Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze możesz kupić żetony w sklepie i sobie pomóc.  :wink2:

W ogóle ślęczeć cały miesiąc żeby zdobyć czołg wartości dniówki to trzeba mieć zapał. Rozumiem, że to do kolekcji albo biedne gimby muszą ciułać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak podziękuję :)

Dmg wbity po prostu, zero ciśnienia.

 

Btw.

taka mała ciekawostka odnośnie fajnych losowań, nie mówie że jest tak cały czas ale to już przegięcie:

post-137564-0-74583700-1419540974_thumb.jpg

Edytowane przez rrG73JH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lami nie lami ale progress ma :P w tej chwili szuka nowego lapa :P ... 

Gram sobie jpanterka wczoraj i za mną chowa się t 150 i jak to przy sztywno wieżowcu czasem trzeba się ruszyć by zmienić cel ... a koleś do mnie hasło Don't move u noob ... zanim się pomyślałem o team killu już nie żył ;D teraz pytanie po kiego ch,,, HT chowają się za TD :P??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie cos jeszcze dziwi w tej grze? Ja dostalem plombe od ISU152 (z BL10) z mojego teamu za to ze cheatuje bo BC25t nie ma przeladowania 2,7sek (tak, ma) i dzieki temu cheatowi zgarnalem mu killa sprzed nosa (sam zdjalem ponad 1500 HP - "zdjalem killa").

 

Swoja droga wczoraj i przedwczoraj trzykrotnie trafilem na plutony klanu A3-RO i powiem szczerze ze tak wybitnie zlych graczy nigdy nie widzialem. Ich sumaryczny dmg nigdy nie przekraczal 200 (sic!). W kazdym z tych trzech spotkan gineli jako pierwsi (raz jeden z ich E100 utopil sie na Lakeville w 40 sek - nie wiem jak to zrobil).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premium zarabiarki tylko 7,8 tier... albo z duzym RoF, albo z mocnym <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>lnięciem (ja mam t34)

 

jak tylko nadazyla sie okazja to sprzedalem SP za golda... bo mialem na nim marne 1100 dmg na bitwe, a to jest jedyny parametr wplywajacy na zarabianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie premiumy 5 i 6 tieru to nieporozumienie

i nie ze względu na zarabianie

te czołgi z którymi miałem styczność są po prostu słabe i nie mam radości z gry nimi

 

ja mam podejscie takie

jeśli już się wydaje sporo golda na czołg na którym chce się zarabiać i jest pewne że rozegra się na nim dużo bitew

to absolutnie konieczne jest aby granie tym czołgiem sprawiało frajdę

 

przykładowo ja sobie kupiłem FCM'a bo lubię szybkie czołgi

i nigdy nie zamienił bym sie na JT 8.8 który zarabia więcej ale za to gra na nim by była dla mnie katorgą

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy warto kupić jakiś czołg premium V tieru do zarabiania pieniędzy? Jeśli tak to który będzie najlepszy? Są spore promocje i zastanawiam się na co przeznaczyć zarobione złoto :) .

 

5 tier premium to jedynie do szkolenia załogi, zarabiają niewiele więcej niż zwykłe 5 tiery.

Jeśli potrzebujesz prem czołgu do zarabiania to szukaj takiego który albo ma dużą penetracje i normalny MM (Lowe, T34) albo taki który ma tanie pociski (JT 8.8). 

 

Z dostępnych teraz w sklepie w grze polecam te 3 wyżej wymienione. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że mam tylko 1000 złota i zachęcony promocjami myślałem nad skorzystaniem z nich. Ale w tej sytuacji zrezygnuję z zakupu i pochomikuję złoto na coś 8 tieru. Udało mi się wygrać Superpershinga i na tym czołgu zarobki są super mimo cherlawej armaty, nawet TOG II* można nieźle zarobić wiedząc jak grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwalę.

W końcu M-ka na rhm.

Było 0:6 ale elegancko przykampiłem i wynik szybko się wyrównał :)

Wygralibyśmy tylko jgdpII na końcu dał ciała ale pasuje co jest :D

 

post-137564-0-65135900-1419714287_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem chyba raz na allegro i od razu po paru dniach dostałem bana na 3 albo 5 dni z adnotacja, ze następnym razem będzie to permanentna blokada konta. Ludzie na allegro wala ostro. Lewe karty kredytowe, anulowanie płatności itp. Jak nie chcesz miec problemów to lepiej nie ryzykuj do tych paru zlotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od roku kupuję na allegro i nie miałem jeszcze żadnych problemów cokolwiek miałeś na myśli pisząc że to mniej bezpieczne.

 

Wysłane z SM-G900☆F

 

To chyba nie pamiętasz masowego banowania kont przez wargaming albo jeszcze wtedy nie grałeś. :)

Nie masz pewności czy w legalny sposób jest to złoto z allegro opłacane i czy później nie będzie jakiegoś zwrotu środków itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupując obecnie na allegro niczym się nie ryzykuje

płatności są wykonywane przez połączenie telefoniczne albo SMS

gość który dokonuje tej płatności nawet nie zna nicka osoby na której konto pójdzie gold

 

kiedyś były dokonywane przez zwykły przelew i wtedy faktycznie były wałki i sypały się blokady konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...