Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Klikaliscie nawet jak wam wyskakiwało "Error 429 - Too Many Requests (from you)"? Bo mnie się coś nie chce poszczęścić.

Wtedy robiłem 20 sekund - minutę przerwy, albo więcej nawet. W końcu weszło - poznasz po tym, że strona z kodem się ładuje zdecydowanie dłużej, niż strona z błędem.

 

Btw, kod miał laga na stronie, tzn zaakceptowało, ale nie widać zmian. Za to w grze jest wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff udało się. 

W przerwach na ładowanie rundy sobie 2-3 razy klikałem i w końcu za którymś razem strona długo się ładowała, znowu wyskoczył komunikat o przeciążeniu serwera ale mail się pojawił w skrzynce.

 

Do tego zauważyłem, że te "5000" kodów to ściema. Wcześniej było 1100, za chwilę odświezyłem i nagle 4800 kodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście może kiedyś taki problem z instalerem?

Kolejny raz podchodziłem do rzucenia nałogu Dołączona grafika Zainstalowałem instaler i nie bardzo chciał ruszyć. Wyrzuca błąd:

Warning. The data obtained from the update service is incorrect...

 

Miał ktoś z was do czynienia z tym? Szkoda mi trochę bo premka z jednodniowa jutro się kończy ;p

Edytowane przez jaan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz to napisać jeszcze raz , tym razem po polsku .

 

Chodzi ci o instalator czy o launcher ?

 

Instalator masz w 2 wersjach - lite gdzie instaluje tylko parę mb a resztę ściąga i pełny - instaluje całą grę , potem tylko launcher ściąga pliki językowe .

 

Może ściągnij instalator w pełnej wersji 0.8.9 i dopiero spróbuj zainstalować grę . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj fakt. Było to trochę nie po polsku.

 

Chodzi o launcher który ściąga pliki z serwera. Po prostu zaczyna się łączyć, po jakimś czasie wyrzuca błąd. 

To samo się dzieje, jak ściągałem całość czyli ~5 gb. Nie rusza za cholerę.

Edytowane przez jaan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez to, że zachciało mi się robić drugą linię amerykańskich medów muszę się uczyć od nowa grać bo scoutowanie nigdy nie było moją broszką a przez t21 i t71 trzeba jakoś przejść. :C 

Dobrze, że znalazłem fajną stronę, na której sporo można znaleźć między innymi w miarę dobre trasy i miejsca do spotowania.

 

http://www.tazilon.net/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez to, że zachciało mi się robić drugą linię amerykańskich medów muszę się uczyć od nowa grać bo scoutowanie nigdy nie było moją broszką a przez t21 i t71 trzeba jakoś przejść. :C 

Dobrze, że znalazłem fajną stronę, na której sporo można znaleźć między innymi w miarę dobre trasy i miejsca do spotowania.

 

http://www.tazilon.net/index.html

 

 

 

O ile przez T21 jakoś musiałem przejść (nie mówię, że się nie da ale ja się męczyłem)  to z T71 ciężko było się rozstać, ot taka mała wredna pchła ;) a wyżej to już wyzywają od clip tank noobów ;) 

Sam dążę do T57. Obecnie na T54e1 jest najciężej. Dużo zależy od niego a bez osłony podczas przeładowania można zakończyć żywot dość szybko (plutony b. wskazane).

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam dążę do T57. Obecnie na T54e1 jest najciężej. Dużo zależy od niego a bez osłony podczas przeładowania można zakończyć żywot dość szybko (plutony b. wskazane).

T54E1 jest trochę przekoksowany i cieszy mnie, że WG jeszcze się do niego nie przyczepiło. A T57 według kumpla jest jeszcze lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t57 jest przesadzony na maksa

1600 dmg w 6 sekund robi miazgę

z kolą przeładowywuje niecałe 22 sekundy

grając tylko i wyłącznie CW miałem na nim trochę ponad 4 tys średniego dmg ...

na randomach spokojnie wyciągam jeszcze więcej

gra mi się nim lepiej niż fochem 155

 

IMO powinni go znerfić

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak T57 po nerfie będzie przypominał choć trochę T54E1, to mnie praktycznie nie ruszy.

WTF E-100 może jest przekoksowany, ale jeszcze chyba nie miałem bitwy, żeby jakoś się wyróżniał. Przeciętnie robią kolesie 1-2 kille i dmg na poziomie 2000, czyli niższy, niż ja często w E-50, czy innym Leopardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T54E1 jest trochę przekoksowany i cieszy mnie, że WG jeszcze się do niego nie przyczepiło. A T57 według kumpla jest jeszcze lepszy.

Kwestia opanowania maszyny, jak ktoś potrafi grać to każdy czołg może być przekoksowany...ani to med ani ht, brak typowej mobilności meda, pancerza też nie ma żeby być ht. Działo potrafi co prawda namieszać (choć zwykle 1 pocisk nie wchodzi) ale jak wcześniej napisałem bez współpracy lub plutonu może być ciężko do przeładowania. Jeszcze nigdy chyba nie udało mi się wygrać 1vs1 z innym medem 9t.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno juz nie mialem takiego wyniku:

Dołączona grafika

 

Mega failowy poczatek na obj 704 (folguje sobie, bo po piwkach jestem takze kozaczylem;p) ale koncowka epicka, gwozdziem programu jest hejt druzyny przeciwnej na chacie w moja strone, a ja im wiecej fragow tym wieksza ilosc osob przylaczala sie do hejtu. Az sie prawie poplakalem a trzeba bylo grac dalej. :D

http://wotreplays.com/site/438270#highway-atherius-object_704

 

BTW juz sie troche bardziej zaprzyjaznilem z 704, nieraz plata mi figle i nie chce penetrowac ale ogolnie jest coraz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to był tydzień to by można się zastanawiać, ale nad 1 dniem? Ja bym nie ryzykował utraty 300 golda bo to prezentuje jakąś wartość.

 

Poza tym czy wy jesteście, aż tak uzależnieni od WoT'a, że gdy ma się aktywne premium to trzeba grać najlepiej 24h/7 ??

 

To tylko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest taki nacisk psychiczny w każdej grze z abonamentem, że jak nie grasz to się czas marnuje. A jak opłacisz to akurat dziwnym zbiegiem okoliczności się odechciewa grać, bo wiesz, że zapłaciłeś i lepiej to dobrze wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...