Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś jest kolekcjonerem czołgów to jak najbardziej must have, bo to chyba nie są czołgi do zarabiania tylko specjalne, dobrze piszę ? Przeglądałem misje na stuga i są jak najbardziej do zrobienia, w sumie ten IX tier fajny, ale pewnie już będą dosyć spore i męczące wymagania, ja ogólnie odpuszczam, nie interesują mnie tak samo jak nagrody za CW itp. Żałuję w sumie, że nie robiłem kiedyś misji na IS-6, bo to porządny czołg i przy okazji dobra zarabiarka, byłby idealnym tandemem dla mojego T34.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze na IS-6 trzeba bylo byc nolifem przez miesiac czy dluzej. Tutaj masz nieograniczony czas na misje osobiste. Poczatki sa faktycznie latwe, wystarczy aktywowac misje dla kazdego rodzaju czolgu i w zasadzie robia sie same. No i sreberko bardzo ladnie leci. Nawet jesli sie zrobi tylko te najlatwiejsze to jest 75k x ilosc misji x 5 rodzajow = profit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

75k dostaje się w większości za główne i poboczne cele razem. Misje fajne, ale jak się chce zrobić wszystko na medal to potrafią przykuć do kompa. Np: wczoraj dopiero za 8 razem udało mi się zrobić pierwszą misję na lekkich. Może taka lama ze mnie, nie grałem za wiele ostatnio lekkimi albo po prostu nie było okazji ku temu by przeżyć bitwę do końca. Notoryczne losowania w pomidorowym sadzie robiły też swoje. Tak czy inaczej po zaliczeniu około 10misji na wczorajszej sesji przybyło około 1mln kredek, więc jak najbardziej polecam.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misje na tę chwilę nie maja ograniczenia czasowego, więc aktywować ich nie zaszkodzi, a nóż przy okazji uda się spełnić warunki.

 

Przejrzałem wymagania na operacjach poziomu 2, 3 i 4 i nie jest za ciekawie.

Poza koniecznością posiadania rozbudowanego portfolio czołgów w garażu potrzeba nie lada umiejętności i dużej dawki szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę wolnego doświadczenia i chciałbym jakiś nowy czołg. Myślałem o t54 lub amx 50 100. Styl gry chyba taki sam w obu. Który polecacie?

 

Wysłane z SM-G900☆F

 

AMX 50 100 tylko jak masz premium konto inaczej zbankrutujesz :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Już odkrywam amx-a.
Przy okazji to może wiecie dlaczego po ukończeniu misji nic nie widać w okienku podsumowania ?

 

edt.
Już wiem. Miałem najnowszego aslains mod ale trzeba było przeinstalować i jest ok :)

Edytowane przez G73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac ze misje spowodowaly naplyw nowych i starych-nowych graczy. Dzis popoludniu bylo ponad 250 tys osob. Niestety poziom drastycznie spadl i czlowiek nawet nie mysli zeby "ugrac" misje, juz nawet nie mysli o wygraniu tylko zeby zdazyc przeladowywac pierwszy pocisk zanim caly team padnie. Moze w tygodniu bedzie lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMX 50 100 tylko jak masz premium konto inaczej zbankrutujesz :D

Aż tak źle na 100? Planuję go już od dawna i szykuję sobie na niego załogę żeby

1 perk dowódca - żarówa, reszta naprawa

2 wszyscy BIA

3 Camo all

Mam nadzieję że jakotako bez premki uda się przeżyć, bo jego następcy nie są tacy fajni, 120 nie da rady IX zdjąć jednym magazynkiem, a 50B to lekko nijaki czołg i szkoda byłoby grindu załogi ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50B nijaki czołg ?  :mellow:

 

kamo na 50 100 to strata perku

lepiej jest dać skille na poprawę celności w ruchu i podczas obrotu wieży

 

50 120 jest mega zajebisty w rękach dobrego gracza

trzeba bardzo uważać na ukształtowanie terenu

 

a ja dzisiaj wbiłem WZ-111 ^^

w sumie aż sam zdziwiony jestem że dałem radę

 

na E-25, T110E3 i B-C 25t potrzebowałem "zaledwie" po ~60 bitew by zrobić misję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. według jedynego słusznego czołgu (is-7) taki trochę leciwy jest ;P

 

Camo stratą perka na 100 ? Tyko że u mnie lekka bieda i 50 100 dostanie zapewne siatkę i lornetę w tym wypadku różnica wynosi już ~30m a to być albo nie być.

