Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Po ponad rocznej przerwie wrocilem do WoT. Z tad 2 pytania co to za jakies kanciaste czolgi (ale minecraft)? Druga sprawa, usuneli opcja wybrania map/trybow w jakie chcemy grac? 

 

Tiger 2 dalej posysa innym 8 tierom. Maly zasieg widzenia wyspotowanych czolgow wroga mocno ogranicza go na otwrtych przestrzeniach, gdzie spisuje sie najlepiej w 2 linii. W miescie kompletna padaka przez dosc slaby pancerz i dmg :/ Oplaca sie nadal isc w e75 czy lepiej odpuscic niemcow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad rocznej przerwie wrocilem do WoT. Z tad 2 pytania co to za jakies kanciaste czolgi (ale minecraft)? Druga sprawa, usuneli opcja wybrania map/trybow w jakie chcemy grac? 

 

Tiger 2 dalej posysa innym 8 tierom. Maly zasieg widzenia wyspotowanych czolgow wroga mocno ogranicza go na otwrtych przestrzeniach, gdzie spisuje sie najlepiej w 2 linii. W miescie kompletna padaka przez dosc slaby pancerz i dmg :/ Oplaca sie nadal isc w e75 czy lepiej odpuscic niemcow?

 

Kanciaste czołgi to przedsmak wersji hd jaka nas czeka, mają poprzerabiać wszystkie czołgi na takie modele, popularność minecrafta itp.

Tryby chyba da się dalej wybierać. E75 dalej fajne także warto iść w tą linię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc w plutonie :) misja wykonana, teraz 14ta arta z lekkimi.
Co do E75 nadal to bardzo dobry czołg, ale pamiętaj, że dopiero po zmaksowaniu. Znim będzie zrobiony do końca będziesz miał pociski po 1000 srebra z dmg 320 i peną 225. Ponieważ rzuca praktycznie cały czas na X można się zniechęcić.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stockiem zrobiłem M w trzeciej bitwie, ale chyba byłem jedynym albo nielicznym IX tierem. ;>

Też zrobiłem na początku M nie pamiętam, czy stock, ale to nie zmienia faktu, że bez top działa to nie jest dobry czołg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest masa gorszy czołgów na stocku, którymi się nie da grać. ;>

Ferdi :D Jakbym wiedzial ze 2tyg. po jego zakupie wyjdzie JgPanter to bym tej kobylki nie kupowal.

 

A z fajnych t9 to dobrze wspominam m103. Niestety sprzedalem a kredytow na nastepce brakuje.

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zbierać bo T110E5 jest jeszcze lepszy, nie wiem czy jego czapka dostała buffa ale mi ostatnio na wielu czołach cięzko było się w nią wbić a działo w odpowiednich warunkach na prawdę robi robotę przy, o ile dobrze pamiętam, 8 s na przeładowanie i akceptowalnej penetracji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T9 ciężkie

IS-8/ szybki,  niski dobre działo, znośny pancerz, mój ulubiony 9 tier 440 dmg
E-75, dobrze kontuje, odbija na prawdę sporo, 490 dmg

T30, bardzo przyzwoity, trochę miękki kadłub, 750 dmg (TD)

mam jeszcze M103 no i może być, ale nie jest dla mnie ulubionym i AMX50 120 i szczerze nie lubię.

Co do T110E5 nie jest w moim guście, mam go od dwóch lat i jeszcze mnie nie przekonał. 

T9 średnie

E-50 bardzo podobnie do E-75 tylko zwinniejszy. Z top działem czołg cieszy.
Paton trochę za miękki, za wolny, no jakby wszystkiego było ciut mało. Działo dobre.

T-54 niby trochę lepszy niż paton, a i tak staty mam na nim słabsze. 

Lorraine 40t jedyne co mnie przy tym czołgu trzyma to bat na X tierze :P


Apropo aktualizacji:

!!!!!
Znacząco wzrośnie rola czołgów lekkich a znerfią zasięg widzenia TD i znerfią celowanie  ogóle co ma zmusić do dokładniejszego strzelania.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 260-ki jeżdżą. ;>

youtube.com/watch?v=O46X7voTRhY

 

Gościu ma ponad 4100 wn8, dla porównania multi ma 3200. 

