Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Kilku znajomych kupowało przez jakiś czas na allegro i było ok, tylko musisz szukać aukcji z doładowaniami telefonicznymi (dao pay), z tego chyba ciężko będzie cofnąć płatność w porównaniu do karty kredytowej. Ale tak na prawdę to nigdy 100% pewności nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nauczysz z haubicy 152mm strzelać, to celność tak nie boli. Wiele strzałów z niej siadło mi na dystansie rzędu >300m, zdziwienie adresata było duże Dołączona grafika

Strzelam "zawodowo"  z działa 0.55 więc wiem o czym mówisz. Na + 300m w pełni skupiony celownik a to i tak loteria. Są dziwne sytuacje kiedy mimo, że celownik nie jest na wrogu pocisk tajemniczo trafia w cel.

Moje pytanie czy te działa mają też masakrycznie wolno lecące pociski i "łukową" parabolę czy nie.

Chociaż już podjąłem decyzję pójdę pewnie równolegle w ruskie i w angielskie TD.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc. 

 

 Tylko jpz e-100 nie kupuj, o ile nie chcesz kląć. W razie czego - ostrzegałem.

Zaciekawiłeś mnie co nie tak z tym JPZ , czy czołgi posiadają przeciw niemu pole siłowe (wpadają jedną stroną i wyskakują drugą nic nie czyniąc). Czy jakieś inne " anomalie pogodowe " ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiłeś mnie co nie tak z tym JPZ , czy czołgi posiadają przeciw niemu pole siłowe (wpadają jedną stroną i wyskakują drugą nic nie czyniąc). Czy jakieś inne " anomalie pogodowe " Dołączona grafika

Jak by to powiedzieć... działo niby celne, niby zadaje mnóstwo dmg. Ale boli jak diabli, jak czekasz na ofiarę tylko po to, żeby zrobić detrack, albo trafić w jedyny element, który zrobi ding. Myślisz, że 300mm peny to pewny hit? Jak grasz jpz, pomyśl jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pykałem parę godzin moim T29... katastrofa.

Tier 5 przebija mnie jak masło gold ammo i się cieszy.

 

Wszystko pięknie, tylko taki jegomość będzie się starać o wyższy Tier i po kilkudzięsięciu godzinach gry, wyjedzie Tierem 7 i załatwi go gość z 5 Tier gold ammo XD

 

Złote kulki są za darmo... bez sensu wchodzić na wyższy Tier Dołączona grafika

 

A tak fajnie się grało.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki nie zainstalowałem mod Aslain'a to sobie nie zdawałem sprawy jak ludzie sypią złotem ( ciekawa sprawa bo pokazuje jaki typ amunicji ktoś używana na Twej życi;p). Najlepszy był pz38na który użył złotka na mojego pz.sflI.Vc, a to chyba jeden z największym papierów w tej grze Dołączona grafika

Edytowane przez jaan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyświetla się przy hitlogu, rozróżnia złote pestki od złotych kupionych za srebro.

Było parę opcji wyboru na stronie na forum wota, może jakiś inny wziąłeś niż ja?

Widzę już wyszła wersja .10, a ja używam .09. Może coś się zmieniło w między czasie.

.

Edytowane przez jaan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pykałem parę godzin moim T29... katastrofa.

Tier 5 przebija mnie jak masło gold ammo i się cieszy ...

Rozumiem że Ty byś walił ze zwykłej amunicji i się dingał Dołączona grafika

Ja jak gram to po to by się zrelaksować i mam w [gluteus maximus] co sobie myśli gość w ciężkim czołgu o 2 tiery wyżej odemnie.

Jeśli przebicie czołgu wymaga załadowania pestek premium to je ładuje i tyle w temacie.

 

BTW nowa linia niemieckich TDków jest naprawdę fajna. Niestety sielanka się kończy na 7 tierze. Wnerwia mnie on solidnie bo raz że działo strasznie wali po krawędziach kólka a dwa że często są dingi całkowicie z [gluteus maximus] tak jakby penetracja wynosiła 150 a nie 230.

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 as w ciągu 4 dni hehe

tym razem wpadł na brytyjskim medzie - centurionie... ostatnio gra mi się nim wyśmienicie... jak wyrosłem z głupiego "dla dobra drużyny idę się poświęcić", to pojawiły się wyniki, chyba sobie go zostawię jak hellcata... bardzo mi pasuje taka gra - dynamiczny, tekturowy, ale za to z [ciach!]lnięciemDołączona grafika

 

z drugiej strony strasznie ciężko mi się gra tedekami bez wież, arlv39 - miodne działko, ale sam pojazd bardzo sytuacyjny, bez co najmniej średniego teamu nic nie zdziałamy, niemiecki td 6 tieru to snajper z wiatrówką, jak rzuci na wyższe tiery to tylko gold... odpowiednik radziecki też nie powala, ale tutaj już wychodzi mój brak skillaDołączona grafika

 

t34/type 58 - postanowiłem zrobić rusko-chińskie medy, bardzo ciekawie się nimi gra, ale widać u mnie braki, bo przeważającą liczbę bitew grałem wieżowcami od wuja Sama, ciężko się czasem odnaleźć w nierównym terenieDołączona grafika

 

pytanie do artowców, kończę lorrkę 51 i zastanawiam się czy warto iść dalej w tą linię czy nie lepiej kupić rosyjską IX (mam zbadaną)

 

dziwne, po patchu ocena mi skoczyła w górę o ok. 600 punktówDołączona grafika

post-136524-0-34366100-1383941591_thumb.jpg

post-136524-0-99026600-1383941592_thumb.jpg

Edytowane przez grzechuk
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś w końcu WGNA  dał zniżki na wyposażenie , więc mogłem ubrać parę czołgów którymi w ogóle nie grałem, efekt pierwszej bitki?

