Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

http://blog.worldofwarships.eu/world-of-warships-developer-diaries-1-introduction/

 

Kilka informacji na temat world of warships.

Mówią, że ma nie być łodzi podwodnych. Twórcy navyfield NA też tak mówili przez wiele lat aż w końcu je dodali co było wielkim błędem.

Ciekaw jestem jak będzie wyglądała mechanika gry - konkretnie jak będzie rozwiązane celowanie i strzelanie z dział.

W navyfield było to bardzo fajnie zrobione bo ręcznie na klawiaturze ustawiało się kąt, kierunek i zbieżność dział. Jak zrobią celowanie poprzez klikanie na powierzchnię to będzie mega fail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.worldofwarships.eu/world-of-warships-developer-diaries-1-introduction/

 

Kilka informacji na temat world of warships.

Mówią, że ma nie być łodzi podwodnych. Twórcy navyfield NA też tak mówili przez wiele lat aż w końcu je dodali co było wielkim błędem.

Ciekaw jestem jak będzie wyglądała mechanika gry - konkretnie jak będzie rozwiązane celowanie i strzelanie z dział.

W navyfield było to bardzo fajnie zrobione bo ręcznie na klawiaturze ustawiało się kąt, kierunek i zbieżność dział. Jak zrobią celowanie poprzez klikanie na powierzchnię to będzie mega fail.

 

Ironią tego filmiku było to, że słowa "it helps us make it more realistic and closer to the real deal" padają, gdy panowie stoją przy mocno współczesnej wyrzutni rakiet kierowanych woda-woda :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam małe staty po dzisiejszej sesji na t9 w plutonie :] Trzeba popracować jeszcze nad dmg bo kuleje, niestety Centrurion ma dość długi rld 10sec.

 

shot_287f3szo.jpg

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.worldofwarships.eu/world-of-warships-developer-diaries-1-introduction/

 

Kilka informacji na temat world of warships.

Mówią, że ma nie być łodzi podwodnych. Twórcy navyfield NA też tak mówili przez wiele lat aż w końcu je dodali co było wielkim błędem.

Ciekaw jestem jak będzie wyglądała mechanika gry - konkretnie jak będzie rozwiązane celowanie i strzelanie z dział.

W navyfield było to bardzo fajnie zrobione bo ręcznie na klawiaturze ustawiało się kąt, kierunek i zbieżność dział. Jak zrobią celowanie poprzez klikanie na powierzchnię to będzie mega fail.

 

No submarines to miód na moje serce weterana NFa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrazenia po nowym patchu? Widzialem sporo pozytywnych opinii odnosnie dzialania tego szajsu. Ale to tylko gimbaza z fb, wiec pytam tutaj czy juz ktos przetestowal i czy warto w ogole robic update. No chyba ze juz wiekszosc postawila krzyzyk ;D

 

Wysłane z mojego TF300T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cos tam jeszcze pogrywam od czasu do czasu (mimo ze mialem ponad 2miesieczna przerwe). Duzych roznic w stosunku do 9.0 nie widze. Jedynie co to dzwieki sa jakies takie dziwne (na T34 wystrzal brzmi jakby ktos gral na starej beczce po oleju). Fajny jest nowy tymczasowy tryb - mecz pilki czolgowej na T62A :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie dzwieki wlasnie zaczely podobac! Sam dzwiek strzalu wg mnie sie mocno nie zmienil, doszly tylko dzwieki wypadającej łuski z dziala i przeładowania po wystrzale co brzmi calkiem ok.

 

Nowa mapa Charkow - gralem tylko raz na wz-132 i bylo super. Ma duzo uliczek, ktorymi mozna przemykac unikajac ostrzalu. I ogolnie ladnie wyglada.

 

TDekiem zagralem raz czy dwa ale jakos specjalnie nie odczutlem utraty kamo po wystrzale. Nie zauwazylem te zeby jakos wiecej TDkow z druzymi przciwnej bylo spotowanych po wystrzale. Wiec te nerf nie byl jakos znaczny chyba..

 

Ten tryb pilkarski jest zabawny. Niestety czolgi sie przyklejaja do sciany z piłka i ciezko ja wtedy odebrac. Do tego bardzo dlugo sie czeka na bitwe jak jestes solo.

 

No i standrdowo po paczu gra pelno pomidorow wiec z jednej strony ciezko o dobra bitwe a z drugiej latwo o asa (przez reset wymagan)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stopklatki? Chodzi Ci o te spowolnienia abyś mógł się poczuć jak Neo z Matrix ? Nie bądź niewdzięczny to dopiero Open Beta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...