Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam już nie bawię się w allegro od ubiegłego roku kiedy dostałem perm ban przez Fasstgold czy jak mu tam jest na allegro, za robienie chargeback.

Kasę co prawda mi oddał po sporze, ale ban pozostał i musiałem robić konto na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzechuk, nie powinieneś nikogo obrażać pisząc "głupota".

Nie chcesz nie kupuj, a to że ktoś kupuje na allegro nie świadczy o tym że jest głupi.

 

rodzik1981, fakt 5zł różnicy ale jeżeli kupujesz małe ilości. Chcąc kupić więcej np. 4430 jest już różnica 40zł.
Kod na Jagdtigera też kupiłem przez allegro za 85zł plus 1250 gold i 7 dni premium. Zobacz ile kosztuje w sklepie wg bez golda i dni premium.

Edytowane przez rrG73JH
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol od kiedy nazywanie nieroztropności, czy przesadnej chciwości, połączonych ze sporym ryzykiem jako głupoty, to obrażanie kogokolwiek?

rozbawiłeś mnie kolego...

 

i co innego kupić kod na jakiś zestaw, a co innego kupić doładowanie golda z niejasnego źródła (po czym może się nam trafić cashback, czy to z karty, czy od operatora telekomu po reklamacji)... i nie udawaj idioty, że nie ma w tym żadnej różnicy...

 

chyba, że golda kupujesz dostając paragon, fakturę - wtedy masz rację, nie widzę w tym nic złego, bo jesteś w pełni legalny, ale wtedy zapłacisz WIĘCEJ!

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się bo lubię sprawiać ludziom radość.

Napisałem tylko że kupuję tak do roku i nie miałem żadnych problemów jak dotąd. Skąd to pochodzi to nie wnikam ty też na pewno nie wiesz skąd i czy jest nielegalne. Kupuję też od ludzi którzy mają sporo pozytywów i sprzedają kawał czasu więc gdzie tu jakieś ryzyko?
Oczywiście nikogo nie namawiam, zawsze zostaje sklep premium.

Edytowane przez rrG73JH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie NOWE(Kody ważne do 31 Marca 2015 r.) od intela sa tez na JT 8.8 7 dni premki i 1250 goldna na aledrogo (szukac jako "World of Tanks Grid Autosport") po 60 zl z gridem autospotr'em. 

 

Do 11 stycznia jest obnizka na tanki premium w grze po wprowadzeniu kodu dostaje sie 15% mniej golda rekompensaty za JT.

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o ta aukcje chodzi tylko to Ona nie On przynajmniej odpisuje jako Dominika :P

 

PS. Maja znowu wystawić aukcje na nowo wiec będzie znowu okazja :P

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu te kupony takie tanie... i skąd gość ma ich kilkadziesiąt... i czemu zablokowali mu konto?

Czyżby pracownik sklepu komputerowego, czy czegoś koło tego, który po prostu kradł je z opakowań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panwie, pytanko mam - jak odpalić starszego replaya na aktualnej wersji gry? Klikam na pliczek x2, odpala się, ale krzyczy że gra nie jest przystosowana do odtwarzania replay'ów i pyta czy odpalić TAK/NIE. Cokolwiek kliknę aplikacja sie zamyka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za debile :) No nic, albo się znajdzie inny replay, albo gdzieś odkopie instalke. W sumie to nawet nie mam jak sprawdzić która to była wersja... Jest gdzieś baza tych instalek? No i czy ktoś z Was ma namiary na fajne replaye wersji 9.5? 

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glownie chodzi o zmiany na mapach... co patch poprawiaja 1-3 mapy, do tego dochodzi np dodanie pol roku temu odpadajacych wiez, itp. 

 

tak btw, patrzcie co znalazlem, jedne z lepszych moich przygód na arcie:

http://wotreplays.com/site/666315#abbey-grzesiek_k-bat_-ch_tillon_155_55

8 fragów...

 

no i 2 idealne strzały s51 z komentarzem kapitana bomby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ogólnie to celuję w jakiś konkretny replay na mapce Himmelsdorf, ponieważ dość mocno obciąża CPU, a szukam takowego do testów :> Tylko jestem w sytuacji, że nawet jeśli teraz coś znajdę, to platformę będę dopiero zamykał za jakiś miesiąc, a może wtedy wyjdzie już kolejny patch - pozostaje więc czekać, znaleźć coś na aktualnego patcha w danym momencie, a potem tylko offline. 

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam karanko:

 

i8L3BGfZA7dDL.jpg

 

iHhBma4Jh5wu3.jpg

 

Pięknie płatał ten mikrob Rezi95 i wyzywał mnie od cziterów jak zatłukłem VK36.01. Ogólnie bitwa była niemal przegrana bo było już 0:6, ale skill, odpowiedni timming i dużo szczęścia załatwiły sprawę.

Jak ja kocham k@r@ć tych mikrobów. :biggrin:


P.S. No i w końcu wbiłem drugą gwiazdkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za debile :) No nic, albo się znajdzie inny replay, albo gdzieś odkopie instalke. W sumie to nawet nie mam jak sprawdzić która to była wersja... Jest gdzieś baza tych instalek? No i czy ktoś z Was ma namiary na fajne replaye wersji 9.5? 

 

Jakbyś wrzucił tą powtórkę na wotreplays.com to byś miał info z jakiej wersji pochodzi, ale chyba nie ma większego sensu, bo jak ktoś wyżej napisał oni co patch modyfikują mapy i rezultaty testów nie koniecznie będą pokrywać się z aktualną wersją gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, na wersji 9.5 mam tak, że nowe replay też nie działają :) Niby się odpala luncher, ale nic się dalej nie dzieje. Też macie podobny przypadek? Pliki brane stąd: http://wotreplays.com/site/index/version/35/map/4/sort/frags.desc/

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co kupić z czołgów premium do dobrego zarobku myślałem o JagdT8,8 ale może coś innego ??

JagdT 8.8 jak najbardziej się nadaje tylko musisz wbijać dmg co najmniej 2k żeby w miarę dobrze zarobić.

 

Wysłane z SM-G900☆F

Edytowane przez rrG73JH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze jagdt88 nie losuje X.

Generalnie polecam jaga lub T34, w zaleznosci od tego jaki styl gry preferujesz.

Jagd ma taka sama bude jak ten z IX tieru i duzo odbija.

 

 

Wysłane z mojego TF300T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...