Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ewolucja grafiki w czołgach:

 

 

Obrazki na końcu prezentują w jakim kierunku będzie zmierzała gra w 2014.

 

 

Storm also adds that for high graphics settings, the required hardware will be “contemporary”, but can’t tell what configuration exactly will you need (he states he’s no expert in that). He however adds that i5+660Ti is a good system and that it shouldn’t exceed that by much. He also adds that multicore support will have little influence on that, as currently the performance depends mostly on the graphic card.

 

Także ci co płaczą nad brakiem wsparcia dla wielu rdzeni obecnie niech raczej pomyślą nad porządną kartą. U mnie na 270X użycie GPU dobija do 99% a gram w V-sync ON.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I też nie pomaga także bez sensu, szczególnie że to gra multi. Ma być jak najbardziej czytelne, czyli max anizo, max aa, reszta to ciach!ły, na które przestaje się zwracać uwagę po tygodniu grania. W nowym patchu dodają takie przeszkadzajki jak bloom i inne oczojeby, które na starcie trzeba wyłączyć.

Może mam takie przyzwyczajenia za czasów q3, albo nie fapuje do grafiki jak za dawnych czasów. ;>

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bloom/HDR/Glow to jest od czasów wersji 0.8

 

BTW nie rozumiem waszej hipokryzji. Mało się nie zeszczaliście z wrażenia jak wyciekły pierwsze gamplay'e z WT Ground Forces i kiedy w WoT zabrali się za poprawę oprawy audio/wizualnej to nagle wszyscy wola grac prostokątami (byle tylko krawędzie były poddane AA x100).

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozum, że poprawa grafiki w WoT to ostatnia rzecz jakiej potrzebuje ta gra, są ważniejsze rzeczy jak masa bugów a oni tylko dodają nowe czołgi, niegrywalne mapy a ludzie klaszczą jak małpki, bo dodali kolejne efekty graficzne i wielordzeniowość - jeden rdzeń dla lauchera drugi na klienta. Cool story.

WT nie wiem kto się podniecał, bo na pewno nie ja, za mało pokazali, żeby cokolwiek z sensem ocenić, bo te urywkowe filmiki i zdawkowe screeny nic nie mówią o mechanice gry a to jest najwazniejsze przynajmniej dla mnie.

Fajnie, że masz 5ghz, nową grafikę i sobie ustawisz WoT na max, ale ja nie jestem fanem oczojebnej grafiki, ciężko tak zrozumieć. Czasy, gdy pompowałem kasę w pc już dawno temu minęły, ostatnio się zorientowałem, że robocie mam silniejszego kompa..

Co do grania prostokątami to ja nie rezygnuje z jakości grafiki, mam wsio na max, tylko powyłączane jakieś efekty specjalne typu widowiskowe eksplozje itp. - to co zjada najwięcej wydajności a kompletnie nic nie wnosi do czytelności gry, także mylisz pojęcia.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyduje twój skill i losowo dobranych 14 kolesi. Może zmień grę na jakiegoś CS'a to sobie pograsz 1on1. Wtedy o końcowy efekt będziesz mógł mieć pretensje tylko do siebie.Tap tap tap GT-N7000

Edytowane przez radiergummi
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyduje twój skill i losowo dobranych 14 kolesi. Może zmień grę na jakiegoś CS'a to sobie pograsz 1on1. Wtedy o końcowy efekt będziesz mógł mieć pretensje tylko do siebie. Tap tap tap GT-N7000

 

Nie masz znikających pocisków, strzałów z dział o penetracji ~300 do scoutów za zero, pewnych strzałów np. w tyłek jakiegoś czołgu i "tym go nie przebijemy" ? O to mi głównie chodzi, o chory system losowości i RNG, które wyrównuje szanse, dlatego nieraz przegrywasz, bo.. tak.

Serio bredzisz jak potłuczony albo klakier WG..

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie tworzę teorii spiskowej za każdym razem kiedy przegram bitwę.

W WoT'a generalnie grają mikroby bez skilla i jeśli w danej bitwie w mojej drużynie będzie ich więcej niż w przeciwnej to mimo wszelkich starań z ciach!a bata nie ukręcę.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewolucja grafiki w czołgach:

 

 

Obrazki na końcu prezentują w jakim kierunku będzie zmierzała gra w 2014.

 

 

Także ci co płaczą nad brakiem wsparcia dla wielu rdzeni obecnie niech raczej pomyślą nad porządną kartą. U mnie na 270X użycie GPU dobija do 99% a gram w V-sync ON.

 

Delikatnie mowiac gosc sobie jaja robi.

WoT to gra w ktorej zauwazylem najwiekszy przyrost wydajnosci po wywaleniu pseudoprocesora AMD X6 na i5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany, to jutro rusza hardkorowa misja (właściwie, to zbiór misji), w której nagrodą jest is-6.

Trzeba zrobić:

- 100k expa USA (na czołgach 6 tieru- są wymienione konkretne)

- 100k expa DE (jw.)

- 100k expa RU (jw.)

- podobnie UK, CN, GB i JP (u tych ostatnich nie ma jeszcze podanego czołgu).

- po wszystkim jedną bitkę.

 

Każda z tych pobocznych misji to dodatkowo ileś-tam dni premium.

Co mogę dodać od siebie - o ile w drzewku RU jest m.in. KW-1S i su-100 (którego, qrwa, raptem parę dni temu opchnąłem), a w USA M6, hellcat i shermany, to w pozostałych drzewkach już tak fajnie nie jest (większość miała styczność z niemieckimi, brytyjskimi, czy francuskimi szóstkami Dołączona grafika ).

