Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt. Na forum wot pisali o możliwości montażu działa bez zawiasu ale pewnie nastąpił jakiś nerf bo jest zapas 350kg a różnica w wadze to jakies 430kg.

To czeka mnie jeszcze jakies 25k męczarni.

Kocham odblokowywać nowe czołgi...

 

Na pocieszenie wyposażyłem sobie znowu tigera I

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś MSi 270X Gaming i czołgi na maxa urywają łeb. Co prawda extra efekty w trybie snajperskim czy trawę ostatecznie dałem na off bo przeszkadza w grze, ale przede wszystkim cienie zmieniają tą grę diametralnie.

Co to będzie na przestrzeni przyszłego roku jak będą wprowadzać grube zmiany w jakości grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T69 to straszna nędza ale już się powoli przyzwyczajam.

 

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2013-12-05 20:39:33
Vehicle: T69
Experience received: 2 160
Credits received: 62 919 (compensation for damage caused by allies: 2 482)
Battle Achievements: Master Gunner, Spartan, Mastery Badge: "Ace Tanker"
 
Zdecydowanie za mało amunicji ma, został mi jeden magazynek po tej rundzie.
Do tego działo jak na 0.38 celności strasznie sieje nawet na 300 metrach. To na is3 dużo celniej wchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przyszła zabawka: STB-1

 

Dołączona grafika

 

Na tą chwilę mam przeszło 105k free expa to jeszcze trochę pozbieram i na 7 tier powinno styknąć.

Wolę tego:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika  dwa razy wbiłem  nim w wieżę STB-1 bez złota. E-100 to już był problem 3x odbijał nawet złoto , ale 4 dostał w ammorack i poległ

 

Niestety panowie z WG pogmerali coś w grafice gry i FPS spada mi do 12/13 Dołączona grafika

Po wprowadzeniu tej łatki trzeba będzie pożegnać starego Radeona 4850 Dołączona grafika

Edytowane przez SirJack7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby z T69 nie było mi zbyt nudno to odblokowałem własnie tigera II, kolejny świetny powód do wkurzania się i czeka mnie jakieś 100k tej męczarni. Dołączona grafika

 

 

// edit

 

o matko, wiedziałem, że nie ma co się wiele spodziewać ale ciach!a, jaki to jest złom. Wolał bym już chyba dalej grać tigerem I. :|

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby z T69 nie było mi zbyt nudno to odblokowałem własnie tigera II, kolejny świetny powód do wkurzania się i czeka mnie jakieś 100k tej męczarni. Dołączona grafika

 

 

// edit

 

o matko, wiedziałem, że nie ma co się wiele spodziewać ale [ciach!]a, jaki to jest złom. Wolał bym już chyba dalej grać tigerem I. :|

Też bym chciał umieć wyrabiać sobie opinię po paru minutach/dniach grania stockiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mogła być kolejna przegrana i denerwująca bitwa...na szczęścia nooby były po obu stronach. Wynik? No cóż, orgazm i adrenalina puściły dopiero po 5minutach Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarzucam, właśnie konwertuje 17GB plik z afterburnera MJPG. Jakieś propozycje jak to inaczej robić, bo włosy sobie już wyrywam, gmeram po googlach i same [ciach!]ły widzę. Freemake Video Converter obecnie używam żeby to zmniejszyć, zobaczymy tylko czy wyjdzie z tego coś sensownego.

Ale powtórka do nauki raczej nie posłuży, inne mam lepsze. Tutaj więcej szczęścia niż rozumu, serio Dołączona grafika

Wrzucam tak ale proszę o instrukcję, co trzeba zrobić żeby to YouTub-dziostwo pozwoliło na rozdz. 720p? Dlaczego tak skompresowało? ;/

Info pliku video:

============= Strumień: 1 ===============
Major type: Video
Sub type: Unknown ({34363248-0000-0010-8000-00AA00389B71})
FourCC: H264 (Intel Conferencing)
Bit planes: 24
Dimensions: 1280x768
AvgTimePerFrame: 333333
FPS: 30,00
 
Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YT bez problemu pozwala na pliki 720p czy 1080p , może problem leży w ich wielkości lub kodowaniu .

 

Z tego co pamiętam to normalnie nie da się wrzucić plików większych niż 2GB .

 

A co do konwersji w ogóle - to proponuję sprawdzić FormatFactory oraz Avidemux .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się "włamać" na test serwer trzeba założyć oddzielne konto czy zrobić coś innego?

( podczas logowania jest napisane "Inncorect email or password" a na stronie głównej WG wchodzi bez problemu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. powtórka z WoT-a waży 1,2 Mb... nie wiem po co robić dodatkową robotę...

:D a wiesz....no tak ;) Znaczy ogólnie robotę robiłem bo kumpel chciał zerknąć, a WoTa nie ma chwilowo na hdd.

 

https://www.dropbox.com/s/yqr7lw35bpgubq4/10-kills%21%2020131208_2123_ussr-SU-152_04_himmelsdorf.wotreplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał umieć wyrabiać sobie opinię po paru minutach/dniach grania stockiem.

 

U mnie to normalka przy każdym nowym czołgu.

Najpierw jest ekscytacja tym, że zaraz będzie nowa zabawka. Później przychodzi zakup i jak zwykle jest rozczarowanie bo stockowy czołg z reguły do niczego się nie nadaje.

Z king tigerem jest o tyle dobra sytuacja, że od razu ma się topowy silnik, gąsienice są dość tanie i stockowe działo nie jest aż takie złe. Mimo wszystko nie jest łatwo.

Do tego do najlepszego działa potrzeba furmanik expa.

 

Czołg też wymaga innego stylu gry niż np is3 ale pewnie kwestia czasu żeby to opanować.

Odblokowałem już inne modułu, teraz zostało wymęczyć 60k expa na długą 105mm, tej krótkiej się chyba nie opłaca bo damage minimalnie większy za to penetracja mniejsza i sporo traci na szybkostrzelności.

 

 

// 

 

ee, cos jednak musi być na rzeczy z tym czołgiem, skoro za 1300 expa dostaje się już ace tankera

 

Victory!
Battle: Mountain Pass 2013-12-10 07:52:07
Vehicle: Tiger II
Experience received: 1 951
Credits received: 59 122
Battle Achievements: Steel Wall, Confederate, Cool-Headed, Mastery Badge: "Ace Tanker"
Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Większość ósemek trzeba ~1300 i powiedziałbym, że KT jest w tym tygodniu trochę bardziej wymagający, niż IS-3.

 

Patrzę sobie właśnie na T54E1 i potrzeba ~1350, podobnie, jak T69.

Uwaga, werble: Na IS-7 (i znaczną część X tierów) potrzeba ~1150.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...