Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba niech ktoś mnie dopisze do klanu PPC bo nie można wysłać zaproszenia.

Co do gry to widzę że jest o wiele plynniej na tych samych ustawieniach.

Edytowane przez rrG73JH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba niech ktoś mnie dopisze do klanu PPC bo nie można wysłać zaproszenia.

Co do gry to widzę że jest o wiele plynniej na tych samych ustawieniach.

Pisz do:

Competizione

Gregix

I_Like_Pancakes

MacPerson

maxymili

OzzMozzPL

Quave

szkkam

 

Ale dawno ich na WoT nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ludzi którym się chce robić załogę na czołgach premium. Dla mnie gra na premium to zawsze była taka kara. Nie lubie grać czymś na czym niczego nie można osiągnąć ani iść dalej. Dodać jeszcze trzeba, że żeby to miało sens to trzeba mieć czołg tego samego typu z tej samej nacji chyba, że ktoś lubi ze sfatygowaną załogą np z ht jeździć na mt. ;-)

Dla mnie np T34 to zawsze był tylko taki awaryjny skok na kasę jak już w portfelu było pusto a trzeba było jakiś gadżet na nową zabawkę nabyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to są kosiarki kasy na pociski i nowe pojazdy.

Śmigając na Tier 8-9 non premium wydaje się dość sporo na naprawy i pociski.

Co do załogi na prem. W najbliższym czasie planuję wbijać na T69 i w tym przypadku przesadzić załogę z T26E4. Na T26E4 nawet niewyszkolona załoga spokojnie da zarobek.

Do tego mam sporo PREM tanków za free na tier II-III z kilku nacji.

Na nich właśnie myślałem wykoksić załogę i posadzić je potem na non prem z wyższych poziomów w odpowiedniej nacji.

Dodatkowo mam wrażenie, że gra na tier III-V jest bardziej dynamiczna.

Na Tier VII-IX ciągle 40% HT kampi na respie albo "obrania arte" jak to często piszą.

Prawdopodobnie poza dupowatością, wynika to z dużo większych strat finansowych na tych tierach.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, gra tak do 6 tieru jest bardzo fajna tylko do czasu aż cie nie rzuci kilka razy z 8 czy nawet 9, z tym pewnie sie nic nadal nie zmienilo a to psuje cala radość z gry niskimi tierami. Dlatego ja pod koniec granoa smigalem tylko 9 i 10 bo tam zawsze wyszedłem troche na plus a przynajmniej wiedziałem, ze nie trafie na czolg niemożliwy do ubicia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te bonusy do expa załogi wyglądają dobrze tylko na papierze

a prawda jest taka że jeśli ktoś tak jak ja zbija gwiazdki x3 i x5 oraz gwiazdki x2 gdy jest exp dla załogi x2 to mu to przyspiesza szkolenie o jakieś 15% na tierach wysokich

na tierach niskich jest wolniej niż zwykłym czołgiem tieru 7-8

 

ten bonus się tyczy tylko expa podstawowego ( oraz 50% z premki ) i żadne przeliczniki go nie obejmują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłka lepsza??? Z kolegami w 3 osobowym plutku mamy mega fun, aktualnie wygrywamy 80-90% rozgrywek w wyścigu :P.

Założyliśmy dosyłacze, osłonę przeciw odłamkową i wentylację do tego umiejętność kontrolowane uderzenie i po prostu robimy rozpierduchę ;). Jeden jedzie "na zająca" do przodu a dwóch przeskakuje na tor wroga na pierwszym moście, tam na ogół udaje się zdjąć 2 za pomocą taranowania i strzałów,ewentualnie jak dwóch przeciwników zostaje z tyłu jeden z nas się poświęca i zadaje im jak najwięcej dmg i zabiera czas a dwóch jedzie zajmować bazę. Od wczoraj tylko w to gramy :P

 

Dodam że jak przeciwnik nie ma osłony i kontrolowanego uderzenia to jednym soczystym uderzeniem można zdjąć ponad 400 hp samemu tracąc trochę ponad 100

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że tak, czekałem na tego festa. Raczej nie powinno to być problemem. W T29 albo Isu wsiadać i jazda... ;)

btw. wreszcie dobiłem do BL-10 na ISU. Thank u CD-Action :D

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...