50 120 Zgadzam się w dobrych rękach jest świetny ( każdy czołg tak ma :-D ) tylko powiedz to komuś komu zbrakło 1 pestki, aby wygrać, bo został sam na sam z full hp HT IX t ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyny słuszny osprzęt na 50 120 to stabilizacja, wentylacja i szybsze celowanie

ewentualnie można za szybsze celowanie lub wentylację dać mokre magazynowanie

 

perki na mniejszy bloom podczas jazdy i obrotu wieży też są pomocne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50B nijaki czołg ?  :mellow:

 

kamo na 50 100 to strata perku

lepiej jest dać skille na poprawę celności w ruchu i podczas obrotu wieży

 

50 120 jest mega zajebisty w rękach dobrego gracza

trzeba bardzo uważać na ukształtowanie terenu

 

a ja dzisiaj wbiłem WZ-111 ^^

w sumie aż sam zdziwiony jestem że dałem radę

 

na E-25, T110E3 i B-C 25t potrzebowałem "zaledwie" po ~60 bitew by zrobić misję

 

Przeładowanie między pestkami sprawia, że można spokojnie uciec z gąski, amerykaniec jest pod tym względem lepszy. Dodatkowo słabszy pancerz, wielkość pojazdu, depresja działa na minus.

Misje na T-55A, chyba więcej szczęścia niż skilla trzeba mieć robiąc niektóre zadanka. I tony cierpliwości.

http://www.dom1n.com/newsy/misje-indywidualne-t-55a/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Właśnie będę odkrywał gąski i montował dosyłacz. To jak to jest z tym stabilizatorem?

 

Tutaj taka mała ciekawostka. Gram już ponad 2 lata ale jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim czymś. W sumie to nie wiem o co kaman. Podczas gry nie udzielałem się absolutnie na czacie :)

Można mu jakoś pomóc ?

 

post-137564-0-27263700-1421609986_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na T57h też mam i vstab i GLD, do tego wentylację z prostego powodu - tam po prostu nie ma nic lepszego do wsadzenia.

Na każdym innym czołgu, który nie ma magazynka, Vstab to jedyna słuszna opcja z wielu powodów. Wystarczy sobie poczytać o tym jak dokładnie te dwa przedmioty działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można mu jakoś pomóc ?

Tutaj taka mała ciekawostka. Gram już ponad 2 lata ale jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim czymś. W sumie to nie wiem o co kaman. Podczas gry nie udzielałem się absolutnie na czacie :)

 

Ja mam takie jazdy codziennie, czesto kilka razy dziennie (dzis juz dwa razy, przy czym oba na czacie w czasie gry). Co ciekawe im lepiej gram tym wiecej bluzgow w moja strone. Wczoraj co prawda campilem w Obj 704 (bo wraz z E75) sami bronilismy flanki, ale zrobilem 3100 dmg i 4 kille a praktycznie pol mojego teamu bluzgalo mnie za "fuc*ing camper shit". Tak jak pisalem wczesniej - misje sprowadzily bydlo - co zrobic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością się zezłościł że go zdjąłem ale skąd aż tyle nienawiści. Grając teraz amx prawie cały czas lecą wrzuty na czacie ale olewam.

 

 

Wysłane z SM-G900☆F

Edytowane przez G73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze w tej grze jest to, że jak wracasz żeby zbić capa i dla bezpieczeństwa ładujesz gold-a, wyjeżdzasz na pełnej prędkości na capa w ostatnich sekundach, czołg przeciwnika stoi tyłem, w 99% przypadków jest DING... (niezależnie jakim.w jaki strzelasz), - decydujący strzał - DING...

A jeszcze lepsze jest to, że jak masz przegrać to niezależnie co zrobisz, PRZEGRASZ... - jak ogarniasz grę to - Buła - ładowniczy/albo podpała, 2 Buła - magazyn/albo podpała, 3 buła - wieża zablokowana/ albo podpała...

OT RNG w wykonaniu WG...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...