Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem że dawno nie grałem  na Hetzerze zbiję sobię gwiazdkę ale takie szmaty w drużynie ....

Czas zacząć szukać klanu i grać w plutonie bo takie akcje doprowadzają do szewskiej pasji.

7vs1 żeby nie Matilda skończył bym może z 10 fragami i +2000dmg.

Jeśli ktoś chcę obejrzeć  http://wotreplays.com/site/432196#self Aby dojść do wyższych tierów wtedy nareszcie spotykał ogarniętych graczy Dołączona grafika

 

Ojj mylisz sie na wyzszych tierach tez juz graja bezmozgi ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to autosugestia czy nie ale wydaje mi się jak by ten patent na losowanie bitew działa bo teraz mało kiedy trafiam na X tiery, czasami parę IX.

Do tego w końcu zrobiłem ace tankera na is3...po 173 bitwach! Na dodatek w końcu udało mi się poprawić WR z 45% na 53%.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie odpuściłem granie KV-1 m.in. z powodu jego prędkości ; w linii KV dość szybki jest model KV-1S , szczególnie jak dostanie 2 silnik ; do tego KV-1S jest zwrotniejszy .

 

A T-28 najlepiej grać z armatami 57 mm , szczególnie drugą ZiS-4 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest T1 HT od amerykańców , w miarę szybki i żwawy , topowa armata się szybko ładuje ( szczególnie jak masz wentylację , rammer i załogę na 100% :) ) - może nie ma dużego DMG bo tylko 115 ale nadrabia szybkostrzelnością .

 

Do tego działo ma niezłą penetrację . 

 

Panzer IV od Niemców też daje sobie radę mimo osłabienia w 8.0  , dobre też są Pz III oraz Pz III/IV . 

 

Brytyjski Churchil I też czasami potrafi zadziwić . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest teraz coś co działa na tej wersji co by pokazywało statystki w grze? Ściągałem jakąś wersję xvm ale nie dość, że mi to milion innych rzeczy pozmieniało - przede wszystkim zamiast małej lampki na sixth sense był dupny wykrzyknik na pół ekranu to do tego po bitwie gra się crashowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest teraz coś co działa na tej wersji co by pokazywało statystki w grze? Ściągałem jakąś wersję xvm ale nie dość, że mi to milion innych rzeczy pozmieniało - przede wszystkim zamiast małej lampki na sixth sense był dupny wykrzyknik na pół ekranu to do tego po bitwie gra się crashowała.

 

[0.8.9] Aslain's XVM Mod v3.0.17 <upd. 18.11.2013>

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/35125-089-aslains-xvm-mod-v3017-upd-18112013/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ręce mi coraz bardziej opadają.. 

 

http://youtu.be/rZaeDSfRqE8

 

Lag? Pole siłowe?

Wg wyrównuje szanse słabszych graczy na filmie to zostało zarejestrowane.

 

Ostatnio z T-62A (264 pen) oddałem z bliska (20m) 3 strzały w górną płytę T-54 (120mm/200mm) i żaden nie przebił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 3106 szans na kod Dołączona grafika

 

Mar95P: kilkałeś non stop GET KEY?

Tak, po wielu próbach wyświetliła się informacja, że w ciągu 24h dostaniemy maila z kodem. Przyszedł po paru minutach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się udało zdobyć kod (dzięki Radier za info) i wklepać go w zakładkę z kodami bonusowymi lecz pomimo informacji ze kod zastał zaakceptowany na stronie wot'a w zakładce "mój profil" do chwili obecnej nie widać żadnych zmian ani w złocie ani w premce. Jak wygląda sytuacja u Was? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...