Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

ja to samo mam , chocbym sie zes...al to przegrana.

jest duzy watek na english forum o tym mm ,ze dobrych graczy rzuca na pomidory i chcesz czy nie chcesz to przegrasz. Ponoc jakis koles z WG to przyznal nawet oficjalnie.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/319225-mm-punishes-good-players-and-questions-for-wg/page__st__2080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze raz. Coś WG pozmieniał i jakieś wymagania trzeba było poustawiać. No i za cholere nie widzę opcji wysyłania zaproszeń do konkretnej osoby tylko każe mi przeglądać x setek osób szukających klanu , które nawet nie są alfabetycznie.

Dalej to samo. "ten klan nie przyjmuje zgłoszeń"

 

Wysyłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to samo mam , chocbym sie zes...al to przegrana.

jest duzy watek na english forum o tym mm ,ze dobrych graczy rzuca na pomidory i chcesz czy nie chcesz to przegrasz. Ponoc jakis koles z WG to przyznal nawet oficjalnie.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/319225-mm-punishes-good-players-and-questions-for-wg/page__st__2080

 

serb jakis czas temu w jednym z wywiadow (czy tam Q&A) stwierdzil ze w jednym z najblizszych patchy wprowadza agresywniejszy MM zeby wszyscy mieli WR 50% (dokladnie to 49% bo jeszcze wpadaja remisy ktore obu teamom wliczane sa do przegranych).

 

Poza tym WG wcale nie ukrywa ze maja patent na taki agresywny MM: https://www.google.com/patents/US8425330

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZyli oznacza to że jak wprowadzą agresywniejsze mm to bede miał codziennie po 10% wygranych aż dojde do 50% ogolnego WR.

dokladnie ,ja troche czekam na war thunder i ich "tanki". Bo tyle nerwow co ja zjadlem przy wot to masakra.

pomidor pomidora pomidorem pogania

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meh, mam konto od bety i najwyraźniej coś mnie ominęło bo mam to

 

"your account has been suspended. Reason this account has been locked on the non selected server due to your selection during the split into USA/Europe servers"

 

Co ciekawe na test serwerze musi być jakaś mega stara baza danych bo mam stare hasło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam - ciekawostka przyrodnicza, czyli pozostałości irackich maszyn po wojnie w Zatoce:

http://joemonster.org/art/27035/Zlomowisko_czolgow_z_pierwszej_wojny_w_Zatoce_Perskiej

 

Wrzucam link, wracając do tematu "co by było gdyby spotkała się współczesność ze sprzętem zimnowojennym", gdzieś tam ruszonego. Na dwóch zdjęciach widać wynik spotkania postsowieckiej stali i amerykańskiego uranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie wyglądało to podczas I wojny w zatoce , choć wtedy większość czołgów i innego irackiego sprzętu pancernego została zniszczona przez lotnictwo sprzymierzonych .

 

Wracając do tego co by było jak by się spotkały obie epoki - współczesność i zimna wojna .

 

Zależy jakie czasy dokładnie - w praktyce zimna wojna to czasy od roku 1945 po rok 1989 ( 1991 jeżeli liczyć upadek ZSRR jako koniec zimnej wojny ) .

 

Do tego dochodzi sama kwestia ilości sprzętu i dostępu do zasobów - jak np. współczesna dywizja/brygada/pluton została by wysłana 20 czy więcej lat wstecz to za długo by nie powalczyła .

 

To samo jakaś jednostka rosyjska czy z któregoś z krajów UW wysłana została w przyszłość do np. obecnych czasów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie wyglądało to podczas I wojny w zatoce , choć wtedy większość czołgów i innego irackiego sprzętu pancernego została zniszczona przez lotnictwo sprzymierzonych .

 

Wracając do tego co by było jak by się spotkały obie epoki - współczesność i zimna wojna .

 

Zależy jakie czasy dokładnie - w praktyce zimna wojna to czasy od roku 1945 po rok 1989 ( 1991 jeżeli liczyć upadek ZSRR jako koniec zimnej wojny ) .

 

Do tego dochodzi sama kwestia ilości sprzętu i dostępu do zasobów - jak np. współczesna dywizja/brygada/pluton została by wysłana 20 czy więcej lat wstecz to za długo by nie powalczyła .

 

To samo jakaś jednostka rosyjska czy z któregoś z krajów UW wysłana została w przyszłość do np. obecnych czasów .

 

Polecam książkę Marcina Ciszewskiego:  www.1939.com.pl (współczesna brygada została wysłana w 1939r)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie wyglądało to podczas I wojny w zatoce

 

 

Takie tam - ciekawostka przyrodnicza, czyli pozostałości irackich maszyn po wojnie w Zatoce:

Której części pogrubionego (jak też tytułu zalinkowanego artykułu) nie zrozumiałeś?

