Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

posiada jeszcze ktoś kodzik z propocji intela, którym mógłby się podzielić na pw? bo to ostatnie dni promocji i szkoda aby przepadł

 

Czasem się zdarzają promocje typu dostanie czołgu premium za wykonanie zadania/wymiana w drzewku (T34, TOG, IS-6). Czasem na stronie WG są konkursy. Nikt Ci nie odda kodu za darmo skoro może go spieniężyć. Jeżeli nie możesz go kupić to możesz wygrać/zdobyć go w takich eventach. Nikt nie powiedział, że czołg premium to MUS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja intela byla do konca lipca, potem byla nowa z innymi apsami. Jak ktos zrealizowal kupon w tamtym okresie to dostal m.in. Klucz na jagda88. Sam klucz jest wazny do konca grudnia. Kupon intela niestety juz dawno nie. Ja sam kupilem i7 ale w sierpniu i juz sie nie zalapalem na tamte kody.

 

 

Wysłane z mojego TF300T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba ze znow jest promocja z nowymi kuponami.

 

Wysłane z mojego TF300T przy użyciu Tapatalka

 

 

Promocja intela byla do konca lipca, potem byla nowa z innymi apsami. Jak ktos zrealizowal kupon w tamtym okresie to dostal m.in. Klucz na jagda88. Sam klucz jest wazny do konca grudnia. Kupon intela niestety juz dawno nie. Ja sam kupilem i7 ale w sierpniu i juz sie nie zalapalem na tamte kody.

 

 

Wysłane z mojego TF300T przy użyciu Tapatalka

albo ktoś ci mówiąc kolokwialnie, zaj* kod z pudełka... - wysyłasz info do intela ze skanem dowodu zakupu, dostajesz kod na jag 8.8, a gość który wykorzystał Twój kod ma dożywotniego bana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo ktoś ci mówiąc kolokwialnie, zaj* kod z pudełka... - wysyłasz info do intela ze skanem dowodu zakupu, dostajesz kod na jag 8.8, a gość który wykorzystał Twój kod ma dożywotniego bana...

 

Nikt nic zajumal , tak jak napisalem.

Kupowalem procesor w sierpniu i wtedy byla juz INNA promocja , inny kupon z innymi grami. Mam ten kupon i wszystko gra. Widocznie jakis czas temu Intel znow zmienil promo i znow rzucaja WoTa na kuponie.

 

Dobra , sprawdzilem na komputroniku i widac Intel znow zmienil zestaw gier na kuponie i dorzuca WoTa po raz kolejny.  Teraz wyglada to tak : kupon na Grid Autosport/Movie Edit Touch2/World of Tanks i jest dostepny od 13.10.2014

 

Jak ja kupowalem w sierpniu to bylo takie promo : kupon na ShadowRun Returns/Grid Autosport/StarChart/ McAfee LiveSafe

 

Swoja droga jesli ktos reflektuje na cos z tego zestawu to klucze sa do wziecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znaleźć najlepszą rozpiskę eventów najbliższych o których hallack (oglądacie go czasem?) mówił? Chciałoby się te czołgi  wygrać w misjach :) Tylko nie ogarniam jakie te zasady będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem kodu na Jiga i sprzedający poinformował mnie, że na kodzie jest termin ważności kwiecień 2015. Więc może kody sa w jakichś pakietach.

 

Zacząłem niedawno grać w WoT (4.8k bitew) po tym jak ojciec kupił lapka do firmy i dostał pakiet gier/programów, wspominane już grid2, cywilizacja 5, jakaś strategia i właśnie WoT (invite + bonus).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z ciekawości czytałem o tych kodach, niektórzy piszą, że są do końca listopada, inni, że do końca grudnia.

Na allegro do 27 dało się wyrwać za 65zł kod bo za korzystanie z mobilnej apki allegro był 35zł rabat na zakupy w dziale zabawki i tam ludzie aukcje wystawiali.

Teraz janusze biznesu zamiast za 100zł wystawiają za 135 z dopiskiem "rabat". To się nazywa łeb do interesów.

Jest za to jeszcze ogólnie zniżka 20zł na zakupy powyżej 50zł z tej apki jak by ktoś chciał. Wystarczy na telefon zainstalować, zalogować się i pobrać kupon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie miało być 75k kredek za każdy dzień i 750 golda za wykonanie tej misji 15 razy, ale widocznie stwierdzili, że za dobrze by nam było. Szczerze mówiąc, wolałbym, żeby to z kasą zostało, a z goldem zniknęło, bo i tak nie dawno 1k za free do zgarnięcia było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja dzisiaj mam takie lagi jak w... WoT?

Dodatkowo pingi po 600-900ms Oo

 

EDYTA:

 

Ktoś dopiero startuje i chce zaproszenie do programu rekrutacyjnego?

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...