Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam już T34, którym prawie w ogóle nie gram. Kiedyś od biedy grałem jak nie miałem innych wyższych tierów do grania. Teraz jak mam 3 inne tier 8 do pogrania to nie widzę sensu w użytkowaniu go. Niby więcej zarabia ale ja nie lubię grać czołgami, które nie maja przyszłości - tzn nie da się już nic odblokować. Grindowanie kompletnie nie daje frajdy wtedy. Zreszta is6 wcale tak fajnie nie wygląda, niby ma dobre działo ale żadnych atutów jeśli chodzi o pancerz.

Do tego taka męczarnia dzień w dzień, masakra :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzajcie na moje statystyki http://www.noobmeter.com/player/na/dzik86/1001504777/;jsessionid=37319AA65D32F2C17CBAFB56B0EF968B

 

Wczoraj poza 1-2 wygranymi same przegrane, dziś raz mojej "drużynie" udało się wygrać, przegranych dziś mam z 18? przez cały wekeend chyba z 50 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, to chyba już wiem, komu zabieram win ratio. Ja ostatnimi czasy oscyluje w okolicach 70% WR. :3

Nie wiem czy to zasługa dobrej gry na T69 czy coś innego.

Btw na tej stronce fajnie widać jaką męczarnie miałem na M7 i T21 i jak mi m.in średni dmg na bitwe spadł :[

 

http://www.noobmeter.com/player/eu/kacimierz/500073019/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja juz zrobilem pozostale 6 nacji i chce zrobic Japonie, a ciagle czolgu nie ma Dołączona grafika

 

a serio to z tego co czytam wystarczy przejechac jedna bitwe i misja Japonia zostanie zaliczona! Czolg moze byc innej nacji oczywiscie Dołączona grafika

Edytowane przez cochin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musieli naprawić. Ale rano trolowałem sobie hetzerem i wpadło:
Dołączona grafika
 

A tutaj pomidory w natarciu: Matyldę też bym ściągnął ale złapał mnie na przeładowaniu :(

Dołączona grafika

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na T69 właśnie przebiłem swój 'rekord' z pershinga i mam teraz 60% WR, czyli najlepsze z pośród czołgów którymi gram. (nie licząc takich na których mam kilkanaście bitew rozegranych).

Dawno nie miałem tyle frajdy na innym czołgu, chyba jeden z lepszych jakimi grałem. :3

 

Dołączona grafika

 

A tiger II standardowo dalej zasysa pałę. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie dzisiaj pocisnęliśmy to 7vs7 (m4r & metal), ~75% wygranych mając na uwadze, że dla mnie i chyba większości było to pierwsze podejście do tego trybu to i tak gg. Dołączona grafika

No i mega zarobek, chyba najlepsza opcja na grind kasy oczywiście przy założeniu, że wygrywamy, bo raz, że kredek z samych walk idzie sporo to dochodzą fanty za event (10 wygranych = 6 auto gaśnic + ulepsz sys. napr. + 1 dzień premki).

Tylko musimy tego ts ogarnąć a przynajmniej na nasłuch wejść, będzie łatwiej. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo rodak z x-ray. Oni tak mają Dołączona grafika

 

Ładnie dzisiaj pocisnęliśmy to 7vs7 (m4r & metal), ~75% wygranych mając na uwadze, że dla mnie i chyba większości było to pierwsze podejście do tego trybu to i tak gg. Dołączona grafika

No i mega zarobek, chyba najlepsza opcja na grind kasy oczywiście przy założeniu, że wygrywamy, bo raz, że kredek z samych walk idzie sporo to dochodzą fanty za event (10 wygranych = 6 auto gaśnic + ulepsz sys. napr. + 1 dzień premki).

Tylko musimy tego ts ogarnąć a przynajmniej na nasłuch wejść, będzie łatwiej. ;>

Na tych parunastu bitkach zarobiłem ~500k kredek, a nawet nie jeździłem premium wehikułem.

 

Jeżeli chodzi o TS, to odpalenie nawet dla samego nasłuchu się przydaje - jest po prostu lepsza koordynacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na T69 właśnie przebiłem swój 'rekord' z pershinga i mam teraz 60% WR, czyli najlepsze z pośród czołgów którymi gram. (nie licząc takich na których mam kilkanaście bitew rozegranych).

Dawno nie miałem tyle frajdy na innym czołgu, chyba jeden z lepszych jakimi grałem. :3

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Przymierzam się własnie do zakupu na zniżce 15% . Strzelasz goldem ? Czytałem że zwykłe ammo kompletnie się nie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się własnie do zakupu na zniżce 15% . Strzelasz goldem ? Czytałem że zwykłe ammo kompletnie się nie sprawdza.

 

Mam 2 magazynki golda na czarną godzinę ale od kiedy nim gram to może ze 3 razy z tego korzystałem.

Odnoszę wrażenie, że łatwiej mi tym przebić niż na tigerze 2 gdzie jest ponad 200mm penetracji.

Najgorzej jest z takimi czołgami jak E75 - to jest nawet z boku problem przebić.

Natomiast z innymi czołgami nie jest tak źle, niektóre da się przebić bez problemu od przodu a pozostałe korzystając z ogromnej mobilności można zajechać z boku i w parę sekund wyładować się na 900dmg. ;-)

Jedyne co kupuję ekstra na ten czołg to paliwo 100 octan, kupowałem na początku jak miałem jeszcze podstawowy silnik i czołg bez tego nie jechał a teraz jak była wyprzedaż consumables za pół ceny to nakupiłem więcej i tak zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludki mam pytanie, kupowaliście może gold przez allegro? nie pytam o legalność i czy kogoś z Was oszukano, tylko chciałbym wiedzieć dlaczego ostatnio ten gold podrożał.. może ktoś wie Dołączona grafika

 

ostatnio kupowałem za 59zł 5500g od VIPPLAYERA (jedyne pewne źródło - teraz YANGPLN do którego jest reflink z blogspota vipplayera) we wrześniu i tak na dobrą sprawę jadę już 4 miesiące na tym, bo robię misje sobie i jeszcze mam 10dni premki, teraz dziennie jest +2 bo drużynówki plus 50k dmg..

 

ale wracając do pytania.. wie ktoś dlaczego podrożało? obecnie 5500g jest za 77-78zł, a to praktycznie 20zł drożej.

 

 

 

ja na hellcacie po ponad kaflu bitew mam 67%Dołączona grafika

 

a ile z tego w kompaniach?

Edytowane przez dbq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile z tego w kompaniach?

Też o to miałem pytać. Chociaż... na T54E1 mam po 220 bitkach 65%, a na Leo PT po 800 61%. Niektórymi czołgami po prostu fajnie się gra.

 

 

Żaden sprzedawca z allegro nie jest pewny. Jeżeli kogoś długo nie łapią, to po prostu więcej ludzi pewnego dnia złapie "niespodzewanego" banana.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o to miałem pytać. Chociaż... na T54E1 mam po 220 bitkach 65%, a na Leo PT po 800 61%. Niektórymi czołgami po prostu fajnie się gra.

 

 

Żaden sprzedawca z allegro nie jest pewny. Jeżeli kogoś długo nie łapią, to po prostu więcej ludzi pewnego dnia złapie "niespodzewanego" banana.

 

no być może fajnie się gra, ale Hellcat to 2 podstawowy tank na kompanie więc pytam ;)

 

akurat nikt nie dostał bana za złoto od niego odkąd sprzedaje cokolwiek na allegro, a nie zajmuje się tylko WOT'em.. ale nie o to pytałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...