 

o_O

No, jeżdżą. Na sowieckim serwerze była afera, bo gracze robili ustawki i nawet się z tym nie kryli. Na EU też były ustawki, ale nie aż takie, więc na razie jest względny spokój.

Sam zrobiłem parę misji bo napisałem na ogólnym, że mam je do zrobienia. Chodziło głównie o przejmowanie bazy, czy ubicie kogoś tam. Jak ludzie rozumieją słowo pisane i mają włączony czat, to często się na to godzą. Gdybym siedział cicho, to bym pewnie jeszcze czekał na okazję w zdobyciu bazy grając HT w misji na StuGa.

Swoją drogą, dużo gram w tę grę i pewnie już bym latał T-54M, ale w którymś momencie po prostu olałem te misje i robię je tak, jak było chyba w zamyśle twórców - wpadają same, a ja po prostu sobie je przełączam, bez ciągłej spiny że muszę coś zrobić i grania "pod misję".

 

A takie unicunty, jak ten? Jasne, że dadzą radę zrobić misje, ale powiedzmy sobie szczerze: nie w uczciwy sposób.

 

Parę przykładów:

  • Jaka jest szansa, grając artylerią, że na randomie ustawią się trzy czołgi na tyle długo, że da radę w nie wycelować, a potem pocisk spadnie dokładnie tak, żeby trafić splashem wszystkich trzech na raz? No właśnie. A to ledwie misja na HTC. Do tej pory splashem zrobiłem tak tylko raz w ciągu całej kariery grania artylerią, czyli przez kilka tysięcy bitew.
  • Ile razy medem trafiacie na taką ilość HT w przeciwnym teamie, żeby być w stanie zdjąć dwa o tier wyższe? Ile razy z tego ktoś zdejmie wasz cel strzelając ostatni strzał 0.2s przed waszym?
  • Ile razy skautem trafiliście do tej pory na 4 innych skautów w teamie i powtarzaliście misję na spotowanie xxxx dmg, bo oni mieli lepsze załogi/moduły, albo po prostu byli bliżej wroga, bo mieli gdzieś, czy przeżyją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerf zasięgu widzenia TD jak dla mnie na +. Rozrzut bez skupienia - t54 dalej trafia na full prędkości ale reszta rudy itp już więcej kalafiorów sadzi. Trzeba się przestawić. No i największy minus to od tej wersji nie ma paczki modów Loretei :(

 

Wysyłane z mojego ASUS_T00J za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jon oni gorzej grają z powodu nerfa celności. Kto strzela na pałę długo się nie przyzwyczai. Kto dobrze celuje ten nie straci.

@Bam za to Aslain wypuścił nowe głosy załogi z pingwinami z Madagaskaru :D mamy z synem ubaw ;) 

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekalem na tigera 2, ze scierwo w porownaniu z innymi a to gra po dluzszej nieaktywnosci zamontowala standardowe wyposarzenie i zdjela dodatki typu dosylacz pociskow. Teraz jest lepiej i w koncu 300+dmg i lepsza penetracja. Jesli ma sie zwiadowcow to ladnie mozna obtluc wroga na dystans :)

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest naprawde fajny czolg. Tyle ze gra sie nim bardziej jako 2 linia. Wtedy mozna wykorzystac celne dzialo. Do przodu przesunac sie mozna jak juz sie opanuje ten czolg.

Chowanie wrazliwych czesci. Wykorzystywanie skosow pancerza... Pozniej E-75 taki twardzszy Tiger II dopuki sie go nie wymaksuje.... Pozniej juz naprawde fajny czolg ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu kobiety z SS są w komplecie i działają, przyznać muszę, że dość dobremu samemu w sobie leopardowi dają jeszcze mocnego kopa. Tak, jak na początku gry tym czołgiem wiecznie obniżał mi effi tak teraz coraz częściej mam wyniki po 2300-2750, czasami ponad 4000 a teraz o taki :D kto by pomyślał, że tam można leczyć effa :P
btYuvIH.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucilem sobie panel ktory pokazuje jakim rodzajem ammo dostalem i... o slodki panie. Czulem ze sieja goldem bo slychac jak skwierczy po trafieniu ale to co widze to... WTF? Albo ten panel podaje bzdury albo 8 na 10 strzalow dostaje z golda. Makabra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...