Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekaj dojdziesz do BDR, wymaksujesz i zobaczysz jak wypada 1vs1 z radziecką technologią (kv-1).

Chociaż nie przeczę że penetracja b1 to żenua, ale jego zwrotność jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj dojdziesz do BDR, wymaksujesz i zobaczysz jak wypada 1vs1 z radziecką technologią (kv-1).

Chociaż nie przeczę że penetracja b1 to żenua, ale jego zwrotność jest świetna.

Faktycznie wydaje się spoko. Jednak pod Tygrysa, KV2 czy sporta bym nie wyjeżdżał nim ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wydaje się spoko. Jednak pod Tygrysa, KV2 czy sporta bym nie wyjeżdżał nim ;)

Pancerz jest oryginalny(ta sama grubość pancerza u francuzów z przodu i z tyłu przypadek? Nie sądzę) i sytuacyjny.Pancerz potrafi wpuścić od 4t, ale jak go najdzie wena na odbijanie pestek to potrafi wyłapać za zero od kv1s (chociaż lepiej traktować to jako dar od Serba).

 

Teraz będziesz miał gorzej ARL moim zdaniem nie jest tak przyjemy moskitiera zamiast boków, tył styropianowy. Każdy gołąb, który nasr...   na twoją wieże zabiera dowódcę i celowniczego. 

Przód przy podjazdach pod górę potrafi odbijać ale jeśli ktoś spróbuje strzelać przez gąsienice to koniec.

Działa przeżywają kryzys egzystencjalny który trwa 3,4s po tym czasie można próbować coś ustrzelić, ale do tej pory najprawdopodobniej wykryty wróg został rozstrzelany. Jeżdżę z 105  bo gdy "sporty" zobaczą strzała za 300 nie są tak skore do wyjeżdżania bokiem.Zwykłą 90 najzwyczajniej ignorują (nie mam jeszcze topowej DCA45) a wymiana w stosunku 350/240 nie jest zbyt korzystna. Więc nagraj się póki możesz BDR-em ;)

 

@up

Z tym robi jak chce to bym uważał jak kv będzie miał dzień odbijania to nawet w "szyję" nie będzie chciało wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. :) Ale nie myśl, że jak masz 6 pestek po 300 to od razu będziesz robił dobre wyniki, ten czołg wymaga sporo skilla i cierpliwości, ale w zamian oferuje bardzo dużo. Z tego co wiem wycofali go z ESL w kategorii 1vs1, bo nie było na niego bata, każdą VIII  brał na magazynek. W sprawnych rękach robi masakrę, pooglądaj sobie na yt filmiki NewMultiShow z tego czołgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie rozmontowałem mysz ze złości. 3 szoty z gold ammo z Rhm BWT w pojazdy o 1-2 tiery niżej i to wszystkie w bok i WSZYSTKIE za 0!!!!!!!! z komunikatem "w dziesiątkę". Myślałem, że te absurdy się zakończyły, ale nie.

Załoga 110% i max działo.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie rozmontowałem mysz ze złości. 3 szoty z gold ammo z Rhm BWT w pojazdy o 1-2 tiery niżej i to wszystkie w bok i WSZYSTKIE za 0!!!!!!!! z komunikatem "w dziesiątkę". Myślałem, że te absurdy się zakończyły, ale nie.

Załoga 110% i max działo.

i oczywiscie jest to wina WoTa a nie tego ze nie znasz mechaniki i nie potrafisz przebijac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i oczywiscie jest to wina WoTa a nie tego ze nie znasz mechaniki i nie potrafisz przebijac ?

 

 

strzały po prostu poszły za nisko i trafiły w koła jezdne, dlatego w boki za 0

 

Generalnie nie siedze w kodzie tej gry, więc nie odpowiem, jednak przez całą historię zabawy na BWT (co prawda zaledwie kilkaset bitew) nie zdarzyło mi się 3x w serii nie zadać dmg. Być może poszło w koła. Nie przeczę. W bok z tej procy celuje zwykle podobnie, bo sieje dość mało celnie, więc staram się w sam środek. Taki przypadek miałem pierwszy raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie lagi? Chwile po wczytaniu 1szej mapy od uruchomienia gry obraz staje. Myślałem że komp sie zawiesił ale na laptopie dokladnie ten sam objaw. Później już jest ok.

Edytowane przez rrG73JH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba grac jeszcze lepiej ;)

 

Nowy patch mnie troche zdolowal. Hellcat jest do [gluteus maximus]. Celownik sie rozjezdza jak na arcie :) Do przodu troszke wolniejszy, do tylu przestal jechac, wiec jak tu sie wycofac po wykryciu? Reload zwiekszony, u mnie wzroslo z 6.90 na 7.30 sec i teraz laduje wolniej niz nowy KV-85 (stary KV-1S tylko z dzialem 100mm). W Kv-85 z dzialem 122mm (reload 20sec) nikt nie jezdzi bo setka wali co 7sec i hellcata ma i tak na 2 strzaly.

 

Nowe lighty jeszcze wszystkie nie jezdza, ale patrzac tego niemieckiego 8Tier to powinien rozjechac moja WZ-132 na luzie :) AMX1390 juz dawno rozjezdzal wiec jak teraz nie dadza buffa WZecie to juz calkiem straci racje bytu.

 

Z plusow. Garaz mi w koncu dziala w miare szybko :D MEnu badan przelacza sie szybko i nie musze na drzewko czekac pare sekund. Do tego fajne efekty przy rozwałce czołgow.

Z minusow. FPSy znowu spadły? Musialem zjechac z opcjami grafiki w dół zeby miec te 25-30 fps...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora na nową grafę. Na tym rupieciu cudów nie oczekuj.

 

Z Hellcatem myślałem, że będzie gorzej. Dalej  można karać.

KV-85 to śmiech na sali i czołg dla rzeszy mikróbów tak jak dawniej sport. Nie robi na mnie najmniejszego wrażenia.

 

Z nowych lekkich będę ruszał linię amerykańską, ale dopiero jak free expa uzbieram na Chaffee'go. M41 Bulldog zapowiada się przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza irytacja. Wbijam po patchu i załapałem, że zamiast sporta jest 85.

Generalnie powiewa mi to bo dawno nim nie gram, ale wyposażenie za 1,800,000 srebra to by mogli mi oddać.

 

EDYTA: Uff, są w magazynie ;)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...