Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Wyzwanie po prostu.

Do 14ego jeszcze tylko trwają, wiec musiałbyś cały dzień chyba grać żeby teraz zrobić wyzwanie.

Każdy dostał Chaffe sport którym jedziesz w 3x3 randomie lub plutonie. Wyścig do CAPa gdzie zaczyna się jatka na to kto zdobędzie bazę lub wykończy przeciwnika, warto ładować ile wlezie również po drodze (staraj się nie jechać pierwszy bo każdy wali w pierwszego... ;) ). 

Info o wygranej w grze. Nagroda jest za zwycięstwo oraz za zrobienie wyzwania czyli zdobycie 1000pkt za CAP oraz rozegrania 50 zwycięskich bitew.

 

Staram się właśnie nadrobić bo odpuściłem na chwilę. CAP  zrobiony w równo 25 wygranych. Brakuje mi jeszcze drugie tyle do ubicia nagrody. Pomoże ktoś w plutonie?

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

post-202670-0-65552100-1413127158_thumb.jpg

 

W wielkich bólach, ale jest. Myślałem, że nie skończę ale kilka dni temu tak zaszalałem, że na 25 bitew 20 zwycięstw :D

Kilka wskazówek :

-startując po lewej stronie, na pierwszym moście możemy skrócić drogę skacząc w lewo z mostu

-przed wjazdem do tunelu zwalniamy, na ułamek sekundy gaz

-wjeżdżając na "rury" nie skręcamy, bo gdy lądujemy wystąpi głupi bug w którym staniemy dęba....

-jeśli chcemy przeskoczyć na wrogą stronę skaczemy na drugim moście (jeśli spadniecie wróćcie na góre i próbujcie decapować bo dojechać już nie zdążycie)

-auto aim nastawiamy na tego, który jest pod skosem do nas(strzelanie w pierwszego, który jest obok nas co najwyżej wywoła efektywny wybuch na murku)

-skaczemy na druga stronę tylko jeśli sojusznicy są w pobliżu/przed nami i blokujemy wrogów na jak najdłuższy czas(wysoka szansa na zwycięstwo jeśli sojusznicy pojadą capować)

 

Rychło w czas :).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzwanie po prostu.

Do 14ego jeszcze tylko trwają,

 

Do jutra do 7:09 czyli zostało 12 godzin. Zostało mi 11 więc dam radę.

Zwycięstwo!

Bitwa: Wyścig czołgów

Pojazd: M24 Chaffee Sport

Doświadczenia: 51 000

Kredytów: 505 000

Osiągnięcia w walce: Kierowca wyścigowy 2014

Misja zakończona! Nagroda:

Dodano dni premium: 1

Dodano sloty: 1

BTW jaki exploit:

 

I suppose everyone knows about the exploit where when you put a less-than-50 percent driver into your racing Chaffee (for example by using a driver re-trained to American artillery), you will not accelerate any slower (or only by a little), but the vehicle will not drift at all, right? If anyone used this exploit during the tournament, they had a HUGE advantage. Oh well, Wargaming as usual.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też....pluton miał to do siebie że po drugiej stronie też plutki były i to czasem całkiem niezłe. Szkoda że nikt mi wcześniej nie napisał że do dziś... kur! :D Czemu ja myślałem że do 14ego ;/ 15 bitew do zrobienia jeszcze zostalo, godzina gry w zasadzie i zonk :(

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie te promocje intela na gold do WoT? Na PClolu jest chłopaszek oddający "kod do WoT, Grid 2 i Movie Edit Touch 2" czy to jest ten kod na jadźkę 8.8 czy coś innego..? Im dłużej gugluję tym gorzej, bo znalazłem już kilka pakietów intela na przestrzeni roku i zgłupiałem.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rok temu go nienawidziłem :< 

post-202670-0-83185500-1414090870_thumb.jpg

 

Właśnie co jest podobne w stylu gry do pz III/IV podczas streamu widziałem obiekta 140, ale jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie...

Grille vs Hummel czy sekunda dłużej zbierania się Hummla dużo zmienia?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na jagodzie 8.8 też nie. Nie ma wsparcia, nie ma gry. Udało się raz obronić prawie samemu bazę bo miałem ISa za sobą i bronił [gluteus maximus]. Reszta bitew bez tego akcentu. Chociaż tle że zawsze 20-30k do przodu na przegranych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...