Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jonathan

 

1 Kup artę niskiego tieru III-V. 

2 Ukryj się w miejscówce z której można ewentualnie odparować strzałem bezpośrednim kamikadze. 

3 Raduj się widokiem scoutujących AMX 38/40. 

4 Enjoy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odchudziłem garaz i do misji uzywam tylko tego co mi zostalo

ht t34 i is3

mt e50 i leoIX

lt - chaffee

arta bat 58

td hellcat

 

kupowanie pojazdów pod misję to masochizm, to ma być urozmaicenie a nie grind...

 

ernik - do zbijania capa łąduje się TYLKO burzaki! chyba, ze grasz td/artą, a capuje coś z tekturowym pancerzem...

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze w tej grze jest to, że jak wracasz żeby zbić capa i dla bezpieczeństwa ładujesz gold-a, wyjeżdzasz na pełnej prędkości na capa w ostatnich sekundach, czołg przeciwnika stoi tyłem, w 99% przypadków jest DING... (niezależnie jakim.w jaki strzelasz), - decydujący strzał - DING...

A jeszcze lepsze jest to, że jak masz przegrać to niezależnie co zrobisz, PRZEGRASZ... - jak ogarniasz grę to - Buła - ładowniczy/albo podpała, 2 Buła - magazyn/albo podpała, 3 buła - wieża zablokowana/ albo podpała...

OT RNG w wykonaniu WG...

 

Wiem że jest to denerwujące ale pozostaje nam wierzyć w statystykę :mellow: . Akcja przed chwilą. Haniebnie kampiłem myśląc że nie ma sensu ich ratować bo zarżną mnie jak barana. (rushowanie Prohorvki środkiem jest dla mnie tchórza zbyt wielkim wyzwaniem)

Zostałem sam na 7, cośik jeszcze bym ugrał, ale wolverin capował, lecę jako kamikadze w stronę

bazy , jest widzę go (licznik capowania 96,97,98) strzelam.... ding od wieży :D

post-202670-0-82776900-1421856932_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1sza bitwa z top gun na amx 50 100 i od razu ponad 4k dgm. Teraz to można grać :)

 

Edt.

Ależ mnie zbeształo. 20 bitew amx i wszystkie przegrane nawet z 70% win ratio. Chyba z góry ustalone bo żebym nie wiem co robił to i tak przegrywalismy z czerwonymi. Jakiś nonsens w ogóle. Tak do 150 bitew fajnie się grało aż nagle taki bum i cały czas porażki i porażki. Poj...ana ta gra czasami. Daje ci nadzieję że jesteś w miarę ogarnietym graczem by za chwilę zepchnąć cię w wielki dół i udowodnić że jednak wcale nie umiesz grać.

W ogóle to jakaś mania jechania w jedną stronę. Pomimo że piszę dlaczego wszyscy jadą w jedną stronę to i tak mają to w [gluteus maximus]. Po statach niby ogarnieci gracze a w rzeczywistości giną jako pierwsi.

Edytowane przez G73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem dwa lata i od jakiegoś miesiąca znów pojawiam się w WOT. Fajnie było zagrać z PPC kilka plutonów na początek  :)
A tymczasem udało mi się na ruskim trollu zrobić w końcu mistrza:
o3iUaGZ.jpg

wklejam bo jestem cienki i dla mnie to hit ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole fajny konfig tego modzika... Masz go gdzies

 

Kurde od kilku dni mam jakies dziwne akcje E-100 vs IS-7.

Tak jak przebic IS-7 z przodu to nie jest jakis wielki problem, tak z boku zaczyna to nieraz graniczyc z cudem

Wczoraj na klanowych wylkach 9 strzalow, 8 trafien, 1 przebicie

Wszystko to strzaly w IS-7 ;/

Strzelane z golda 

 

WTF?????????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aslain i ustawiasz co chcesz i jak chcesz jest ciut zabawy ale warto :D.

Czy można sprawdzić ile potrzeba expa na masterkę w jakimś Czołgu??? 

Co do przebić ja miałem podobnie na T28 prot strzelam w bok nic a z przodu wchodzi jak w masło :P s!c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to wszystko takie dziwne jpantera 2 strzelam od boku nic 5 x ding odpuszczam i później strzał rozpaczy w wierze w przód i 500 dmg a on i tak mnie zabija bo zostało mu 61 hp :P ale na szczęście t 34 kampujący wymierza mu kare :) 

a tak w ogóle AMX lekkie są mega jak ktoś je ogarnia :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@M1xer

Podwójna lista (lub więcej ) nazywa się karuzela.

