Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

to raczej bzdury, też tak mam, a sam strzelam goldem tylko na niektórych finałowych misjach. Nie sądzę, aby często stosowano gold w zwyczajnych bitwach. Sam zapytaj znajomych. Jest jeszcze jeden mod który pokazuje kolorek wokół trafieni czerwony jeżeli AP i żółty jeżeli strzał był goldem. Ten mod rzadko pokazuje użycie złotej amunicji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz bardzo dużo osób wali złotem jak robi misje, nie każdemu chce się powtarzać po 10x to samo. Poza tym E-100 itp. walą złotem, bo inaczej by nic nie zrobiły. Takie czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie, 

APCR to nie jest ammo premium, tylko zwykłe więc mod dobrze pokazuje, przynajmniej mój.
Przykładowo dla T-62A, Gun 100 mm U-8TS:
AP Composite-Rigid - APCR,
High-Explosive Anti-Tank - HEAT (GOLD),

High-Explosive - HE

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla jednych dzial apcr bedzie zwyklym ammo, dla innych premium...

 

zazwyczaj halbice wala z burzakow, a goldowe maja pp... tak samo arty

ammo kumulujace jest najbardziej nieprzewidywalne, pp dinguje, burzakiem mozna zdjac 2 pojazdy na raz... itd

 

z modow najlepiej brac paintballa - mozna sie weakspotow nauczyc

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na T37 seriami potrafię być w topce i to przy 8 tierach. Akurat doszedlem do tej misji, więc zgaduję, że nagle będę miał z tym problem.

 

Wysłane z mojego GT-N7000

 

:>

ELC-AMX_1st_in_tier8_game.PNG

 

Jezeli chodzi o trolling ze strony WG, to w misji mediumami (zniszcz ciezki jeden tier wyzszy niz Ty sam) na 14 bitew Cromwellem, 12 bylo @ tier 6, w 1 bitwie tier 7 to byly same mediumy i w jednej, wreszcie, byl jeden HT @ t7. Teraz robie ostatnia MT-15 do Stuga IV (zniszcz dwa TDki) i tez pewnie z 10 razy sprobowalem. Albo jeden TDek w druzynie przeciwnej albo bitwy @ +2 tier i sobie moge najwyzej popatrzec  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu męczarni z misją 15 dla armat i wydaniu ok 2.500.000 srebra na złote piłki udało się w końcu wbić top 3 n punkty i na dmg + przeżyć. StugIV onboard :D
a to dzięki kolegom z PPC !! Dzięki !!
N1fJrl4.jpg

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie skąd mi się wzięły 3 komplety załóg (foch 155; T110E5, oraz LTTB 100%+perk, 0 bitew rozegranych, zresztą...nie mam 10tek..) To w ogóle coś warte? W sumie jak już kiedyś dojdę do X to raczej zrobię retrain załogi z 9ego. A tylko miejsce na łóżkach baby zajmują.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest promocja na T110E4. Kupiłem, bo T30 od dłuższego czasu miałem skończony. I podsumowując, maszyna mocno wkurza, to może początek, nie mam jeszcze kamuflażu. Wieża obraca się, ale tylko do 90% w obie strony. Cała maszyna poza wieżą to wielki weekspot. Mam wrażenie, że poza skautami wszystko mnie niszczy. To chyba zasługa tej czapki na szczycie wieży, w którą wchodzi każdy pocisk.

W sumie jednak nie jest tak źle. O ile w skautach zdarza mi się eff do 9000 wn8 ale często też nic nie zrobię, w sumie więc średnia jest niska. W tym klocku na razie nie wykręcam tak wysokiego wn8. ale systematycznie 1500-4000 dmg zaliczam co daje dość znośną średnią. Powoli TD zaczyna być grywalny, trzeba się przestawić. Ważne jest aby w razie bliskiego starcia bujać się na boki jak tancerka salsy. Udaje się wtedy coś tam odbić. Upatrzyłem sobie już na niektórych mapkach fajne przeszkody terenowe, które da się dobrze wykorzystać do pozycyjnej obrony i wybić kilka wrogich dzid. No w sumie coś z niego będzie jak nie stracę nerw ;)

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od T30 którego bardzo lubiłem różni go bardzo wiele. Na przykład na IX tierze umiałem chować łatwopalny silnik, tutaj już tak łatwo nie jest. Ammorack na dolnej części podwozia z przodu i z boków, jak się odsłonisz to umarł w butach, także z boku silnik i 20% na zapalenie, nie jest tak duży jak w T30 ale boki na wysokości gąsienic to zdecydowanie trudniejsze do ukrycia miejsce.
 
