Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie papierowy?

12800 potencjalnych obrazen ;]

 

 

Co to za wartość?

 

Ma to znaczyć, że tyle powinienem zainkasować obrażeń ?

Może ty i Leven macie kompletnie inne losowania .

 

Leven  od jakiegoś czasu strasznie narzeka na T29 że zrobił się strasznie papierowy .

 

 

Zrobił się papierowy od czasu, gdy wszyscy strzelają złotymi kulkami :P

 

Podkalibrowe 7 tier przebijają jarzmo całkiem często zabijając połowę załogi, nie mówiąc o cyplu na wieży :biggrin:

 

Ale niech mają... ja się już wyleczyłem z WOT... gram bardzo rzadko, a szkoda, bo mam straszną ochotę popykać.

 

Ale nie da rady, bo nerwowy jestem i więcej mi to przykrości robi niż radochy :(

nawet z prem ammo jest ciezko go przebic

jedynie SU-122-44 jest od niego lepszy jesli chodzi o sredni dmg na bitwe ( o ktorym zapomnialem piszac ze to t29 jest najlepszym czolgiem t7 :) )

 

 

 

T29 ma tylko mocne jarzmo i nic więcej :)

 

Poza tym jest wielki jak stodoła i trudno w niego nie trafić  :biggrin:

 

p.s.. nie bierzcie mnie za wroga WOT.... ja tylko wyrażam swoją opinię i jest mnóstwo graczy, którzy podzielają moje zdanie.

 

Jak sobie przyrobię gotówki, kupię sobie piwko i zagram, może nawet spotkam kogoś z Was :)

 

Gram agresywnie, stąd mało wygranych meczy, za to potrafię sporo namieszać w walce i często dostaję słowa uznania.

 

Nie czaję się w krzakach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli prowadzisz natarcie czolgiem stworzonym do hulldowna i narzekasz ze jest papierowy  :biggrin:

 

i jak dla mnie "potrafie sporo namieszac" nie idzie w parze z przegrywaniem meczy

przegrywanie raczej oznacza slaba gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za wartość?

 

Ma to znaczyć, że tyle powinienem zainkasować obrażeń ?

tak, to sa te obrazenia ktorych uniknales rykoszetujac pociski lub kiedy dostales ale bez penetracji

 

a co do T29, tesknie za tym z closed bety xd

Edytowane przez UgliBiBagli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tej grze jest, że nawet jak gram na grubym gazie (jak teraz), to gram lepiej niż 3/4 matolów. A do pro mi daleko. Przed chwilą, siedmiu Bdr'em zabilem i przegraliśmy. Top gun + high caliber i wsio w błoto. Prwnie wygram jak mnie zjadą w pierwszej minucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już słów. Dzisiaj ta gra mi wyjątkowo działa na jaja.

Chyba nagle po patchu przestałem potrafić grać t54e1. Wczoraj wieczorem zagrałem 5 rund bez zwycięstwa, dzisiaj dopiero po 4 czy 5 grze wygrałem. Reszta to tragedia.

Wiecznie lag spiki, połowa pocisków wylatuje po za celownik, losowania damage wiecznie przy minimum, w 3 rundach nie strzeliłem za więcej niż 400.

Do tego akcje typu strzały w IS8 z boku, gościowi zostaje 300-pare hp, przedostatni strzał za minimum a ostatni za zero w bok. Teraz to samo, atakuje mnie centurion i is8 z 200hp, w bok za 0 i ginę.

No i losowania. Czekam w kolejce, 30 tierów X, 200 tierów IX, 1000 tierów VIII, oczywiście ja ląduję w rundzie z 14 tierami X.

Zastanawiam się po [ciach!] ja w tą gre jeszcze gram. 

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to sa te obrazenia ktorych uniknales rykoszetujac pociski lub kiedy dostales ale bez penetracji

 

a co do T29, tesknie za tym z closed bety xd

 

 

No OK, ale to jest policzone z całej mojej historii T29, a gram nim 2 lata.

 

Teraz jest inaczej.

 

Jak zlikwidują gold ammo za srebro, wrócę do gry, bo tak nie mam po co :sad:

 

Większosć strzela byle jak bez przymiarki, a i tak ogromna większość wchodzi.

 

Cała frajda wystawiania jarzma poszła w las :>

 

Aha... a co takiego miał T29 w closed becie, bo nigdy nie grałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wot to jakas porazka. Moje win ratio przewaznie to ok 40% !!! 