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to były przynajmniej 2 wojny w Zatoce Perskiej - ta  z początku lat 90 i Operacja Freedom z 2004 roku chyba .

 

W praktyce to można również akcję Brytyjsko-Amerykańską chyba z końca lat 90 uznać za coś w rodzaju wojny .

 

@ SirJack7

 

Czytałem wszystkie 4 części , całkiem niezła seria - Twardy walczący w Powstaniu Warszawskim , wspomniana brygada robiąca pogrom z 2 niemieckich korpusów pancernych - a trochę sprzętu mieli - zaczynając od wspomnianych Twardych , Szyłki ( w zmodernizowanej wersji ) , 4 sztuki Mi-24 , Armatohaubice Krab, wyrzutnie rakietowe BM-21 Grad i drobnicy w postaci Honkerów , paru Hammerów , Starów , BWP i APC etc.

 

Choć jak zaczęło brakować im amunicji i paliwa to już nie było tak różowo , ale do póki mieli czym strzelać i na czym jeździć / latać to tłuki Niemców aż się dymiło - zaczynając od pierwszych chwil po przenosinach kiedy trafili na SPW i parę ciężarówek z wojskiem na wspomnianym Powstaniu kończąc - oczywiście wskutek zmian samo Powstanie zostało wygrane i Warszawa wyzwolona .

 

Jak już jesteśmy przy książkach tego typu to proponuję też przeczytać cykl Oś Czasu Johna Birminghama , 3 tomy o tym jak zespół wydzielony marynarki US z lat 30 XXI wieku trafia w przeszłość w czasy tuż koło bitwy o Midway i co tego wynika .

 

O ile Ciszewski zmieniał historię w mikroskali , w skali makro nic nie ruszał to jego kolega z zachodu poszedł na całość i mamy Abramsy tłukące japońców w Australii , eskadra B-52 zrzucająca bomby atomowe na Berlin , F-86 latające już w połowie lat 40 itp.

 

Mamy trochę humoru - zderzenie rzeczywistości i obyczajów Europy czy USA lat 40 ze współczesnymi czasami i wszystkim co z tym związane powoduje czasami śmieszne sytuacje ; mamy nawet polski akcent w książce ; do tego książe Harry jako żołnierz SAS tłukący się z pułkownikiem Skorzennym .

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam książkę Marcina Ciszewskiego:  www.1939.com.pl (współczesna brygada została wysłana w 1939r)

 

Bardzo fajna lektura, tylko trzeba mieć świadomość, że autor nie ma pojęcia, ile zaopatrzenia zużywa taka grupa bojowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

  • Usprawniono wydajność klienta gry dla niektórych konfiguracji komputerów PC.

Od dziś WOT będzie śmigał na "niektórych" konfiguracjach   :banana: . Ciekawe czy ktoś to odczuje......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie darowałem, gracze z największym doświadczeniem nie mogą testować więc ja nie będę już na to testowanie poświęcał czasu.

Swoja drogą dzisiaj klepalismy pluton w trójkę, 2x T110E5 i IS4. Genialnie się gra zgrana paczką i z TSem. Oczywiście nie wszystko da się wygrać ale focus fire robi robotę. Wyszło jakieś 70-75% zwycięstw. 

Do tego dzisiaj kupiłem tego skubańca mimo, że mam go od czasu modyfikacji drzewka US, czyli z półtora roku albo i więcej odkrytego i jest całkiem sympatyczny. Taki duży med z armorem.

O dziwo cycek nie jest AŻ takim problemem - trzeba się tylko ruszać. Miło mieć w końcu jakieś działo, które szybko ładuje (8.40s) a nie tak jak na E100. :]

 

Kolejny tier X do kolekcji, trzeba by kiedyś działo na M48 zrobić a dalej to już nie mam pomysłów bo same kiepskie linie.

Myślałem nad T-54 albo tą drugą linią co tam A-43 i 44 jest ale już po grze na T-34 widzę, że to chyba nie moja bajka. Czas ładowania mnie dobija. 

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-34 szybciej pluje niż skupia na top działku. Znowu T-34/85 jak dla mnie najlepszy czołg VI tieru, nie licząc op hellcata i ślepej siemki. Zresztą siemke zjadam bez problemu. T43 ciut słabszy bo działo pozostało to samo ale też daje rade. Na testowym grałem T44 i nie mogę się doczekać jak ubieram expa.

 

Wysyłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...