No to teraz zalety, jest szybszy, czołg przy masie 64,73 i mocy 875 km rusza się żwawo, nie ma już tego irytującego pozostawania w tyle, kiedy drużyna goni wroga i wyrywa smaczne kąski. W tym czołgu załapiesz się na swoją część zdobyczy. Jest szansa oflankować pojedynczy cel, najlepiej jakiegoś TD, dość dobrze kręci się wokół swojej osi. Pena 295 w standardzie w większości przypadków wystarcza. Nie przebija właściwie tylko typowych twardzieli jak Jg E100 od przodu etc albo jak ktoś ma mega fart ;)

Jeżdżę teraz nim, aby zrobić misję na 6000 dmg i jak na razie to ciężko. Teraz weszło 3000 co dało 1624 WN8. Mało jak na udane starcie. Kilka celów mi sprzątnęli z przed nosa. To jak byś chciał obejrzeć co się da zrobić jeszcze więcej i czy warto. Zmontowane wentylacja, dosyłacz i siatka maskująca. Załoga już 100% umiejętności kamuflaż i naprawy 84% + działający szósty zmysł. Dawniej takie wybierałem, trochę szkoda lepszych umiejętności, które mogłem wybrać.Strzał z biodra czy hamowanie sprzęgłem, ale to już na kolejnym perku.

http://speedy.sh/PS42D/replay-last-battle.wotreplay

Trochę ładniejsza walka. Powoli uczę się jeździć klocem.
http://speedy.sh/PSgkD/replay-last-battle.wotreplay
e5M9w92.jpg
---------------------------
Kamuflaże za pół ceny, jak by ktoś czekał.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ponownie trolla do borsiga. Celność tragiczna, trzeba brać duży narzut do ruchomego celu no i szybkość zdecydowanie gorsza od stockowego. Są też plusy: dzisiaj co 2-3 czołg udawało się podpalić i z jednego strzału ściągałem ponad 1k dmg :)

Edytowane przez G73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupa szczęścia, bo największe szanse na podpalenie to 20%, większość czołgów ma 15% i do tego trzeba trafić w silnik.

Akcja niezła, dwa strzały w końcówce bitwy, gram T110 E4 ammo AP 295 peny. Oflankowałem IS-3 i z odległości 6 metrów wygarnąłem mu z tyłu w silnik. Odbiło. Chwilę potem trafiłem w prawy bok uciekającego na pełnej prędkości Bat Châtillona 155 58 z odległości ponad 300m. Pocisk uszkodził gąsienicę i zatrzymał artę, ale nie zadał dmg, ledwo asysta  :> szkoda słów.

Syn mi pozwolił pograć na jego koncie i ot takie kabum:
oRyb3Ee.jpgna tych tierach można się pobawić ;)
http://speedy.sh/njUBy/replay-last-battle.wotreplay

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demolka sp. z o.o. ma zaszczyt przedstawić:

 

Cmentarion 7/1, 9200 WN8, jak podpowiedział vBAddict.

 

Victory!
Battle: Stalingrad 
Vehicle: Centurion Mk. 7/1
Experience received: 2 684 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 46 566
Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Radley-Walters's Medal, Mastery Badge: "Ace Tanker" 
RlMVVcj.jpg

 

http://wotreplays.com/site/1700709#self

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecena na linię Mausa taa  kup sobie siódemkę mówili postrzelasz się z isami (szkoda tylko że z is-8 ).

 

11 Bitew 10 z IXt jedna z VIII dopiero w ostatniej strzelałem z golda w VK B i T28 ale słabe zrobił na nich wrażenie...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt z siga.

Od jakiegoś czasu miewałem nagłe zawieszanie się gry. Bez konkretnego powodu. Czasem podczas sporej walki, czasem jak sobie stałem sam daleko skitrany w zaroślach.

Pomaga tylko restart gry.

Dziś takie coś 4x w trakcie jednej bitwy, aż za ostatnim razem gdy wbiłem ponownie, pływałem już z rybami, bo czołg pojechał dalej.

 

Ustawienia pełen max.

Stery najnowsze, nie bety. Żadnego OC.

 

GPU raczej domaga, bo Dying Light czy Wiesiek 2 w ultra nie robią na niej wrażenia. W zasadzie ta gra bardziej siedzi na CPU, ale grałem wcześniej na lapku z siga i takich gratisów nie miałem.

 

Jakieś pomysły?

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...