Victory!
Battle: Serene Coast 2013-11-08 21:39:54
Vehicle: SU-122-44
Experience received: 7 135 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 82 275
Battle Achievements: Top Gun, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wotmodsdl.com/mods/historical-realism-gun-sounds-mod-wot-8-9.html

 

edit:

pokupowałem wyposażenie do paru czołgów, m.in do lorą40 i powiem wam że nie wiem o czym jest lament na wielu forach, czołg jest zajebisty, tylko działko trochę niedomaga

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wotmodsdl.com/mods/historical-realism-gun-sounds-mod-wot-8-9.html

 

edit:

pokupowałem wyposażenie do paru czołgów, m.in do lorą40 i powiem wam że nie wiem o czym jest lament na wielu forach, czołg jest zajebisty, tylko działko trochę niedomaga

 

Nie da sie jechac na pale do przodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ministerstwo do spraw beznadziejnych ma zaszczyt przedstawić:

 

Victory!Battle: Severogorsk 2013-11-10 18:17:40Vehicle: JagdtigerExperience received: 4 545 (x3 for the first victory each day)Credits received: 77 236Battle Achievements: Top Gun, Sniper, Reaper, Hunter

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

Jak ktoś chce - replay. Końcówkę wtopiłem - brakło mi może pół sekundy na skończenie przeładowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakjea, mam 181 dni premium, ale co z tego jak znowu moja 704-ka wali w bok is-3 za zero. ;>

Ogólnie zajebiście twardy td jak strzelałem do niego, ja po wyspotowaniu znikam w kilka sekund.

Chętnie bym pokarał tym nowym magazynkiem niemieckim, byłby jakiś fun przynajmniej. ;>

Typowy obrazek po walce 704-ką. ;>

 

Dołączona grafika

 

Pestki dolatują tylko nie chcą przebijać, lecą jak magnes do gąsienic i w inne elementy, które nie robią dmg.

Nie wiem czy mam go zostawić i grać czym innym, czy on tak miał od zawsze. ;>

 

 

---

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dodam tylko, że to wszystko na jednym czołgu - E-75, bitwa po bitwie wtopa, czy robię 5 fragów i 5k dmg to nie ma znaczenia, bo i tak porażka.

aleosochosi ?

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie graj dużo razy tą samą maszyną, bo takie akcje nie są wtedy niczym specjalnym. Jak masz dwie- trzy wtopy pod rząd, zrób od tego jednego czołgu paręnaście minut (parę godzin, jeżeli możliwe) przerwy, albo uderz w pluton.

To takie trochę czarowanie, ale często pomaga. Ja jak mam takie akcje, odstawiam czołg w ogóle na parę dni i wracam do niego, jak mi się przypomni. Chyba, że farmię na nim exp. Wtedy nie ma znaczenia, czy wtapiam, czy nie - jak jestem w topie teamu, to i tak dostaję czasem więcej, niż topka przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel pokazał mi niezłe czary, jak odpalasz bitwę i nie wejdzie do gry od razu to klikasz przycisk "wyjdź z bitwy" i kolejny raz odpalasz i tak do momentu aż bitwa nie zaskoczy na tyle szybko, że nie zdążysz wcisnąć "wyjdź z bitwy". Wczoraj w 90% losowało mnie jako topkę, kumpel, który stosuje te czary też to potwierdził, może i placebo, ale sprawdźcie u siebie tak z ciekawości. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel pokazał mi niezłe czary, jak odpalasz bitwę i nie wejdzie do gry od razu to klikasz przycisk "wyjdź z bitwy" i kolejny raz odpalasz i tak do momentu aż bitwa nie zaskoczy na tyle szybko, że nie zdążysz wcisnąć "wyjdź z bitwy". Wczoraj w 90% losowało mnie jako topkę, kumpel, który stosuje te czary też to potwierdził, może i placebo, ale sprawdźcie u siebie tak z ciekawości. ;>

Znane. Czasem się tak bawię, chociaż od 8.9 rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by jeszcze była jakaś metoda na losowanie kumatych teamów to wtedy w końcu może bym sobie statystki poprawił. Dołączona grafika

7v7 Dołączona grafika

Tylko bierzcie 8 tier, dla bezpieczeństwa.

Btw, może zrobimy jakąś drużynę, hę? Z randomowymi teamami jest różnie, a tak moglibyśmy się dogadać spokojnie po polskiemu, ustalić czołgi, etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...