Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby event ? Dostałem 300 złota. Ostatnio jedyne co zrobiłem z kontem to zmieniłem hasło ,ale wątpię żeby za to była nagroda. Ktoś dostał prócz mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami miewam przebłyski na T71 chociaż light tanki to nie moja para kaloszy. 

Dołączona grafika

(rundę wcześniej zrobiłem ace tankera zdobywając 5 expa więcej)

 

Niektóre mapy na prawdę dają pole do popisu jeśli się wie gdzie stanąć ale przynajmniej połowa to mapy 'tunelowe' gdzie generalnie jest kilka dróg i za wiele zdziałać nie można.

Trochę mnie też demotywuje, że na T69 będę musiał się bujać z tym samym działem co teraz ale bez przywileju scouta. Na scoucie potencjał 900 dmg daje radę ale na 8 tierze to już nieporozumienie trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie też demotywuje, że na T69 będę musiał się bujać z tym samym działem co teraz ale bez przywileju scouta. Na scoucie potencjał 900 dmg daje radę ale na 8 tierze to już nieporozumienie trochę.

Niech Cię pocieszy, że będzie więcej pestek w magazynku, a czołg mimo tego szybciej je załaduje. Chociaż to przy spotkaniu dowolnego X/IX tieru nie będzie miało żadnego znaczenia Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje próbować raz na parę minut, jak już wcześniej było powiedziane jak wam wyskakuje "too many connections from you" to trzeba odpuścić na 2-3minuty, potem znowu próbować.

Jak wam się strona zacznie długo ładować to znaczy, że się udało nawet jeśli potem znowu wyskoczy błąd o przeciążeniu serwera.

Radzę więc sprawdzać maila od czasu do czasu.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że się żale ale mam gdzieś wszystko kupuje kv1s. Będę kasował wszystko nie ważne jak skątowane a samemu będę łapał wszystko za zero w du*e.Ten troll to totalne przegięcie żeby dali coś w rekompensacie np. kartongips jak w BDR. To wyjedzie taki bokiem strzeli skasuje na raz lub  zrobi kostnicę z czołgu sam złapie 2 pestki w bok za 0/gąsienice i z uśmiechem na twarzy odjedzie z zaledwie porysowanym lakierem.

 

Facet wyluzuj bo piszesz nie zrozumiale! Jeżeli myślisz, że KV-1s jest przegięty to poczekaj jak wyjedziesz na IS-3 lub IS-7 lub KV-4... Że o moim ulubionym ST1 nie wspomnę! Te dopiero są niezniszczalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet wyluzuj bo piszesz nie zrozumiale! Jeżeli myślisz, że KV-1s jest przegięty to poczekaj jak wyjedziesz na IS-3 lub IS-7 lub KV-4... Że o moim ulubionym ST1 nie wspomnę! Te dopiero są niezniszczalne

Faktycznie wyszło chaotycznie przepraszam.Chodzi mi o to ,że jakbym się nie starał  sport w większości przypadków mnie niszczy. Mimo że sprzedam mu 5 pestek wystarczy 1 jego i koniec. Kv-2 chociaż ma trolla jego wieża jest dość miękka a sam jest dość wolny, su-100 ma takiego samego trolla jak kv1s ale wystarczy strzelać w przednie koło i po sprawie. I ostatnie to chyba nie przypadek że na kv1s jest więcej rozegranych bitew niż na wszystkich HT 6T razem wziętych ;) 

Odnośnie drugiej części Twojego postu - przerażasz mnie jeśli czołgi na wyższych tierach mają mnie na maksymalnie 2 strzały a ja muszę oddać wiele więcej to będzie ciężko.

Ale nie ma co płakać wymagające pojazdy więcej mnie nauczą, pójście na łatwiznę nie zawsze jest lepsze . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na national geographic widziałem jakąś reklamę programu serii megafabryki - miało być o wargaming i world of tanks ale nie mogę znaleźć kiedy to dokładnie będzie.

Ktoś może coś kojarzy?

http://youtu.be/swwjhjvhxdA

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś się zastanawiał czy warto kupować gold z allegro: niewarto Dołączona grafika

W zeszłym tygodniu kupiłem - "100% legalnie działająca firma" etc

Własnie przyszedł mail, w jego treści

 

"Our investigation concluded that your account is involved in this case and due to this we decided to lock your account for three days. We also put a final warning on your account and every further violation regarding such kind of fraud purchase will result in a permanent account suspension."

 

Dobrze, że tylko tyle. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ktoś się zastanawia nad kupowaniem golda w ten sposób po tym co było parę m-cy temu i po oświadczeniach WG że tylko oni są legalnym i jedynym* źródłem złota w grze .

 

* - Oprócz kodów z alienware , cda itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...