Ja się chyba skuszę, miałbym komplet ósemek premium z trzech głównych nacji, mimo, że is-6 niczym szczególnym się nie wyróżnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byo !

http://forum.purepc.pl/topic/330993-world-of-tanks/?p=3853151

 

BTW nic mnie tak nie odstrasza od tej gry jak "przymusowy" grind także jakby chyba dawali i 3 czołgi premium VIII tieru to bym sobie darował. Zresztą w średnio płatnej pracy taki is-6 to dniówka a ile czasu i nerwów oszczędzone. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona przeskoczyła, post zniknął między spinaniem się nad grafiką, przeoczyłem. Niniejszym ubieram worek pokutny i wybieram się do Canossy. Z laptopem, oczywiście, żeby grindować na klęczkach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona przeskoczyła, post zniknął między spinaniem się nad grafiką, przeoczyłem. Niniejszym ubieram worek pokutny i wybieram się do Canossy. Z laptopem, oczywiście, żeby grindować na klęczkach.

 

Coś mi się wydaje, że po grindzie i zdobyciu IS-6 przestaniesz grać jak maxymili :P Gdy przeczytałem, że trzeba zdobyć 100k expa na VI tierze powiedziałem sobie OK zrobię... Ale doczytałem, że na 6 tierze każdej z nacji a tego to już moja klawiatura i oczy nie wytrzymają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko u mnie wygląda to tak, że:

- robię amerykańskie TD

- robię chińskie medy

- robię brytyjskie TD.

Przy CN i GB akurat skończyłem 5 tier. USA mogę zrobić w każdej chwili. Pozostałych mam/mogę mieć w każdym momencie.

Więc w skrócie- mogę robić wszystko od razu (z wyjątkiem Japonii), ewentualnie zobaczyć, jak mi będzie szło farmienie na jednej/dwóch nacjach. Ot - mogę (i zacznę), ale nie muszę (bo 8 premium już mam).

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ok 4/5 godzin dziennie na samo farmienie tych VI + ewentualne dobicie do 50k dmg, żeby mieć dzień premki, bo szkoda tak te ~40k dmg zostawić luzem + ewentualne zbijanie gwiazdek na reszcie czołgów = etat. Wiadomo, ci co siedzą w domu i tak grają cały dzień to spokojnie zrobią, reszta osób będzie miało dylemat, czy robić maraton jak w drodze do darmowego T34. ;> Przy okazji masa osób kupi premkę i WG znowu wyjdzie na swoje pod pretekstem darmowego czołgu. ;>

Ale tak czy siak fajnie, że takie coś robią i na pewno sporo osób skorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko u mnie wygląda to tak, że:

- robię amerykańskie TD

- robię chińskie medy

- robię brytyjskie TD.

Przy CN i GB akurat skończyłem 5 tier. USA mogę zrobić w każdej chwili. Pozostałych mam/mogę mieć w każdym momencie.

Więc w skrócie- mogę robić wszystko od razu (z wyjątkiem Japonii), ewentualnie zobaczyć, jak mi będzie szło farmienie na jednej/dwóch nacjach. Ot - mogę (i zacznę), ale nie muszę (bo 8 premium już mam).

 

UK akurat mam 3 linie na tierze 6.

Niemcow przeskoczylem szostki wieki temu i mam odblokowane wszystkie poza nowymi td, ze dwie wolne zalogi z tier VI w garazu po 150%

Ruskie mam T34-85 i Sporta w garazu

Chiny obie linie mam na 7 tierze, wiec odkupie Typa-58 i powinno styknac

USA mam M6 i shermany odblokowane ale Hellcat siedzacy w garazu starczy z bonusami za exp w swieta

 

Problemy mam 2:

Francuzi - bede musial chyba pogonic 50 100 i odkupic w to miejsce ARL44, albo wrocic do pomyslu robienia TDkow ktore utknely na 5 tierze

Japonia - malo free expa by odblokowac tier 6

 

No i dylemat co odkupic w Niemcach

 

PS. Swoja droga to kolejne 21 dni premki gratis - oni chyba nie chca ode mnie pieniedzy :D

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Swoja droga to kolejne 21 dni premki gratis - oni chyba nie chca ode mnie pieniedzy Dołączona grafika

21 dni premium nie jest gratis, a na pewno nie dla wszystkich. Ktoś tam będzie tłukł po parę godzin dziennie i może skusi się na konto premium, żeby zapewnić sobie płynność finansową bez potrzeby robienia 50k dmg. Albo znajdą się ludzie, którzy np. wrzucą złotą amunicję kupioną za złoto, bo to pewniejszy dmg, a więcej dmg to więcej expa. I część ludzi tego nie przeliczy, tylko walnie sobie smsem raz za dychę ammo/konto, drugi raz, trzeci... nie zauważą, jak przekroczą kwotę, którą to wszystko warte.

Jest na pewno parę osób, które są w stanie ugrać ten event za free, ale to margines, który WG zlewa z góry na dół, bo zarobi na pomidorach z nawiązką.

 

 

Odnośnie 50k do dnia premium... wbiłem rano 46k i czekam na nadejście 23:30, żeby wbić pozostałe jak najpóźniej i mieć jutro jak najdłużej premium. Dzisiaj kończy mi się o 21, co wybitnie mi nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...