Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

2K to się wbija na 5 tierze. Ja polecam T34 bo przeciwieństwie do JagdT 8.8 jego X tiery się boją.

Nie każdy potrafi tak dobrze grać jak ty. Tak czy inaczej jagdt 8.8 nie uświadczy X tier. T34 też zamierzam sobie z czasem kupić.

 

Wysłane z SM-G900☆F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2K to się wbija na 5 tierze. Ja polecam T34 bo przeciwieństwie do JagdT 8.8 jego X tiery się boją.

 

Ale co 2k ? Średnich obrażeń na V tierze czy raz na ruski rok, bo tyle to można i na II i III wbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po kryterium szukają bo można sobie wyszukiwać wolnych graczy po statystykach.

 

A dobra już znalazłem - myślałem, ze wszystkie rzeczy co do rekrutacji będą w panelu centrum rekrutacji, ale to wargaming :)

 

Teraz powinno się dać wysłać zgłoszenie

 

 

Swoją drogą Panzer IID kontynuuje tradycje gift tanków, które nadają się tylko do sprzedaży :D

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co kupić z czołgów premium do dobrego zarobku myślałem o JagdT8,8 ale może coś innego ?? 

 

Jak nie chcesz wyrzucać duzo kasy to Panther/M10 dobrze zarabia i nie kosztuje majatku,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie wyrabiam z tym WG - nie dość, że zgłoszenia się przedawniają po 1 dniu to jeszcze nie przysyła powiadomień na maila, że coś przyszło.

 

Na pewno nikt nie chce zostać clan leaderem zamiast mnie ?

 

Bo ja już tylko w mechy gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli kupię w sklepie w grze czołg premium,

tam nie jest napisane aby było też miejsce w garażu

to jednak dostanę też miejsce w garażu?

ok sprawdziłem już, nie daje ;) tylko jk jest napisane, że + dodatkowe miejsce w garażu.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że też nie szkoda marnować czasu na V i boksować się z pomidorami, ale jak czujesz satysfakcję to przynajmniej to dobre.


Zrób na X trzecią odznakę to będziesz kozak. :>


No chyba, że w drugiego voytecha się bawisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przede wszystkim dobrze bawię grając KV-1.

Pomidory opanowały całą drabinkę.

 

Odznaki  2 i 3 zamierzam jeszcze robić tylko na czołgach, którymi lubię grać: M103, Hellcat, T34.

Nic nikomu nie zamierzam udowadniać. Dobrze znam swoja wartość w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie lepiej jakieś ciekawe drzewka odkrywać niż tłuc kilkaset bitew na V ? Akurat dla mnie cała zabawa w wot to expienie nowych czołgów, wiadomo są czołgi op którymi można kręcić lepsze wyniki niż innymi ale mi się jakoś nie chce na pusto jeździć, ale rozumiem, że kolorek sam się nie utrzyma. ;> Mam takiego kumpla, z 1SBP, nigdy nie jeździ stockiem, bo STATY SPADAJO, tylko złotem strzela, bo fiolecik trzeba wbić, jak ktoś gra tylko dla cyferek to niestety trzeba tak robić, złotem rzygać żeby trzymać poziom. Skill to walka z równym a nie kopanie leżącego także jak się spełniasz na KV-1 i innych op stronk tenkach to ok, fun przede wszystkim. :)

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPADAJO staty ale na "szczęście" nie jestem violet i nie muszę się martwić ;)
Szkoda tylko że bitwy się tak szybko kończą bo żadnej przyjemności z gry nie ma.

Nie mówie że wszystkie ale znaczna większość od piątku.

 

btw

Powinien być dodatkowy mod który pokazywałby % jak bardzo xvm się myli :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie lepiej jakieś ciekawe drzewka odkrywać niż tłuc kilkaset bitew na V ? Akurat dla mnie cała zabawa w wot to expienie nowych czołgów, wiadomo są czołgi op którymi można kręcić lepsze wyniki niż innymi ale mi się jakoś nie chce na pusto jeździć, ale rozumiem, że kolorek sam się nie utrzyma. ;> 

 

Tzn. expisz czołg od stockowego do "pełnoprawnego" a gdy skończysz od razu sprzedajesz i robisz kolejny ? Jeśli tak to IMHO czysty masochizm :o

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak przez bardzo długi czas robiłem bo dla mnie największą frajdą było właśnie odkrywanie i używanie nowych czołgów. Jednocześnie, niestety, wiąże się to też z tym, że trzeba się co chwilę mordować ze stockowymi czołgami. Dlatego najlepiej się gra tierami 8-9 bo zrobi się wszystkie moduły i na kilkaset rund jest spokój. ;-)

Dopiero od niedawna, kiedy zrobiłem już większość interesujących (i w miarę znośnych do grindowania) linii zacząłem często grać np tylko X tierami, czasami jeszcze jakaś rundka hellcatem czy jakąś 8 typu is3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...