Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

a propos...

KURZA STOPA w końcu! w 777 bitwie wbiłem asa na t34, 1st class miałem już z 50, ale nigdy asa...

http://wotreplays.com/site/1578970#siegfried_line-grzesiek_k-t34

 

 

no i widzę, że na hellcacie mniej ludzi gra bo przeciętna bitwa i kolejny as...

http://wotreplays.com/site/1563884#winterberg-grzesiek_k-m18_hellcat

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ku... mać! Odpaliłem właśnie wota. Pierwsza bitwa Piaszczysta rzeka. Wszyscy pojechali na F0, ja sam na F8. Dojechały mnie WZ111 oraz IS3.

Masakra z lemingami. Nie wspomnę o team kill.

Chyba odpuszczę granie T34 bo po prostu nie mam szczęścia lub nie potrafię nim grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimowe misje zakończone.
Podsumowanie:

2.170.000 +

3 załogi wyszkolone dwie na 1 perk jedna na 2 perki niecałe
125 bitew średnio po 3 minuty

Maksymalnie można było

3.000.000 samodzielnie 

5.500.000 w plutonach 5 osób.

Jak dla nie najcenniejsze są załogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misja na TD skończona z wyróżnieniem :)
yYtqyLa.jpg
poza kartkami na stuga IV dostałem czołgistkę:
FijDTU2.jpg
Można było jej przydzielić dowolną nację czołg specjalność i miała od razu BiA i punktów na drugiego perka w całości :)

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze jej BIA dziala tylko z innymi kobietami. Nie bedzie dzialalo jak bedziesz mial "koedukacyjna" zaloge w czolgu ;)

 

EDIT:

Zgodznie z http://worldoftanks.eu/pl/news/pc-browser/46/personal-missions-announcement/ :

"Jeśli ukończycie cały Zestaw misji, będziecie mogli zrekrutować wysoce przeszkoloną członkinię załogi. Czołgistka będzie posiadać 100% kwalifikacji podstawowej, specjalny atut Stalowe siostry, oraz wystarczająco dużo doświadczenia, aby móc się nauczyć kolejnej umiejętności. Atut Stalowe siostry działa podobnie do Braterstwa broni, lecz z tą różnicą, że do jego działania potrzebne jest, by wszyscy członkowie załogi pojazdu byli kobietami. Oznacza to, że jeśli wymieszacie załogę w danym pojeździe, atut nie będzie działać."

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo :( a tego nie wiedziałem, to wtopa, muszę przeszkolić w takim razie.

No więc tego cholerstwa nie da się usunąć. Jest to perk przypisany na stałe. Spróbowałem i straciłem tylko trochę srebra i wyszkolonej umiejętności. Szczerze to do kitu, BiA powinno się mnożyć *2 kiedy tak zdolna czołgistka siada za radiem ;)

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze Wam powiedziec ze diabelnie przypadl mi do gustu indianiec.

Tak jak na poczatku jest strasznie mulasty i bez sily uderzenia tak juz zrobiony na maksa jest naprawde milym czolgiem. 

Mam niecale 100 bitew na nim a juz powoli staje sie ulubiencem tak jak T-29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam niestety T37 ale tak mnie ten czołg wkurza w rękach innych graczy, że na pewno go kupię :) natomiast bardzo przypadł mi do gustu leopard 16.02 :) po zmaksowaniu rewelacyjnie objeżdża i seriami niszczy tygrysy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...