Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

ceny na allegro poszly w gore, bo wg podniosl ceny doladowan daopay 

WG nie miał z tym nic wspólnego

DAOPAY podniosło prowizję do ~100% wartości zamówienia i WG wywalił ich usługę ze swojego sklepu

teraz można zamawiać przez MOPAY ale jest to sporo droższe

 

a co do TC to coś za coś

owszem nabija się tam WR ale za to effi spada drastycznie

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu odparłem zarzut kolegów wyżej

Nie "odparłem", tylko "poparłem".

 

Jeżeli w kompaniach masz 80% wr, to na randomach nijak nie chce wyjść inaczej, niż 31-32%. Gratuluję zatem skuteczności.

 

Jeżeli natomiast przyjrzymy się twoim dwóm postom:

a co kompanie to inny rodzaj bitew?

no przecież wiadomo, że dużo łatwiej zbudować wr na kompaniach

...zakładając, że zdanie "a co...?" trzeba będzie zmodyfikować (bo zdania pytające w sensie logiki nie są zdaniami) do formy "kompanie to inny rodzaj bitew", to mój wbudowany kompilator zwraca bool(true). TL;DR: Kompanie to inny rodzaj bitew.

 

Rozwinięcie:

 

 

- W kompaniach masz grupę ogranych ludzi, trenujących, obmyślających strategie, wiedzących gdzie, jak, kiedy pojechać, który cel ma priorytet i takie tam.

- A w randomach masz zbieraninę ludzi, którzy myślą, że umieją grać, albo są plutonami typowych pomidorów z kompanii, które są nieświadome tego, że ich genialna taktyka drużynowa się nie sprawdzi.

I wiesz co? Jak widzę klaniarza, który ciśnie Sportem, hellcatem, grillem, albo czymś podobnym, to mam przekonanie (graniczące z pewnością), że będzie pierwszym (hurrrraaaaaa!!!!111jeden), albo ostatnim (kamp kamp kamp, spotted, mistrz jednego strzału) trupem w przegranym teamie.

Oczywiście są wyjątki, ale jest takie stare powiedzenie o wyjątkach.

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no tak myślałem, że to nabite na kompaniach ;) to żaden wstyd przecież, tylko po prostu jest to mniej ważne niż jakbyś rozegrał te ponad 1000 bitew na randomkach.. bo tyle byś wr nie miał ;)

 

na kompaniach koledzy robią (no ty też, nie neguję oczywiście) zdecydowanie więcej razem niż pluton 3 osób na randomach, więc OCZYWIŚCIE ŻE KOMPANIE TO ZUPEŁNIE INNY RODZAJ BITEW :)

 

## aha i ktoś pisał, że nie ma pewniaka na allegro.. owszem wspomniany vipplayer jest pewny - sprzedaje od półtora roku (lub dłużej) i nie słyszałem o nawet jednym zablokowanym użytkowniku za jego gold. tyle, że teraz nie do końca już się to opłaca, skoro jest taniej od WG raptem 10zł, to po co w ogóle ryzykować ;)

 

po prostu chciałem wiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadziłem z tymi 80%... hellcatem od kiedy go wymaksowałem i od czasu opuszczenie poprzedniego klanu gram tylko kompanie... 

 

m4r coś w tym jest, często na randomach ginę albo pierwszy albo ostatni, zależy od czołgu hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie camonet, rammer, bino + cola i gra sie calkiem przyjemnie, ale ktos sie chyba uwziela na mnie bo nic nie moge wygrac tym hellcatem xd
ledwo trzymam sie w okolicach 50% wr, gdzie na t49 od samego poczatku nie schodzilem ponizej 60% ;c jednak dobrze ze go sobie zostawilem bo gra nim zawsze poprawia mi nastroj xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kw1s, z 76mm to jest masakra problem przebić się przez wszystko. Same dingi a jak coś wejdzie to za 80 i bardzo często rzuca mnie na 7-8 tier. Na lepsze działo nie mówiąc o 122mm trochę trzeba odłożyć. Już lepiej mi się gra zamulonym KW1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siatka/lornetka/optyka + niegoldowa benzyna...

 

hellcat to spotter, nie snajperDołączona grafika

Moja wypowiedź dotyczy twojego stwierdzenie że jędza to nie snajper. Nie ma większej frajdy od strzelania do ślepego KW1s.  Hellcat może być spotterem, może takze być i snajperem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna bitwa na Mausie. Jedyne co denerwuję w tym czołgu to przód wieży niby obły a dużo słabszy od prostej blachy E100.  Chętnie wstawiłbym powtórkę ale to z test serwer,więc tylko screen. Na dobrą sprawę tylko 2 pociski weszły z dmg (zakończyłem bitwę z 1900hp).

W zasadzie nie ma czy się chwalić bo na teście grają ameby mojego pokroju ale 14k potencjalnego dmg to ciekawy wynik.

post-202670-0-71807100-1387720226_thumb.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebował bym waszej pomocy.

Otóż na swieta wyjezdzam a szkoda przegapic x5 szczegolnie ze staram sie o is6.

A na moim lapku niestety zbytnio grac sie nie da (11 fps) jak by tu tą liczbe jakoś poprawić ?

HP 5310m Core 2 Duo p9300 2.26 GHz  oraz integra 4500HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo daje obniżenie rozdzielczości - można nawet ustawić 640x480 , zalecam wtedy wgrać moda wyłączającego czat .Zmiany rozdziałki robisz w pliku preferences.xml , plik ten masz w katalogu ustawień WoTa ( dane aplikacji / wargaming.net / World of tanks ) .Do tego Wot Tweaker .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...