@Jonathan

Przypadkiem IS-7 nie ma z boku pancerza warstwowego? E-100 strzela z HEATów które jeszcze jako tako jednowarstwowy pancerz penetrują, ale nie dają rady przy strzelaniu przez gąsienice lub wielowarstwowy pancerz. Warto poczytać o mechanice penetracji żeby uniknąć zdziwień.

@rodzik1981

wotreplays.com

wybierasz czołg, only ace tankers, exp rosnąco i pokazuje ile co najmniej trzeba mieć pd na "m-ke"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam całego modpacka od Aslaina:
http://aslain.com/index.php?/topic/2-095-96-ct-aslains-xvm-mod-instalator-mod%C3%B3w-z-podgl%C4%85dem-v4135-30-01-2015/

To Polak, ale publikuje na cały świat. Trzeba bardzo starannie raz skonfigurować a przy ponownej instalacji (zamiast aktualizacji instaluje się ponownie) nie machnąć kółkiem myszy bo się wybierze domyślne i będzie trzeba konfigurować od nowa. Poza tym bardzo wiele przydatnych dobrze opisanych ze zdjęciami modów, na przykład celownik arty w końcu pomaga mi trafić, a wskazywanie ostatnich pozycji jednostki po zniknięciu na minimapce umożliwiło mi ubicie art i TDkó wroga już kilkukrotnie oraz ułatwi poszukiwanie ukrytych jednostek. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Jonathan

Przypadkiem IS-7 nie ma z boku pancerza warstwowego? E-100 strzela z HEATów które jeszcze jako tako jednowarstwowy pancerz penetrują, ale nie dają rady przy strzelaniu przez gąsienice lub wielowarstwowy pancerz. Warto poczytać o mechanice penetracji żeby uniknąć zdziwień.

 

Wiesz wszystko ok itd... Jedno to teoria. Drugie to to co sie dzieje w grze. 

Wczesniej nie widzialem problemu by stanac w pojedynek E100 vs IS-7. 

Strzal, skatowac kadlub i wieze, przyjac strzal/rykoszet. i od nowa...

A teraz jakos lekko sie to pozmienialo. Wale w miejsce pod warstwowka ale nad kolami. Efekt ten sam co gora bocznego pancerza ;/

Boczki staly sie dosc magiczne. Ostatnio z kumplem okladalismy jednego takiego. 

Kumpel gral E-50M. Uzywal zwyklej amunicji a potem golda i tez sie ostro zdziwil ze koles stoi bokiem do nas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 12800 golda. Chcę kupić t34. Czy to dobry wybór czy wziąć coś innego?

 

Wysłane z SM-G900F

najlepiej zrobisz jak wbijesz na serwer testowy i pograsz czołgami premium

 

t34 jest mega mułowaty i farmienie kredytów na nim jest zwyczajnie nudnym zajęciem

do tego jak się weźmie pod uwagę ile obecnie przypada art na bitwę to jego pancerz traci na znaczeniu i granie nim może powodować frustrację ...

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja T34 mam za frajer i w sumie od biedy czasami nim zagram. Strasznie go skrzywdzili i zrobili z niego muła ale ma takie działo, że grając z IX nawet nie trzeba specjalnie mierzyć bo wszystko wchodzi, na X w niektóre czołgi trzeba mierzyć ale i tak nie stanowi to większego wyzwania, więc pod tym względem to jego bardzo duży plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już go mam w garażu. 1sza bitwa dmg ponad 2k. Zarobione 44k na czysto więc nie jest źle. Przegraliśmy bo lemingi pojechaly w jedna stronę. Ja i caernarvon vs 4 ht bronilismy lewej flanki. Ostatnio mam szczęście do lemming train.

Co mu montować? Chcę dosyłacz wente i...?

 

Wysłane z SM-G900F

Edytowane przez G73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragicznie się mi gra tym czołgiem. Losowania po ciulu i 90% lemmingi bo jadą wszyscy w jedną stronę. Jakiś koszmar z tym mam cały czas.

Edytowane przez G73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...