Robie dość sporo dmg ale malo kili , albo prawie nie dmg bo nagle zostaje sam na 5.

Dawno mi sie tak zle nie gralo, ja oddajac strzaly czesto pudluje albo za zero a jak ktoś do mnie strzela z dziala którym nie ma prawa mnie spenetrowac nawet na premium oczywiscie wchodzi.

Dzisiaj jak narazie 14 bitw i 29% WR, przy prawie 1600 srednim dmg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznie. Ale chyba znalazlem wzgledne rozwiazanie tego problemu. Trafilismy miedzy wrony wiec zostaje nam krakac jak i one. Dlatego ja doczepiam sie do lemmingtrainow, campuje razem z moimi byle tylko nie probowac byc "bohaterem". I im bardziej "wtapiam" sie w team tym lepiej na tym wychodze. Choc i wtedy wygrac cos ciezko, oj ciezko.

 

Zastanawia mnie tylko jedno. Skoro ja ciagle przegrywam (a dzis mialem rano 11 przegranych bitew z rzedu) to kto wygrywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA

 

WR prawie nigdy nie spada mi ponizej 65% :)

 

w najlepszych czołgach typu AMX 50 100 czy t29 mam 70-75%

 

Juz wiemy kto nam win ratio zabiera.

No i dzisiaj skończyło się na 32 bitwach z czego 12 wygranych (37.5%) WTF 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy coś takiego w WoT? Bodajże radzieckie T-54. Btw, ostatnio ktoś pokazywał fotki z parku z czołgami. Był podany link z google view. Gdzie on był? To w Rembertowie pstryknąłem, zdawało mi się, że to ten, ale Su-100 nie widziałem :(

 

post-120684-0-52150800-1393402746_thumb.jpg

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna kolekcja jest w Kołobrzegu: http://www.muzeum.kolobrzeg.pl/wokol-muzeum/oddzialy-muzeum/16-oddzial-dzieje-oreza-polskiego

 

A dla miłośników militariów przy wylocie na Koszalin jest Bastion: http://www.bastion-panzer.com.pl/

Można pośmigać na T55.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I miał byś same strzały za "zero" ;D

Mogłoby to przezabawnie wyglądać (jak dla kogo). Już w Zatoce Amerykanie strzelali do T-xx jak do kaczek, będąc jednocześnie obijanymi z wszystkiego co tamci mieli, w dodatku z każdej strony. Skoro pociski z (chyba) T-72 zatrzymywały się na ich pancerzu, to tymi z 34-85 mogliby sobie grę w tenisa ćwiczyć.

 

Btw, pancerz T-34 jest chyba w stanie przestrzelić pocisk .50cal. Nie chce mi się szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę sobie zrobić dłuższą przerwę od T54E1 bo ostatnio bezradność tego czołgu w starciu z jakimkolwiek X tierem znacząco podnosi mi ciśnienie. Jest parę czołgów, które można przebić w weakspoty ale taki T110E4, JP E100 czy IS7 są po prostu nie do ustrzelenia przy 200 penetracji. Do T57 Heavy jeszcze jakieś 45k zostało.

 

Pora teraz bardziej pograć E75, mówili mi, że na CW E100 i tak bardziej przydatny. 

Zagrałem teraz sobie fajną rundkę, nie wiem jak ją wygraliśmy ale się udało. Dobre ustawienie się za skałką czy ścianą to cała esencja tego czołgu.

 

http://wotreplays.com/site/641553#mines-kacimierz-e-75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m4r .

 

Irackie T-72 to nie te same T-72 co mieli w tym samym czasie ruscy , dzieli je przepaść - to tak jak porównywać wczesne wersje Pz IV z czasów kampanii wrześniowej ( które można było przebić pociskami kal 7,62 ) do wzmocnionych Pz IV z końca wojny .

 

Do tego nie wiadomo jaką dokładnie amunicję mieli Irakijczycy - czy coś produkowanego lokalnie odpowiadając z grubsza początkowej amunicji do tych dział czy lepsze konstrukcje made by USSR .

 

Co do przebicia T-34 pociskiem kal. 12,7x99 mm , to zależy gdzie byś celował .

 

Najlepiej celować w tym przypadku w strop wieży czy kadłuba , dalej boki czy tył wieży .

 

Odpowiednio chronione płytami grubości 16 mm / 20 mm / 15 mm oraz 30 mm .

 

Choć i tak byś musiał strzelać odpowiednią amunicją np. Raufoss NM140 MP .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...