Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma problem Trawienny :) Btw siedzimy teraz, nie trzeba być nawet w klanie żeby grać te bitwy z trybu twierdzy. Wystarczy że ma się kogoś w znajomych. To co, dziś ustawka wieczorem? Może w końcu się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma... 

Skupujemy z zachodu zlom za chora kase... Beda bardziej nas kochali

Byly F-16, sa teraz Leopardy... Moze za 20 lat pozwola nam zakupic F-18 i Abramsy

 

Pierwsze Leo kupiliśmy za grosze, a najnowsze zakupione 2A5 to już normalny, nowoczesny czołg.

F-16 Block 52+ to w tej chwili najnowocześniejsza wersja tego samolotu, nie wiem skąd się ludziom wzięło, że to staroć. Poza tym nie rozumiem tego hejtu, F-16 to nadal doskonały samolot wielozadaniowy, w dodatku znany na całym świecie, więc nie ma problemu z częściami i znajomością samolotu przez obsługę lotnisk, co ma bardzo duże znaczenie w operacjach międzynarodowych.

Co z tego, że projekt płatowca jest z lat 70-tych? Prawa aerodynamiki się nie zmieniły od tego czasu i nadal samolot może więcej niż wytrzyma pilot w kabinie. A elektronikę i silnik się cały czas modernizuje, tak samo jak i systemy uzbrojenia.

BTW. ciekawe, że nikt się nie przypieprza, że ograniczyliśmy ilość kupionych F-16 (z 64 do 48) bo Niemcy oddali nam wycofane z eksploatacji 23 Migi-29.

F-18? A na cholerę nam samolot pokładowy jak nie mamy lotniskowców (F-18 użytkuje tylko Marynarka Wojenna i USMC, a z krajów NATO tylko Hiszpania)? Zresztą, Lockheed-Martin startował z F-18 w tym samym przetargu i go przegrał...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Leopardy dostaliśmy po normalnej cenie rynkowej - kilka mln zł za sztukę , z tego co swego czasu czytałem na temat tego kontraktu to KMW nie mogło nam sprzedać tych czołgów za bezcen z powodu jakiegoś tam prawa niemieckiego .

 

Leo 2A4 mające kilkanaście lat na karku i tak są lepsze niż nasz nowiutki PT-91 .

 

Co do reszty to się zgadzam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiająca jest ta gra :)

Rano nie mogłem przebić amx 12t od tylca oraz z boku t25/2. Teraz jednym strzałem powaliłem kv4. Wszystko grane rhm bez golda. Fun nieziemski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy fun to mam na kv2. Czasem zważają się bitwy że 3-4 strzały to tyle samo kili :-) wczoraj np najpierw arl na hita i za 20,25sek + czas lotu pocisku z 152 na ~250m vk36. Oba full hp później juz nikt nie wyjeżdżał i zanim się doczekałem było po bitwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko co z tą grą się dzieje. Od kilku dni co jakiś czas pingi po 500-800ms.

Nagły 500% wzrost popularności czy buba developerów?

Albo serwery przenieśli do Radomia czy innego Elbląga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest kod na 20 zeta.

 

//

W końcu dzisiaj kupiłem obj 140. Zostało mi jeszcze troszkę do 13 90 no i wypadało by w końcu kupić i zacząć grindować is8.

Sprzedałem też stare graty, lufy, silniki itp ze wszystkich czołgów, które sprzedałem. Wyszło mi z tego prawie 2,5mln chyba. :|

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrales obj 140? Ja dopiero w polowie t-54 i myslalem ze t-62 bedzie jednak lepsza opcja. Co w twoim przypadku zdecydowalo?

Z grindem IS-8 zycze powodzenia :) Juz go koncze i teraz jest juz calkiem niezle, ale z malo jakim czolgiem sie tak umeczylem z poczatku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jest w linii z lepszym działem na T54, po drugie częściej na CW czy twierdzę używa się obj 140. Generalnie różnica między nimi jest minimalna. obj 140 ma o jeden stopień lepsze opuszczanie działa, jest odrobinę szybszy, T62A ma lepszy pancerz wieży (podobno po wprowadzeniu modelu HD to ma się zmienić), minimalnie mniejszy bloom po strzale. Którego byś nie wybrał to i tak wyjdzie na to samo.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyzszy cytat dotyczy CDA 1/2015 zdaje sie?

 

[gluteus maximus] jestem ze rok temu sprzedalem tego FCM 36 pak 40, takto by troche golda wpadlo.

 

A z tym wyborem t62 vs obj140 to chyba zastosuje sie do najpopularniejszej rady: "Why not get both?" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem w posiadaniu obu to fakt, ze trzeba kulac nowa zaloge. Wtedy albo gra na t 54 bez zarowy albo co gorsza na t62a. No chyba, ze ktos ma ruskiego prema np is6 i tam sobie wyszkoli.

Ja mam jeszcze ten sm problem z zaloga is3. Chce go zostawić na kampanie i twierdze ale nie widzi mi się gra z 75% zaloga na is8 :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyzszy cytat dotyczy CDA 1/2015 zdaje sie?

 

[gluteus maximus] jestem ze rok temu sprzedalem tego FCM 36 pak 40, takto by troche golda wpadlo.

 

A z tym wyborem t62 vs obj140 to chyba zastosuje sie do najpopularniejszej rady: "Why not get both?" :)

 

Jak napiszesz do supportu to z tego co pamiętam mogą przywrócic jeden sprzedany czołg premium o ile masz srebro na pokrycie kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu rekompensaty za posiadany czołg nie są w goldzie tylko w srebrze także nici z misternego planu. ;> Za dużo osób pokupowało 4 kody na jagdtigery i się za bardzo wzbogaciło. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem do supportu juz kiedys, ale przywracaja czolg tylko do 30 dni po jego sprzedaniu.

 

 

Jedyny problem w posiadaniu obu to fakt, ze trzeba kulac nowa zaloge. Wtedy albo gra na t 54 bez zarowy albo co gorsza na t62a. No chyba, ze ktos ma ruskiego prema np is6 i tam sobie wyszkoli.
Ja mam jeszcze ten sm problem z zaloga is3. Chce go zostawić na kampanie i twierdze ale nie widzi mi się gra z 75% zaloga na is8 :S

 

Ja zrobilem druga linie, nowa zaloga na t-150. Po wyelitowaniu kv-4 akurat miala 2 perki i poszla na is-3, ktorego sobie zostawilem na kampanie, a ta lepsza z is-3 poszla na is-8 i moze niedlugo is-7. Tyle ze to dluuuga droga jest :)

 

Z tymi medami jest podobnie, ale chyba nie bede mial nerwow robic A43 i A44 tylko dla zalogi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu rekompensaty za posiadany czołg nie są w goldzie tylko w srebrze także nici z misternego planu. ;> Za dużo osób pokupowało 4 kody na jagdtigery i się za bardzo wzbogaciło. :D

 

Na EU przynajmniej do czasu patcha dalej są rekompensaty za złoto.

To o czym piszesz to na razie chyba odnosi się tylko do serwera RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś jeszcze nie słyszał, to będą "rozdawać" Chinskiego HT VIII tieru WZ-111(praktycznie to samo co 112), wystarczy "jedynie" wklepać 150k dmg i 150 fragów na każdej nacji, tier co najmniej VI, czas od 15.12 do 19.01.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli miesiąc maniaczenia całymi dniami za jakieś 150 zł. Dziękuję, postoję. Aczkolwiek jak ktoś siedzi na bezrobociu, czy czymś koło tego to czas jest tani, a czołg premium drogi, więc chętni na pewno się znajdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...