Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jest twardy. Ale głównie przez to, że ludzie nie mają pomysłu, jak do niego strzelać, a i właściciele to nie poślednie pomidory z łapanki.

- Wczoraj nasz 72.01 zabawił się w dingfest z wrogim 72.01. Śmiechu było mnóstwo, w końcu pomogły artylerie i HE.

- Dzisiaj na 4 hity z T110E5 weszły mi dwa. Foch 155 wygarnął w niego cały magazynek - wszedł jeden pocisk. W końcu go zajechałem od boku i ubiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był albo najgorszy albo najlepszy matchmaking jaki miałem ostatnimi czasy :

 

 

 

img=http://i.imgur.com/V3zYukc.jpg

 

 

Widzę, że mm ogólnie dostał korbę, już 2 razy miałem rundę z samymi HT 8 tieru i po jednym 9 tierze.

Przynajmniej nie miałeś po 12 TD na stronę. Te óczócie, jak po wejściu w bitwę widzisz T110E4, przemieszane z E3, przemieszane z JPZ E-100, przemieszane z Wafeltraktorami i 183, a siedzisz w Leo 1 Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie francuz to miałem takie flow, że drugi kołobanow by wpadł...

 

zaleta x5 jest taka, że znacząco podwyższam sobie wn6/7 kosztem wr i nerwów... za to 7na7 to bajka - dziś 10 gier poprowadziłem, 2 w bólach wygrane reszta do zera Dołączona grafika

post-136524-0-49668000-1388169248_thumb.jpg

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o ciężkich czołgach obecnie? Grałem dawniej dosyć sporo w Wot-a i zamierzam powrócić i trochę poharcować jakimś twardym cołgiem, który w prawdzie ma duży reload, ale nadrabia ogromnymi obrażeniami.

Chodzi mi o coś w stylu takiego Mausa, ale oczywiście coś typu 5-6 tier, zanim dobije ten 10tier, to może mi się znudzić ale mimo wszystko chcę spróbować.

A więc, co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry też jest T1 HT .

 

Szybkostrzelna choć niezbyt mocna armata , w miarę szybki ( nie to co KV-1 ) . 

 

U wyspiarzy masz Churchila 1 - niezły pancerz ( 177 mm pancerza na kadłubie z przodu ! ) , do tego ma lepszą ( większe obrażenia i przebijalność ) armatę . 

 

U ruskich masz na V tierze wolnego KV-1 a na VI albo masz KV-2 ( czyli stary KV sprzed podziału ) z dwoma armatami do wyboru - mocna i celna ZiS-6 107 mm albo troll 152 mm z potężnym DMG jak na ten tier ; albo KV-1S - w miarę szybki i ma już armatę 122 mm . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KV-1 wiecej dinguje od Churchilla I mimo wszystko, dopiero Churchill VII moze sobie sporo poodbijac, ale on trafia na tiery 8 z armata 148mm penetracji :(

 

Aczkolwiek Churchillem I generalnie przyjemnie sie jezdzilo tylko, ze wyzej to drzewko troche slabe sie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć jak jest różnia pomiędzy czołgiem oznaczonym jako główny, a czołgiem rezerwowym? Kolejne pytanie. Czy grając jednym ulubionym czołgiem mogę przekazać zdobyte doświadczenie na rozbudowę inne czołgu nie grając nim? Jestem na V poziomie i gram czołgiem maxymalnie ulepszonym i nie mam problemu z ukonczeniem bitwy. Kupiłem czołg poziomu VI i przegrywam nim każdą bitwę... Chciałbym go ulepszyć. Jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W garazu masz sortowanie po klasach i nacjach.

Jak oznaczysz czolg jako podstawow to idzie na przod kolejki w hangarze.

 

Nie ma to wiekszego znaczenia poko mieszcza ci sie czolgi na jednym ekranie ;)

 

Kazda bitwa daje dodatkowe 5% expa , ktore mozna wydac na kazdym czolgu tzw. Free exp. Mozna tez przekonwertowac doswiadczenie zdobyte na jednej maszynie na free expa , ale wymaga to zaplacenia realnej kasy.

 

Generalnie trzeba pierwsze kilka bitew na nowym czolgu sie przemeczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostalem informacje w grze:

 

Greetings Tankers! In order to celebrate the end of the year, from the 28/12 to the 30/12 you will receive 2x XP for EVERY victory. Besides that, the celebrations will be extended from the 31/12 to the 02/01 with 5x XP for the first victory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie francuz to miałem takie flow, że drugi kołobanow by wpadł...

 

zaleta x5 jest taka, że znacząco podwyższam sobie wn6/7 kosztem wr i nerwów... za to 7na7 to bajka - dziś 10 gier poprowadziłem, 2 w bólach wygrane reszta do zera Dołączona grafika

 

Ładnie pojechałeś tym papierowym IS8 :-)

Pomimo że wszystko w niego wchodzi to dobrze się mi tym gra.

