Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki zły wpływ ? Sam co chwilę wrzucasz jakieś screeny z V tierów i się chwalisz, że wybijasz z kolegą w plutonie czerwonych graczy, pokaż takie wyniki na X to będzie skill a tak jest żal. Jeszcze 1,5% i będzie trzeci paseczek na KV-1. dajesz chłopaku. :)


Beka z takich pr0 po prostu i tyle w temacie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś myśli o poważniejszym graniu to raczej nie ma sensu grać na niskich tierach bo tam gra się trochę inaczej. Je generalnie nie trawie gry do przynajmniej 7 tieru a jak mam grać 2-3-4 tiery to mnie aż trzęsie. Może dlatego, że sporo tam nowych graczy, którzy szybko rezygnują i nigdy nie dochodzą dalej niż do tych 3 tierów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że sporo tam nowych graczy, którzy szybko rezygnują i nigdy nie dochodzą dalej niż do tych 3 tierów.

Najwięcej jest super graczy z 8 tier tj. Lowe, IS6 lub 112 jednak Lowe przebija wszystko przynajmniej w moich losowaniach.

 

edt.

Właśnie dostałem medal Pascucciego :)

Edytowane przez G73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na tym koncie nigdy tyle nie dostałem ale napisałem ogólnie "medale" ale cóż nie wiedziałem że to aż takie ważne. Następnym razem opisze wszystko bardziej szczegółowo ;)

Słowo harcerza!

Wysłane z SM-G900☆F

Edytowane przez G73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tego info kody od intela do końca trwania promocji będą dawały rekompensatę w złocie.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/456909-intel-kody-wpisywal-ktos-w-ostatnich-dniach/

Na pewno można 4 wklepać a nie 3 ? Gdybym wiedział, że mi wpadną w łapska to bym kupił w ostatniej przecenie jagdtigera 88 w grze i teraz za rekompensatę zgarnął 1,5k gelda więcej. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten kod ciagle mozna wylapac? Wiecie gdzie sprawdzic do jakich dokladnie cpu dodaja kod?

 

Jestem resellerem intela i troche tego idzie, wiec moze nie wszystkim taki kod bedzie potrzebny. Czy to trzeba w jakims progamie uczestniczyc zeby sie z intelem na te kody dogadac?

Edytowane przez cochin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...