Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Daje.

Na jednych czolgach mniej, na innych wiecej.

 

Najlepiej sprawdz konkretnie ile ci da na stronce:

http://www.wotinfo.net/en/camo-calculator

 

wyliczysz sobie ile ci przybędzie metrów zanim ktos cie wyspotuje

 camo net

 vehicle camo

które to camo za golda i czym jest to drugie? Siatka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze (camo net) to siatka maskująca, za 100k kredytów można kupić, vehicle camo to inaczej kamuflaż, skórki, czyli malowanie jak zwał tak zwał. Możesz je kupić zarówno za złoto - permanentny jak i za kredyty - czasowy na tydzień, miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie jeśli masz niewiele golda , np. waffel może dostać nerfa w 9.5 i zostaniesz z ręką w....

Chyba że masz trochę złota wtedy jak najbardziej tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie jeśli masz niewiele golda , np. waffel może dostać nerfa w 9.5 i zostaniesz z ręką w....

Chyba że masz trochę złota wtedy jak najbardziej tak.

Generalnie nie kupuje golda.

Zastanawiam się tylko jak spożytkować to otrzymane z gifta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał jakiś zbędny kod z overwolfa, albo chciał pograć sobie godzinę i go wrzucić był bym wdzięczny. Mieli mi się ten appstore i mieli (server not responding - click retry), za cholerę nie chce się połączyć...

Edytowane przez zulik_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja spróbowałem założyć nowe konto na overwolf, a potem w ogóle w WOT żeby wyrwać nowy kod. W obu przypadkach appka mi wywala przy miniaturce WoT że jest EXPIRED.... kur*** mnie trafi. Nie żeby to było nie wiadomo co, takie 1k golda, ale bez jaj no. Wpisałem kod zaakceptowało a golda po 24h wciąż nie ma ;/

 

 

Giveaway z Overwolf już się skończył, info w aplikacji nadal jest ale z podpisem "wygasło".

A miało być do 29ego listopada..

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie kupuje golda.

Zastanawiam się tylko jak spożytkować to otrzymane z gifta. 

 

Zostaw na demontaz modułów przy zmianie czolgu.

 

Ew. na reset perków zalogi- majac 3 perki resetowanie za kredyty juz troche boli wiec warto wtedy wydac zloto.

 

Jak chcesz camo to tylko na czolgi ktorych raczej juz nie sprzedasz. X tiery i klasyki z tierow VIII i VI ktore moga ci sie przydac na kampanie/ druzynowki.

A czy warto? dla mnie zawsze warto, nawet dla 4 metrów bo te 4 metry moga ci kiedys uratowac tylek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw na demontaz modułów przy zmianie czolgu.

 

Ew. na reset perków zalogi- majac 3 perki resetowanie za kredyty juz troche boli wiec warto wtedy wydac zloto.

 

Jak chcesz camo to tylko na czolgi ktorych raczej juz nie sprzedasz. X tiery i klasyki z tierow VIII i VI ktore moga ci sie przydac na kampanie/ druzynowki.

A czy warto? dla mnie zawsze warto, nawet dla 4 metrów bo te 4 metry moga ci kiedys uratowac tylek.

 

Przy wysokich tierach już nie mam co wymieniać. No chyba, że E-50 na E-50M kiedyś tam.

Najbliższa zmiana to przejście z Rhm.-Borsig Waffenträger na Waffenträger auf pz. IV.

 

Poza tym lecę linie:

Brytyjskich HT, ale tu za kilka dni wskoczę dopiero na Caernarvon.

Ruskich HT, gdzie utknąłem na IS-3 ale jest nuuudno i pewnie oleję.

Francuskich HT, ale dopiero zbieram na AMX M4 mle. 45.

Chińskich LT, ale tutaj dopiero zbieram na Type 62.

Japońskie MT, gdzie dopiero zbieram na Chi-To.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny zbieg okoliczności ale po wygaśnięciu premium zaczęło losować na 30-38% no i na 13 udupiłem 13. Dawno już nie miałem takiej lipy :D. Druga rzecz to 2x obraz całkowicie stanął na ok 10 sekund. Słychać było tylko odgłosy walki po czym wylogowywało mnie z serwera. Po zalogowaniu oczywiście już było po :)

Ktoś miał sytuację z wylogowaniem?

 

Wysłane z SM-G900☆F

Edytowane przez rrG73JH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos ma liste poważniejszych aktualizacji, głównie czołgów od czasu wprowadzenia hd ( chyba 9.1?). Z tego co tam rzucilem okiem na forum wot to spierdzielili t57h, wiec jedna z moich zabawek pójdzie w odstawkę. Pewnie nic innego amerykańskiego nie zbuffowali...

 

//

Właśnie zagrałem 4 rundy i już wiem czemu przestałem w to grać. Pomijam już grę IS3 z X tierami ale na po 4 rundach 4 porażki i mam wrażenie, że mimo półrocznej przerwy i tak spisywałem się lepiej niż pozostała część mojej drużyny. 

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy zlapalem dzis takiego freeze'a, ale z serwera mnie nie wywalilo. A losowania nawet z premium takie byly :-D

 

Wysłane z mojego TF300T przy użyciu Tapatalka

No właśnie nie. Mm był wyjątkowo łaskawy i losował od 48 wzwyż. Szanse były bardzo wyrównane i naprawdę fajnie się grało. Wynik końcowy to zazwyczaj różnica 3-5 fragów. Dzisiaj widzę znowu to samo co wczoraj po wygaśnięciu premium i niestety różnica 7-10 fragów.

 

Wysłane z SM-G900☆F

Edytowane przez rrG73JH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja [ciach!]le 30% wygranych, pewne strzały nie wchodzą. Jednak nie warto znowu zaczynać w ten odpad zwany grą grać i tracić nerwów.

Tak się po prostu nie da grać jak 5 czy 6 rund z rzędu po 2 minutach jest 0:6.

 

Nie wiem czemu ale zauważyłem iż na serwerze EU2 mam zdecydowanie więcej procent wygranych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pewnie śmieszne ale cały czas mam dziwne zbiegi okoliczności. Wziąłem premke na 3 dni (jest promo w sklepie) i teraz o dziwo cały czas 50-51% :)

 

Jednak zmieniam zdanie. Szkoda tracić czas na tą po...loną grę. Jak nie zapętla w kółko tych samych map to te zajebiste losowania gdzie po 4 minutach gra się kończy.

Edytowane przez rrG73JH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...