Jakie masz kwalifikacje ustawione i sprzęt ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wentylacja, stabilizacja i dosyłacz

ulepszona gaśnica, standardowe apteczka i zastaw naprawczy

 

załoga 2 i pół perka

każdy ma braterstwo oraz w połowie naprawę, dodatkowo żarówa, jazda terenowa, strzał z biodra i desperat

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wentylacja, stabilizacja i dosyłacz

ulepszona gaśnica, standardowe apteczka i zastaw naprawczy

 

załoga 2 i pół perka

każdy ma braterstwo oraz w połowie naprawę, dodatkowo żarówa, jazda terenowa, strzał z biodra i desperat

Dzięki.

W sumie mam ponad 100 bitew i jeszcze ani razu się mi nie zapalił ale gaśnice mam też.

Dobijam właśnie perki takie jak u Ciebie tylko dla celowniczego wyznaczony cel.

Edytowane przez rrG73JH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć do czego służą dwa dodatkowe rodzaje pocisków? Strzelałem nimi też ale jakoś nie widzę różnicy więc używam tylko tego pierwszego rodzaju. Drugie pytanie: Na początku gry wyskakują komunikaty "uwaga na kwadrat..." - co to oznacza i co się stanie jeśli znajdę się w tym polu? Z góry dzięki.

Edit:

Ostatnio w grze poprawiła się lepsza oprawa graficzna. Wiadomo może kiedyś pojawi się obsługa wielordzeniowości? Mam i5 2500k @ 5GHz i jak odpalę grę w oknie i uruchomię menager zadań to pierwszy rdzeń obciążony jest na 100% a trzy pozostałe się nudzą.

Edytowane przez granat1166

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie to najczęściej występuje to w takiej konfiguracji- zwykła amunicja | amunicja premium, często o zwiększonej penetracji | amunicja odłamkowo-burząca, większe obrażenia ale bardzo mała penetracja

Do poczytania -> http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/171552-amunicja-apapcrheathe/

 

"uwaga na kwadrat" to znaczy, że ktoś kliknął na minimapkę, żeby zwrócić uwagę innych graczy, np. aby tam zaatakowali itp.

Gra obsługuje dwa rdzenie, z jednego korzysta launcher a z drugiego klient. Dołączona grafika

Mają to niby dodać wraz z nadejściem systemu fizyki "havoc".

 

Ewentualnie kup lepszą k. graficzną, radiergummiś poleca coś z radeonów -> http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/8817926

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania :) 

Jaka wybrać 2 umiejętność dla załogi Jadzisławy ? Mam 6 na naczelnym i kamuflaż na pozostałych co więc wybierać ?? 

 

i cyklu glupich pytań:

czy was też tak denerwuje Tygrys 1 ? to jakaś paranoja :P i czy brnąć dalej ciężkie z Niemieckiej linii czy rozwinąć np Brytyjską ??

i co sądzicie o Panterze 1 tej co jest po vk 30,02M czy odrazu iść lepiej w Inidianina ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka wybrać 2 umiejętność dla załogi Jadzisławy ?

Robiłem 6 + cokolwiek, potem cokolwiek, potem to, co zostało, byle opis skilla/perka brzmiał w miarę rozsądnie. W gruncie rzeczy, to zależy mi tylko na 6 zmyśle, camo i naprawie - resztę traktuję jak placebo.

 

czy was też tak denerwuje Tygrys 1 ?

Nie. Bardziej mnie denerwuje tygrys P, bo od któregoś tam patcha z 200mm przodu zostało to, na czym tych 200mm było napisane, czyli papier. Tygrys dostał buffa, którego nie wszyscy zauważyli - wali co parę sekund bombę z 88mm, ma 100hp więcej (i jednocześnie tylko 100hp mniej od KT) a przy tym jest całkiem zwrotny i momentami zachowuje się jak med. Gra mi się nim teraz bardzo przyjemnie.

 

i czy brnąć dalej ciężkie z Niemieckiej linii czy rozwinąć np Brytyjską ??

Jak chcesz. E-75 to ciągle dingująca franca. Rano wyłapał na kadłub dwa strzały z mojego JPZ E-100, w końcu ktoś go zjechał z boku i dobiłem z HE. 4502p ma podobnie, tylko jest mniej zwrotny (szczególnie na trawie).

 

i co sądzicie o Panterze 1 tej co jest po vk 30,02M czy odrazu iść lepiej w Inidianina ??

Ja Indiena miło nie wspominam. Pantera 2 ciągle stoi w garażu, a jego pozbyłem się od razu po zrobieniu Leo PT.

Panterą 1 dawno nie grałem, więc nic o niej nie powiem.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...