dołączona grafika

 

Co raz bardziej podoba mi się Pz.Kpfw.IV Schmalturm Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez SirJack7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O x5, se zbije gwiazdki.

Głupi ja, większość pojazdów na mapie to td, 704 ani jednego strzału nie zrykoszetowała itp.

I to by było na tyle mojej aktywności w tym evencie. :)

nara


Arta znowu buffnięta, bo nikt nie grał i płakali, teraz znowu łanszotują. TD X tierów o takiej mocy, że nie opłaca się grać niczym innym. Randomy są dla mnie kompletnie nie grywalne a jako, że nie grał w kompaniach i tych nowych 7/42 czy jak to się tam zwie to w tej chwili nie mam już czego szukać w WoT.. Premka w samolotach na pół roku wytrzepana to chyba sobie jakiś czas polatam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arta znowu buffnięta, bo nikt nie grał i płakali, teraz znowu łanszotują.

Nigdy nie była znerfiona, ale ludzie gópie myśleli, że była, więc odpuścili granie. A teraz po prostu zauważają, że byli w błędzie i siadają z powrotem do SPG.

Cool story - myślałem, że mi znerfili GW Panterę, bo się po tym "wielkim patchu" zaczęła dziwnie zachowywać. Po ~20 bitwach, całkiem przypadkowo, zauważyłem, że przecież jeżdżę stockiem, bo w drzewku zmieniła tier i wszystko wylądowało w magazynie. I teraz - co to za nerf, że mimo przesiadki z "lepszych" przed patchem modułów na "gorsze" po, nie zauważyłem jakiejś kolosalnej różnicy?

 

 

=-=-==--=-=----ed---

Instrukcja obsługi aktualnego eventu:

- Bierzesz Pz. II, T18, albo cokolwiek innego niż ten nowy premium.

- Robisz 5-6 bitew.

- Profit Dołączona grafika

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...