Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy oni coś zmienili w algorytmie spotowania? Full camo a świecę się jak psu *****... Mam wrażenie, że przed patchem tak nie było...

Po wystrzale Twoje camo spada do 0 ogólnie głupie to ale co zrobić... ma to ograniczyć ilość TD w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 artek IX - X tier trafia mi sie dosc czesto. Szczegolnie jak na dychach jade KV4 :D to sie idzie utopic bo jak tylko sie wychylisz to wszystkie bomby prosto w ciebie ;P

No i szczyt mm czyli bitwa Tier X i tylko jedna dziesiatka- tak tak ARTA :D

 

a te nerfy sa wkurzajace. Co patch to nerf 5 czolgow i delikatny buff jednego. ktos na forum dobrze napisal ze powinni golda oddawac za wykupione camo na czolgu ktory z dobrego staje sie wujowy :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak? 88cm vs T28, odległość 2m, zdetrackowany za winklem, więc miałem go pod kątem. Ale waliłem w działko KM na przedniej płycie i...to samo, nic. Tak samo w dolną płytę. Zero, null...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zminimalizowałem, rozwinąłem ten bar który się chowa przy lewej krawędzi ekranu i zrobiłem to samo co podczas gry, czyli menu Games/appstore/giveaway itd. W tym trybie, tj na pulpicie, działa wszystko. A w grze czego bym nie chciał kliknąć to się kręci kręciołek i nic nie robi poza tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po 12 próbie połączenia zadziałało.

Kod po wielkiej męce się wygenerował, ale wyglądało to jak pobieranie płyty DVD na modemie 56kb.

Kod wszedł, kasa jest.

 

Jak już mam ten gold to zapytam.

To płatne camo coś daje i warto je kupić na TD, czy ściemka dla ludzi ze zbędną kasą?

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...